رفتن به مطلب

درخواست کد یا افزونه برای بخش audio player

پست های پیشنهاد شده

سلام خسته نباشید. بنده می خوام داخل وبسایتم پخش آنلاین موسیقی تک آهنگ یا آلبوم راه بندازم. و دنبال یک افزونه هستم که قابلیت هایی که می خوام داشته باشه. دوستان گفتند گالری خود وردپرس این امکان را داره من تست کردم خوب بود ولی دو بخشی که من می خواستم را نداره. یکی دکمه دانلود آهنگ و دوم هم دکمه سورس آهنگ هست که فرد بتونه با کپی کردن کد سورس توی وبسایت یا وبلاگش پخش آنلاین بکنه آهنگ را.

لطفا اگر میشه کدی اضافه کرد که این دو بخش اضافه بشه به پلیر خود وردپرس اینجا قرار بدید یا اینکه یک افزونه معرفی کنید. که هم قابلیت پخش تک آهنگ داشته باشه هم پلی لیست برای پخش آلبوم و یا چند آهنگ در یک صفحه و دکمه دانلود آهنگ و دکمه سورس داشته باشه.

باتشکر

لینک به ارسال

افزونه PowerPress رو پیشنهاد می‌کنم

دوست عزیز این افزونه همون امکانات خود وردپرس را میداد و من ندیدم یکی از مواردی که بنده گفتم را داشته باشه.

لطفا یک افزونه معرفی کنید که حداقل قابلیت سورس داشته باشه لینک دانلود هم نداشت اشکالی نداره

لینک به ارسال

دوست من شما افزونه رو آزمایش کردی؟ این افزونه هم توانایی پخش تکی و هم چندتایی داری. به طور خودکار زمان و حجم فایل رو شناسایی می‌کنه و در زیر پلیر می‌نویسه که مدت فایل و حجمش چه اندازه هست و نیز گزینه دانلود هم در کنارش خواهد داشت. من این افزونه رو سال‌ها به کار گرفتم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...