رفتن به مطلب

مشکل با پوسته سایت

sajjadmp

پست های پیشنهاد شده

سلام .

من یه قالب اختصاصی ساخته بودم که یه ماه نشده باهاش به مشکل خوردم و توی این تاپیک مطرحش کردم که پیشنهادات دوستان کمکی نکرد .اول فک میکردم مشکل از وردپرسه ولی بعد فهمیدم مشکل از قالب سایته که پستا رو نشون نمیده . ولی الان دوباره فهمیدم که کاری به قالب نداره ! چون هرچی سعی میکنم پوسته سایتمو عوض کنم ، باز همون قالب طراحی شده خودمو روی سایت نشون میده .

افزونه کش سایتم رو هم خیلی وقته غیرفعالش کردم ولی هنوز مشکل پابرجاست .

ممنون میشم راهنمایی کنید

لینک به ارسال

کش مرور گرتو پاک بکن عزیزم برطرف میشه برطرف نشد وردپرس رو بروز رسانی دستی بکن و فایل index قالب دلت بکن موفق سربلند باشی

لینک به ارسال

کش مرور گرتو پاک بکن عزیزم برطرف میشه برطرف نشد وردپرس رو بروز رسانی دستی بکن و فایل index قالب دلت بکن موفق سربلند باشی

با پاک کردن index قالب مشکلم حل شد و تونستم قالبو عوض کنم . اما هر قالبی که میگذارم اجزاش رو به هم ریخته نشون میده ! کس مرورگرمم پاک کردم با چند تا مرورگر هم تست کردم

لینک به ارسال

با پاک کردن index قالب مشکلم حل شد و تونستم قالبو عوض کنم . اما هر قالبی که میگذارم اجزاش رو به هم ریخته نشون میده ! کس مرورگرمم پاک کردم با چند تا مرورگر هم تست کردم

خب اگه باز مشکل دارید تغیر نام بدین پوشه پلاگین رو و پوشه کش رو از وی پی کانتک دلت بکنید

لینک به ارسال

به نظرم بهتره یه بکاب بگیری و وردپرست را دوباره نصب کنی

یا روش دیگری هم هست مثلا یکی یکی از افزونه ها را غیر فعال کنی چون بعضی از ازونه ها اگه با هم باشن تو سایت تداخل ایجاد میکنن

یه بار کلشون را غیر فعال کن

لینک به ارسال

به نظرم بهتره یه بکاب بگیری و وردپرست را دوباره نصب کنی

یا روش دیگری هم هست مثلا یکی یکی از افزونه ها را غیر فعال کنی چون بعضی از ازونه ها اگه با هم باشن تو سایت تداخل ایجاد میکنن

یه بار کلشون را غیر فعال کن

همه افزونه هام رو غیر فعال کردم ، پایگاه دادمو پاک کردم وردپرسم دوباره نصب کردم نشد که نشد ! قالبه مث ساعت کار میکرد نمیدونم چش شده :(

خب اگه باز مشکل دارید تغیر نام بدین پوشه پلاگین رو و پوشه کش رو از وی پی کانتک دلت بکنید

پوشه کش رو قبلنا دو سه بار پاک کردم جواب نداد ، پوشه کدوم پلاگین ؟

لینک به ارسال

سلام

با هاستت تماس بگیر . ازشون بخواه وارد پنل وردپرست بشن و پوسته رو تغییر بدن و مشکل رو خودشون ببینن احتمالا سرور داره کش میکنه بدون اینکه شما بدونی . به هر حال به نظر میرسه مشکل از هاسته .

منم این مشکل رو هنوز دارم .اگه حل شد ممنون میشم خبر بدید.

لینک به ارسال

سلام

با هاستت تماس بگیر . ازشون بخواه وارد پنل وردپرست بشن و پوسته رو تغییر بدن و مشکل رو خودشون ببینن احتمالا سرور داره کش میکنه بدون اینکه شما بدونی . به هر حال به نظر میرسه مشکل از هاسته .

منم این مشکل رو هنوز دارم .اگه حل شد ممنون میشم خبر بدید.

دوست گلم محتوا درون هاست به پشتیبانی سرور مربوط نمیشه موفق سربلند باشید

لینک به ارسال

دوست گلم محتوا درون هاست به پشتیبانی سرور مربوط نمیشه موفق سربلند باشید

اره کسی پاسخگوی این زمینه نیست !

مشکل نفرت انگیز وردپرس

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...