رفتن به مطلب

مشکل در پیدا کردن مطالب درج شده در سایت

torabi

پست های پیشنهاد شده

سلام

من پشتیبانی یک سایت رو تازه به عهده گرقتم. میخوام صفحه درباره ما رو ویرایش کنم. تو برگه ها وقتی برگه درباره ما رو باز میکنم توش خالیه. تو نوشته ها رو هم گشتم کلا تا جایی ک فکر میکردم سایت رو زیرو رو کردم اما نتونستم به اون صفحه و متنش دسترسی داشته باشم.

خواهش میکنم راهنمایی کنید خیلی عجله ایه . ممنونم

لینک به ارسال

سلام

من پشتیبانی یک سایت رو تازه به عهده گرقتم. میخوام صفحه درباره ما رو ویرایش کنم. تو برگه ها وقتی برگه درباره ما رو باز میکنم توش خالیه. تو نوشته ها رو هم گشتم کلا تا جایی ک فکر میکردم سایت رو زیرو رو کردم اما نتونستم به اون صفحه و متنش دسترسی داشته باشم.

احتمال زیاد قالبی که نصب کردین بخش تنظیمات داره و از اونجا باید درباره ما رو ویرایش کنید

لینک به ارسال

سلام

وقتی شما میرید توی سایت اون صفحه رو باز میکنید دکمه ویرایشی چیزی باید بالاش داشته باشه که ویرایشش کنی اگر نه دوستمون گفت حتما از تو قالبه

لینک به ارسال

میشه یکم بیشتر توضیح بدید. کدوم قسمت باید برم؟

دوستان درست میگن. در صورتی که از تنظیمات قالب و بخش ویرایش مربوط به پست ها مشکل رفع نشد ، احتمالا دسترسی شما محدود هست که باید با مدیریت سایت برای ویرایش این برگه موضوع رو مطرح کنید

ویرایش شده توسط شهاب
لینک به ارسال

دوست عزیزم اگر قالب شما تنظیمات داره به اون بخش مراجعه کنین

اگر ابزارک داره اونجا برین شاید اونجاا باشه

اگر پیدا نشد فایل های خود قالب چک کنین تو این مسیر

wp-content/themes/name

اگر پیدا نشد یک سورس از صفحه بگیرین ببین کجاس

نشد ادرس سایت پ خ کنین

یاعلی.

لینک به ارسال

درود

گفتین برگه هست ولی درونش که میرین درون‌مایه (محتوای) درباره‌ی ما نوشته نشده.

ستون سمت چپ در بخش ویرایش برگه جایی هست که نوشته قالب.

nejjj42lq6psl3cbe0ic.png

ابن گزینه برای اینه که نمایی از پیش آماده شده به برگه‌ای که می‌خواهیم بدیم. گاهی طراحان نوشته‌ها رو هم از پیش در فایل پی اچ پی می‌نویسند و کار رو یک سره می‌کنند. پس اگر در این بخش قالبی برگزیده شده نشان‌دهنده‌ی این می‌تونه باشه که نوشته از پیش درون فایل php پوسته گذاشته شده و برای ویرایش این نوشته باید به فایل پی اچ پی برین و نوشته رو ویرایش کنید.

اگر چنین چیزی نبود و قالبی برگزیده نشده این‌جا بگین تا با هم بررسی کنیم.

ویرایش شده توسط sushyant
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...