رفتن به مطلب

قالب با امکانات فوق

پست های پیشنهاد شده

باسلام وخسته نباشید دوستا ن قبلا یه قالب خریده بودم اسمش یادم رفته ولی بازم میخوام اون قالب رو قالب فوق این امکانات رو داشت که با پنل تنظیماتش می شد بک گرند قالب بک گرند نوشته فونت ها و .... رو تغیر داد درضمن بک گرند فوتر هم داشت این قالب زیبایش در اینجا بود که منو هاش درسمت راست رو به پائین چیزی شبیه به بیتوته و یک منو دیگر بالایه لوگو به کاررفته بود اسم قالب دقیق یادم نیست ولی فکر میکنم office بود ولی الان office نصب کردم منو هاش مثل بیتوته نیست نمی دونم اسم قالب چی بود قالب خارجی وانگلیسی بود و فکر کنم اون رو از یک سایت خارجی خریده بودم ممنون میشم نام قالب رو لطف بکنید حتی برای هدرش نیز می شد بک گرند تعریف کرد

لینک به ارسال

دوست عزیز بیشتر پوسته های وردپرس امکان تغییر پس زمینه، فونت و ... رو دارن.

http://themeforest.net/category/wordpress

ویرایش شده توسط Ghaem
لینک به ارسال

دوست عزیز بیشتر پوسته های وردپرس امکان تغییر پس زمینه، فونت و ... رو دارن.

http://themeforest.net/category/wordpress

دوست گلم اینو که همه میدونن من اینی که میگم منوش سمت راست رو به پائین بود همچین قالبی دارین که به شکل وبلاگی یا تفریحی باشه لطفا بگین

لینک به ارسال

دوست گلم اینو که همه میدونن من اینی که میگم منوش سمت راست رو به پائین بود همچین قالبی دارین که به شکل وبلاگی یا تفریحی باشه لطفا بگین

دوست گلمون Ghaem رو که تایید نکردی . اما فرمایش ایشون درست بود.

اما قالب آوادا هم کاملا آپشن هایی که شما میخوای رو داره

ویرایش شده توسط شهاب
لینک به ارسال

هر قالبی رو که نگاه کنید برای شما به شخصی سازی نیاز داره (دستکاری کد ها)

ضمنا اون امکاناتی که گفتید توی فوق نبود :D

ویرایش شده توسط nhkdhg
لینک به ارسال

هر قالبی رو که نگاه کنید برای شما به شخصی سازی نیاز داره (دستکاری کد ها)

ضمنا اون امکاناتی که گفتید توی فوق نبود :D

دوست عزیز بخدا من قالب رو اماده خریدم و قالب رو دست کاری نکردم خود قالب این امکانات رو داشت

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...