sistemam

مشکل با افزونه نظر خصوصی

23 پست در این موضوع قرار دارد

سلام به دوستان عزیز

قسمت دیدگاه های وردپرس یا همون نظرات یکی از مشکلاتش وجود نداشتن امکان نظر خصوصیه

پلاگین هایی هم واسش دیدم که بهترینش این پلاگین بود

http://wordpress.org/extend/plugins/whisper-comment-reloaded/

این تنها مشکلش اینه که نظراتی که به عنوان نظرات خصوصی هستن متنش پیغام خذف و به جاش متن دلخواه می نویسه ، من میخوام اگه امکانش هست تغییراتی تو این افزونه بدین و طوریبشه که دیدگاه یا نظری که خصوصی هست تو قسمت دیدگاه های یا نظرات کلا نمایش داده نشه ( الان فقط متن نمایش داده نمیشه من میخوام کلا کادرش هم نمایش داده نشه ، )

ممنون میشم راهنمایی کنید ...

موفق باشید ... :)

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اینجا از انجمن اصلی وردپرس که بدتر شد :lol:

خبری از جواب نیست

آقا مرتضی هم الان یاد تایپیک قفل میکنه ;)

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوست عزیز این پلاگین رو دانلود کردم و دارم بررسیش می کنم قبلا هم گفتم من پلاگین باز نیستم کمی دیگه صبر کنید تا به جواب درست برسید

4

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دست شما درد نکنه ...

ایشالا که مشکل حل بشه ...

ما تازه واردیم ، دعوامون نکنین :D

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

اینجا از انجمن اصلی وردپرس که بدتر شد :lol:

خبری از جواب نیست

آقا مرتضی هم الان یاد تایپیک قفل میکنه ;)

سلام

دوست عزیز سیاست اینجا فرق میکنه ;)

در مورد افزونه ، این افزونه فقط روی تابع comment text تاثیر داره. باید روی باقی توابع دیدگاه مثل نویسنده و تاریخ و... هم تاثیر بزاره. یعنی نیاز هست برای بقیه هم تابع و فیلتر تعریف بشه. زیاد کار میبره...

شاید لازم هست به اندازه 1/3 کل کدهای این افزونه کد زده بشه!

5

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من ابتدا وارد بحث نشدم. چون مطمئن نبودم. البته الانم نیستم

باید دنبال هوکی باشیم تا بتوانیم روی کل سطر تاثیر بزاریم

که چنین هوکی تا حالا ندیدم! واسه بخشهای سطر هست که در افزونه استفاده شده. اما کل سطر ....

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

البته یک هوک هست که روی کل نظرات اثر میزاره ولی اینی که روی تک تک نظرات و دیدگاه ها اثر بزاره، منم ندیدم.

2

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

بعضیا اومده بودن یه کاری کرده بودن که مثلا اگه کامنتی بین +++ قرار میگرفت اون کامنت مخفی میشد ...

تو وبلاگ های وردپرس دات کام دیده بودم

:wacko:

دوستان من شدید کارم گیره اینه :(

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

سلام

دوست عزیز سیاست اینجا فرق میکنه ;)

در مورد افزونه ، این افزونه فقط روی تابع comment text تاثیر داره. باید روی باقی توابع دیدگاه مثل نویسنده و تاریخ و... هم تاثیر بزاره. یعنی نیاز هست برای بقیه هم تابع و فیلتر تعریف بشه. زیاد کار میبره...

شاید لازم هست به اندازه 1/3 کل کدهای این افزونه کد زده بشه!

خدا رو شکر ولی یکم سوت و کوره ... :wacko:

فعال تر از این حرفا باید باشه

منم چیز به درد بخوری پیدا کردم با اجازه مدیرا اینجا میذارم :D

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

به نظر من برای ارتباط بین کاربرها این افزونه خیلی عالی هست

Private Messages For WordPress

نیازی به نظرات هم نیست کاربرای سایت می تونند بصورت خصوصی به هم پیام بدن من توی سایتم از این استفاده می کنم

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

دوس عزیز

من میخوام بازدیدکننده ها نظر خصوصی بدن مثل بلاگفا

برای کاربران من تو سایت ها دارم از همون افزونه فارسی شدش

یا تالار گفتمان استفاده میکنم

;)

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست
بعضیا اومده بودن یه کاری کرده بودن که مثلا اگه کامنتی بین +++ قرار میگرفت اون کامنت مخفی میشد ...

تو وبلاگ های وردپرس دات کام دیده بودم

این کار سختی نیست،توی قسمت تنظیمات قسمت"گفتگو ها" برین و توی کادری که وجود داره توی عکس زیر،یک عبارت بنویسین مثلا +++ اگه این علامت باشه دیدگاه منتشر نمیشه...

post-41-0-05916500-1336732221_thumb.png

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این کار سختی نیست،توی قسمت تنظیمات قسمت"گفتگو ها" برین و توی کادری که وجود داره توی عکس زیر،یک عبارت بنویسین مثلا +++ اگه این علامت باشه دیدگاه منتشر نمیشه...

post-41-0-05916500-1336732221_thumb.png

خب نمیشه اینو تبدیلش کرد به یه تیک ؟

که وقتی تیک نظر خصوصی بذاری " +++ " بیاد تو نوشته و یه پیام بیاد که پیام به صورت خصوصی ارسال شد

و تو پیشخوان زیر اون کامنت نوشته بشه خصوصی ... :-?

ویرایش شده در توسط sistemam
0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این دیگه من بلد نیستم!!!شرمنده

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خب نمیشه اینو تبدیلش کرد به یه تیک ؟

که وقتی تیک نظر خصوصی بذاری " +++ " بیاد تو نوشته و یه پیام بیاد که پیام به صورت خصوصی ارسال شد

و تو پیشخوان زیر اون کامنت نوشته بشه خصوصی ... :-?

اینکار نیاز داره تا شما به توابع اصلی وردپرس هوک بزنی.

کار ساده ایی نیست و البته زمانبر هست. ;)

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خب اینی که می فرمایید " هوک " چی چی هست ؟

راهش چیه و چجوری باید انجام بشه ، من تا حالا فقط قالب طراحی کردم افزونه هم در حد مبتدی فارسی کردم زیاد وارد نیستم

:D

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

خب اینی که می فرمایید " هوک " چی چی هست ؟

راهش چیه و چجوری باید انجام بشه ، من تا حالا فقط قالب طراحی کردم افزونه هم در حد مبتدی فارسی کردم زیاد وارد نیستم

:D

توابع اصلی وردپرس
کار ساده ایی نیست و البته زمانبر هست.

قصد ندارم بپیچونم ولی خیلی دنباله داره ، این هارو حوصله اش رو داری برومطالعه آزاد کن ساده ترین منابع :

what is hook in php

what is hook in wordpress

3

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

داداش فکر کنم سرچ بلد باشم :D

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

من برنامه نویسی چیزی بلد نیستم... اما میتونی تو قسمت نظرات قالبت اینو بنویسی که اگه میخواین نظر خصوصی بفرستین به مدیریت در ابتدای دیدگاهتون حتما "+++" ویا ... دیگه قرار بدین،در غیر این صورت دیدگاه منتشر میشود...

مدیریت هم باید خودش متوجه بشه که اول دیدگاه +++ داره!!!! دیگه اینقدر کله کله نداره که!!! ;)

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

مشکل ما ک حل نشد :(

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این افزونه روتست کردید؟

http://wordpress.org/extend/plugins/semi-private-comments/

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

این افزونه روتست کردید؟

http://wordpress.org/extend/plugins/semi-private-comments/

اینم تست کردم ولی جواب نداد ، یه افزونه نظرات خصوصی مثل بلاگفا انقدر سخته :blink:

آخرش یکی باید بنویسه ، نشد خودم تابستون باید بشینم یاد بگیرم و بنویسم :D:wacko:

0

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

همونظور که قبلا گفتم چیز سختی نیست. فقط زمانبر هست.

ایشالله انجمن بیشتر پا گرفت گروهی برای همین منظور یعنی ایجاد افزونه تشکیل میدیم.

1

به اشتراک گذاری این پست

لینک به پست

برای ارسال نظر یک حساب کاربری ایجاد کنید یا وارد حساب خود شوید

برای اینکه بتوانید نظر ارسال کنید نیاز دارید که کاربر سایت شوید

ایجاد یک حساب کاربری

برای حساب کاربری جدید در انجمن ما ثبت نام کنید. عضویت خیلی ساده است !

ثبت نام یک حساب کاربری جدید

ورود به حساب کاربری

دارای حساب کاربری هستید؟ از اینجا وارد شوید

ورود به حساب کاربری

• مطالب مشابه

• توسط stanesti
      با سلام
      من به تازگی یک سایت با وردپرس راه اندازی کردم و الان به مشکل خوردم و هر کار کردم نتونستم حلش کنم و برای همین هم این مطلب رو ارسال می کنم

حالا شرح سوال:
      وب سایت من علاوه بر بخش نوشته ها، از بخش نمونه کار ها، تیم ما، نظرات کاربران و .... نیز برخوردار هست.

من می خواستم که نوشته هام در پوشه blog/ به نمایش در بیان مثل لینک زیر:
      https://stanesti.ir/blog/how-to-create-gravatar-account/
      برای این منظور اومدم و در داشبورد سایت به "تنظیمات > پیوندهای یکتا" رفتم و این تنظیمات رو اعمال کردم:

پس از انجام این تنظیمات، نوشته ها به درستی کار می کنن اما نمونه کار ها نیز به پوشه blog/ منتقل شدن مانند لینک زیر:
      https://stanesti.ir/blog/portfolio/argon-dashboard-html-template/
      در حالی که من فقط می خواستم پست هایی که در بخش نوشته ها ارسال می کنم به blog/ منتقل بشن و بقیه پست های بخش های دیگه تغییری نداشته باشن و مثل لینک زیر باشن:
      https://stanesti.ir/portfolio/argon-dashboard-html-template/

حالا به نظرتون چه کار باید بکنم؟ چه راهکاری پیشنهاد میدین؟

ممنون میشم سریع تر جوابم رو بدید چون عجله دارم.
      سلام وقتتون بخیر دوستان
      یک مساله خیلی غیر معمول برام پیش اومده اونم اینکه در بخش افزودن پست میخوام ۷ هزارو خورده ای کلمه پیش نویس کنم نمیزاره و بیشتر از  ۵ هزارتا ذخیره نمیشه کسی میدونه از چی هستش؟
    • توسط soshiant
      سلام
      دوستان یه کمک خیلی مهم ازتون میخوام
      به طور پیش فرض تو سایت وقتی کاربر میخواد یه فایل خریداری کنه، به صفحه پرداخت که edd به صورت پیش فرض ساخته میره (همون صفحه ای که رسید و فاکتور و مبلغ کل رو داره و از مشتری ایمیل و مشخصات رو میخواد)

من میخوام تغییری تو این روند بدم. جوری که وقتی کاربر میخواد فایل رو بخره (تصویر 1)
      فاکتور و رسیدی که بعد از زدن روی دکمه پرداخت (تو سایت من اسمش دکمه بفرمایید هست) تو صفحه بعد میده رو میخوام تو همون صفحه و به صورت آژاکس نشون بده (تصویر 2 - با فتوشاپ درست کردم)

ینی منظورم اینه که بعد از زدن رو دکمه، بجای این که صفحه رسید و پرداخت تو یه پنجره جدید باز بشه، میخوام همونجا و به صورت آژاکس فاکتور رو نشون بده و با زدن رو دکمه پرداخت به بانک وصل بشه
      لطفا راهنماییم کنید خیلی مهمه برام

• توسط sajjad.1156
      با سلام
      دوستان بنده در سایتم از اسلایدر روولوشن استفاده می کنم اما متاسفانه وقتی از 13 لایه بیشتر به هر اسلاید اضافه می کنم خطای ایجکس میده و نمیذاره اسلاید رو ذخیره کنم.
      چه مسئله ای میتونه وجود داشته باشه؟
    • توسط hosseyn
      سلام سایت من به تازگی این مشکل رو پیدا کرده و توی گوگل وب مستر و گوگل سرچ کنسول خطای ایندکس نشدن صفحه اصلی سایت رو میده
      برای تبلیغ گوگل هم از صفحه اصلی ایراد می گرفت ولی با صفحات دیگه مشکلی نداره