رفتن به مطلب

افزونه نمايش ويدئو

پست های پیشنهاد شده

سلام خدمت دوستان و مديران

يادمه توي انجمن يه بخشي بود به نام پيشنهاد براي ساخت افزونه و توي اون تاپيك دوستان نظر ميدادن كه افزونه اي رو گروه پشتيبان بسازن.. من گشتم الان چيزي پيدا نكردم

يه نيازي امروزه هست و گفتم اينجا بيانش كنم كه اگر گروه دوست داشتن بسازن از اين افزنه كه خب ميشه گفت ايده خوبيه و اگرم نه كه لطفا يه افزونه اينطوري در اين جهت بهم معرفي كنيد ممنون ميشم

تريلر ها و نمايش ويدئو توي محتواي وب جديد بر هيچ كس پوشيده نيست! توجه كنيد كه بيشتر سايت هاي وردپرسي خارجي و داخلي ميان از يوتيوپ و يا مثلا اپارات استفاده ميكنن و ويدئو رو اونجا اپلود ميكنن و خلاصه اينكه لينك ميكنن به سايت ، و اين كار جالب نيست چون اخر ويئو مياد تبليغات نشون ميده و خلاصه كاربر رو ترغيبت ميكنه براي رفتن به سايت اون فيلم مثلا اپارات و يا يوتيوپ ، خيلي ها مثل من دوس دارن كه فيلم هاشون رو حالا با پسوند هاي مختلف مثلا MP4 . و يا خصوصا FLV تو سايت قرار بدن و فايل روي سرور خودشون باشه و مثلا اون ويدوو تايم لاين داشته باشه و كم و زياد كردن و ميزارن اندازه و كيفيت و....! خب شخصا پلاگيني براي وردپرس پيدا نكردم كه اينطوري باشه و كامل باشه و يا اينكه تبليغاتي توش نباشه ، مثلا يكي دوتايي هست كه مياد تايتيلي رو كه شما براي فيلم رو ويدئو قرار داديد رو لينك ميكنه اتومات به صفحه شخصي افزونه!!! اينطوري خوب و جالب نيست!

حالا اگر افزون اي در اين باره سراغ داريد كه خوبه و كامله به منم بگيد ممنون ميشم

و نظر درباره ساخت همچين افزونه اي توسط گروه كه قبلا تاپيك زده شده بود رو هم بگيد :)

لینک به ارسال

فعلا بهترین افزونه در این رده jwplayer هست. که بزودی یک نسخه کارآمدتر و ساده تر رو آماده میکنیم.

jwplayer از طرف سایتش نسخه وردپرسی داره اما کمی کاربر رو سردرگم میکنه.

لینک به ارسال

سلام

این افزونه رایه تست بزنید بد نیست .

واقعا زماني كه داشتم تايپ ميكردم اين تاپيك رو ترسيدم كه كسي بخواد اين رو پيشنهاد كنه، 9ماهه ازش استفاده ميكنم و به قدري مشكل داره به قدري مشكل داره كه نميتونم با تايپ كردن بگمش!!! مثلا تيك داره زده اگر فعالش كني تول تيپش مياد ، فعال ميكني ميري ميبيني نيامده و ميري تو اديتش دوباره فعال كني متوجه ميشي كه كلا تنظيماتش بهم ريخته و ..... خيلي مشكل داره! ويئويي كه اپلود ميكني اخرين هستش ميره توي صفحه اخرش بجاي اينكه بياد صفحه اول و شما بايد چند ده صفحه براي مثلا رد كني تا بتوني كدش رو برداري كه توي مطالبت بزاري... اصلا رازي نيستم و براي همين ميخوام كه عوض كنم

فعلا بهترین افزونه در این رده jwplayer هست. که بزودی یک نسخه کارآمدتر و ساده تر رو آماده میکنیم.

jwplayer از طرف سایتش نسخه وردپرسی داره اما کمی کاربر رو سردرگم میکنه.

متشكرم اقا مرتضي ولي اين كه كلا لينك سايتش كنار همه ويدئوهاش هست كه ! ميخوام وابسته نباشه به هيچ لينك و تبليغاتي! ساده ساده

منظورتون در باره اينكه اماده ميشه نسخه كارامدتر چي بود؟؟ ميشه توضيح بديد كه در جريان باشم :) ??

لینک به ارسال

اگر میخواید که آدرس سایت سازنده نباشه باید یک پلیر کدباز پیدا کنید و با فلش کد پلیر رو باز کنید و اون بخش رو حذف و دوباره کامپایل کنید.

منظورتون در باره اينكه اماده ميشه نسخه كارامدتر چي بود؟؟ ميشه توضيح بديد كه در جريان باشم :) ??

چون نسخه ارائه شده از طرف خود سازنده بیشتر حالت پستی و شورت کدی داره خیلی جاها دست کاربر رو میبنده. در نسخه ای که ما ارائه خواهیم کرد کاربر در هر جا نیاز باشه پلیر رو استفاده میکنه.

لینک به ارسال

اگر میخواید که آدرس سایت سازنده نباشه باید یک پلیر کدباز پیدا کنید و با فلش کد پلیر رو باز کنید و اون بخش رو حذف و دوباره کامپایل کنید.

خب اين پلير كد باز رو بايد تبديل به پلاگين وردپس كني و.. كه دردسر داره و خارج از توانايي هاي منه.... چون پلاگين نساختم تا حالا

چون نسخه ارائه شده از طرف خود سازنده بیشتر حالت پستی و شورت کدی داره خیلی جاها دست کاربر رو میبنده. در نسخه ای که ما ارائه خواهیم کرد کاربر در هر جا نیاز باشه پلیر رو استفاده میکنه.

اوكي پس شما هم نسخه اي ميخوايد بيرون بديد انشاالله! خيلي خوبه، كي منتشر ميشه؟؟

.

لینک به ارسال

اوكي پس شما هم نسخه اي ميخوايد بيرون بديد انشاالله! خيلي خوبه، كي منتشر ميشه؟؟

کمی بزودی ... :)

لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...

مرتضي جان، اين كمي به زودي چي شد دوست گلم :lol: - راستش اگر اطلاع داشته باشيد ويدئو در سايت ما نقش خيلي خيلي خيلي مهمي داره كه اخرين بارم به خاطر يه افزونه هك شده بوديم و مطرحش كردم تو انجمن، هنوز نشستيم به پاي اين افزونه اي كه گفتيدااااا :) ميشه تعجيل فرماييد كمي لطفا؟ :lol:

لینک به ارسال

این افزونه بیسش نوشته شده فقط بحث تکمیلش هست که الان با چندافزونه و البته کارهای دیگه تداخل پیدا کرده.

زمان آزاد پیدا کنم کارش رو تموم میکنم.

لینک به ارسال
  • 4 هفته بعد...

/

مرتضي جان خيلي وقته منتظر افزونه ات هستيم....

دوستان اگر افزونه اي سراغ دارن كه ميشه ويدئو رو تو خود سايت اجرا كرد اطلاع بدن ممنون ميشم.. يعني لينك از سايت نمايش ويدئو برنداريم بلكه فايل رو سرور و هاست خودمون باشه و از اونجا اجراش كنه...

لینک به ارسال

متشكرم ، مرتضي جان يه كلمه كپي رايت خودشو ميندازه خارج از ويدئو! اون رو خودتون مشاهده نكرديد؟

و اينكه ويدووي منو نصفه لود كرد همون اولشو لود كرد و ديگه نشون نداد باقيشو!

لینک به ارسال

من تاحالا باهاش مشکلی نداشتم. توی چند سایت بزرگ هم همین پلیر استفاده شده. آدرس آنلاین داره؟

لینک به ارسال

نه روي لوكال هستم.. راستش اسم پلير رو دقيقا بالاش ميندازه فكر كنم همون كپي رايتشه !!

لینک به ارسال

کپی رایتش رو نمیشه از بین برد. مگه اینکه سورس رو از سایت اصلی بگیرید و خودتون تغییر بدید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...