رفتن به مطلب

مشکل دسترسی

پست های پیشنهاد شده

سلام مشکل خیلی بزرگی دارم دقیقا نمیدونم چیه خیلی هم تو سایت گشتم و راه حل های مختلفی امتحان کردم اما جواب نداد .!!

چند تا افزونه نصب کردم مشکلی که دارن اینه که برای مثال وقتی بر روی منوی پیشخوان هستم افزونه ها در منوی پنل نمایش داده نمیشن . ولی مثلا وقتی میرم تو گزینه افزودن نوشته . افزونه هایی که نصب کردم در منو ظاهر میشم . اما وقتی روشون کلیک میکنم پیامی با این عنوان میده : شما مجوز کافی برای دسترسی به‌این برگه را ندارید.

نمیدونم باید چیکار کنم

جالبیش اینجاس که وقتی میرم تو افزونه های نصب شده . افزونه هایی که نصب کردم نیستش !! حتی تو ویرایشگر افزونه ها . حتی وقتی نام پوشه ی Plugins از تو فایل منیجر رو عوض کردم هم اون افزونه ها معلوم نشدن !! .

اجرای فایل force-upgrade.php در هاست . این راه رو هم امتحان کردم لطفا پیشنهاد ندید .

بنده یک مدیر غیر حرفه ای نیستم اما واقعا تاحالا با این مشکل برخورد نکرده بودم تا جایی که مجبور شدم کمک بخوام :D

اسم افزونه هایی که در لیست افزونه های نصب شده معلوم نیست :

wp-pagenavi

subscribe2

payline-vip-wordpress

این افزونه ها نصب شده اما معلوم نیست . و هرکاری هم کردم معلوم نشدن .!!

لطفا کمک کنید .

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...