رفتن به مطلب

نسب دو تا سیستم در روت

پست های پیشنهاد شده

با عرض ادب خدمت تمام دوستان

قصد نسب وردپرس در کنار سیستم دیگری دارم که هر دو تا سیستم دارای index.php هستند .

مشکل دقیقا اینه می خواهم برای یک بخش سیستم از وردپرس شبکه و بخش دیگر آن از سیستم خصوصی که طراحی شده استفاده کنم .

اگر وردپرس را به زیر دامنه ببرم نام های دامنه ها به این شکل فکر می کنم در نمی آیند name.domin.com و احتمالا این شکلی خواهند بود name.domin.com/ali

و اگر هر دو سیستم را بخواهم در root قرار دهم نا همخوانی خواهند داشت به خاطر فایل index.php هم نام

حالا پیشنهاد شما چیست که این مشکل رفع شود ؟!

با تشکر .

لینک به ارسال

در روت که نمیشه 2 سیستم مجزا داشت - مثلاً فرض کنید یه نفر آدرس سایت رو زده ، کدوم سیستم باید نشون داده بشه

با نصب وردپرس در ساب دامین به شکل

name.domin.com درمیاد

اگر به شکل domain.com/name شد و نتونستی به name.domain.com وارد بشی ، کافیه یه تیکت به هاستینگت بدی تا برات درست کنن

لینک به ارسال

اینطور که تو میگی اگر من وردپرس داخل ساب دامنه نسب کنم و وقتی ویلکارد بدم فعال کنه میتونم از وردپرس شبکه به شکل زیر استفاده کنم name.domin.com

ولی فکر نمی کنم بشه چون از کجا باید بدونه که باید ساب دامنه ها از زیر پوشه مثلا به نام وردپرس بخونه و بقیه از پوشه بالاتر اون ، بلاخره یه راه حل برای این موضوع باید باشه . متشکرم .

لینک به ارسال

اینطور که تو میگی اگر من وردپرس داخل ساب دامنه نسب کنم و وقتی ویلکارد بدم فعال کنه میتونم از وردپرس شبکه به شکل زیر استفاده کنم name.domin.com

ولی فکر نمی کنم بشه چون از کجا باید بدونه که باید ساب دامنه ها از زیر پوشه مثلا به نام وردپرس بخونه و بقیه از پوشه بالاتر اون ، بلاخره یه راه حل برای این موضوع باید باشه . متشکرم .

عذرخواهی می کنم من شبکه اش رو اصلاً دقت نکردم

منتظر پاسخ سایر دوستان بمونید

ویرایش شده توسط Enter64
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...