رفتن به مطلب

تغییر دسته جمعی لینک مطالب وردپرس

پست های پیشنهاد شده

سلام،وقتتون بخیر.یه پلاگین یا روشی که بتونه مسیر لینکهای تمام پستامو بصورت کلی عوض کنه معرفی میکنید؟!

مثلا اگه از مسیر dl.sitename.com/vip/test.rar دانلود میشه اون پوشه vip رو تغییر نام بدیم و مثلا بشه dl.sitename.com/top/test.rar

چون از اسکریپت استفاده میکردم مسیر قبلی روی یه کد بود به این شکل dl.siteanem.com/download.php.test.rar و تمام فایلامو به همین صورت تو مطالبی که منتشر دادم ارسال کردم.منتها نظرم عوض شده و میخوام اون اسکریپت رو پاک کنم.ممنون میشم کمک کنید.دونه دونه ادم پیر میشه پونصدتا لینکو تغییر نام بده

لینک به ارسال

سلام،وقتتون بخیر.یه پلاگین یا روشی که بتونه مسیر لینکهای تمام پستامو بصورت کلی عوض کنه معرفی میکنید؟!

مثلا اگه از مسیر dl.sitename.com/vip/test.rar دانلود میشه اون پوشه vip رو تغییر نام بدیم و مثلا بشه dl.sitename.com/top/test.rar

چون از اسکریپت استفاده میکردم مسیر قبلی روی یه کد بود به این شکل dl.siteanem.com/download.php.test.rar و تمام فایلامو به همین صورت تو مطالبی که منتشر دادم ارسال کردم.منتها نظرم عوض شده و میخوام اون اسکریپت رو پاک کنم.ممنون میشم کمک کنید.دونه دونه ادم پیر میشه پونصدتا لینکو تغییر نام بده

سلام

اساتید محترم ، آیا این افزونه (Search and Replace) به درد ایشون میخوره؟؟!

لینک به ارسال

این افزونه رو سرچ کردنی چند افزونه دیگه میاره

انگار تو مخزن نیست

چرا ، مضمون Search and replace هست . حالا افزونه های متفاوتی وجود داره. فقط کاش اساتید پاسخ بدن که آیا مناسب هست یا خیر

لینک به ارسال

بله مناسبه میتونید ازش استفاده کنید.

خودم تستش کردم و میتونید کلمات رو با لینکهاشون تغییر بدید.

ویرایش شده توسط rezakianoosh
لینک به ارسال

بله مناسبه میتونید ازش استفاده کنید.

خودم تستش کردم و میتونید کلمات رو با لینکهاشون تغییر بدید.

از کدوم پلاین اسفاده کردید دقیقا؟!

یبار دیگه سوالمو واضح تر بیان کنم

میخوام تمام لینکهایی که تو نوشته هام دادم رو به ادرس جدید منتقل کنم،بعنوان مثال مطلبی دارم تو پوشه vip .

و تو پوشه وی ای پی هم پوشه دیگه قرار داره.مثلا film

لینک میشه اینطوری

dl.sitename.com/vip/film/test.zip

حالا میخوام اسم پوشه vip رو عوض کنم و و اسمشو بزارم vip2

میخوام تا این مسیر عوض بشه

یعنی

dl.sitename.com/vip2/film/test.zip

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...