رفتن به مطلب

از بین بردن تنظیمات پیش فرض پست ها

پست های پیشنهاد شده

سلام من وقتی پست میفرستم 1 تعدادی مشخص کارکتر نشون میده بعد اتوماتیک میفرسته ادامه مطلب ! مشکلم با تعداد کارکتر نیست اصلا میخام تا بینهایت تو صفحه اول مطلب ادامه پیدا کنه و حتی نمیتونم تو صفحه اول نوشته رو پررنگ کنم یا تغییر رنگ بدم ! راست چین یا وسط چین هم نمیتونم بکنم خودش پیشفرض انجام میده !؟

عکسی هم که میذارم هرجایی که میذارم کوچیکش میکنه میذاره گوشه سمت چپ

چطور میتونم این تنظیمات پیش فرض قالب غیر فعال کنم

با سپاس

وب من http://www.shahromid.ir/

style.rar

لینک به ارسال

اون عکس میشه عکس شاخص برای پست شما. پس در فایل ایندکس باید بدنبالش باشید.

تغییر هم در فونت و رنگ نمیتونید بدید چون احتمال زیاد داره از تابع مشخصی (شاید the_excerpt) این نوشته ها رو لود میکنه.

لینک به ارسال

اون عکس میشه عکس شاخص برای پست شما. پس در فایل ایندکس باید بدنبالش باشید.

تغییر هم در فونت و رنگ نمیتونید بدید چون احتمال زیاد داره از تابع مشخصی (شاید the_excerpt) این نوشته ها رو لود میکنه.

خوب نمیشه حذفش کرد یا تغییرش داد مثل باقی پوسته ها

لینک به ارسال

میشه این کارو کرد. فایل ایندکس و فانکشن رو اینجا بزارید تا به راحتی بشه تغییر داد...

لینک به ارسال

درایندکس شما برای نوشته های تابع truncate_post استفاده شده که میتونید کلا با تایع the_content جایگزین کنید.

برای عکس هم اگر تصویر شاخص نمیخواید تابع get_the_image رو حذف کنید(از خط 23 تا 25)

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...