رفتن به مطلب

مشکل با لایر اسلایدر

stuxn3t

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

این افزونه در ریسپانسیو مشکل داره متن طولانی می خوام استفاده کنم دو تا لایه متنی ایجاد کردم کنار هم گذاشتم اما در رزولیشن های کوچکتر نوشته میان روی هم و بهم ریخته میشه .

چ کار کنم؟

table و div هم گذاشتم توی preview هست اما توی سایت نیست.

لینک به ارسال

سلام دوستان

این افزونه در ریسپانسیو مشکل داره متن طولانی می خوام استفاده کنم دو تا لایه متنی ایجاد کردم کنار هم گذاشتم اما در رزولیشن های کوچکتر نوشته میان روی هم و بهم ریخته میشه .

چ کار کنم؟

table و div هم گذاشتم توی preview هست اما توی سایت نیست.

سلام

متن های طولانی در اسلایدرها طبیعتا به مشکل بر میخوره در صفحه نمایش های کوچیک تر. البته اگه از حالت ریسپانسیو استفاده شه و در نماهای کوچیک متن اسلایدر تغییر کنه و یا نمایش داده نشه خب دیگه این مشکل پیش نمیاد. اما اگه شما در حالت ریسپانسیو هم تمام متن رو نمایش میدید ، باید کلاس های سی اس اس بخش واکنش گرای اسلایدر رو برای متن ها و عناوین سفارشی سازی کنی که نحوه نمایشش اصلاح شه. (مثلا اندازه و line height متن ها رو در اون نماها تغییر بدی)

• امتیاز 1
لینک به ارسال

افزونه ریولیشن استفاده میکنم این مشکلو نداره و در رزولیشن های مختلف سایز فونت را کوچک و بزرگ می کنه اما این افزونه ریسپانسیوش واسه عکس درسته اما واسه متن نه!!!! :(

line heght مشکل نداره سایز متن باید تغییر کنه که من نمیدونم از کجا باید تغییر بدم

کسی میدونه؟

لینک به ارسال

آدرس سایت

http://h.irannamayeh.com/slider

من ریولشن و لایر اسلایدر رو گذاشتم هر کدوم یه مشکلی داره ریولیشن که سایه دار نمایش داده میشه و هر کاری میکنم توی این قالب سایه از بین نمیره (قالب های دیگه اینطور نیست)

لایر اسلایدر هم که ریسپانسیوش مشکل داره

لینک به ارسال

آدرس سایت

http://h.irannamayeh.com/slider

من ریولشن و لایر اسلایدر رو گذاشتم هر کدوم یه مشکلی داره ریولیشن که سایه دار نمایش داده میشه و هر کاری میکنم توی این قالب سایه از بین نمیره (قالب های دیگه اینطور نیست)

لایر اسلایدر هم که ریسپانسیوش مشکل داره

کاش شما تنظیمات چرخش خودکار اسلایدر رو متوقف میکردی که بشه بررسی کرد. اگه این قالب آوادا باشه که شما داری استفاده میکنی که نیازی به این همه دردسر نیست. شما یکی از طرح های آماده که اسلایدر هم داره توی یه برگه اجرا کن بعد ببین این مشکل ادامه داره یا نه!!

حیف این قالب نیست که اینجوری ساختارش باشه خدایی؟

شما اگه بازم نتونستی ، لطفا چرخش خودکار اسلاید رو متوقف کن و بعد اعلام کن که من بررسی کنم

لینک به ارسال

سلام

هر دو افزونه پولی هستن

اگر خریداری کردید (از سیت اصلی نه سایتهای ایرانی!) میتونید از فروشنده پشتیبانی بگیرید

موفق باشید

لینک به ارسال
  • اضافه کردن...