رفتن به مطلب

مشکل تغییر نکردن رنگ فونت

پست های پیشنهاد شده

عرض سلام و احترام خدمت دوستان و اساتید محترم

بنده یک مشکلی دارم فرض بفرمایید یک برگه ایجاد کردم و مطالبی رو در اون درج کردم حالا اومدم و رنگ فونت رو به قرمز تغییر دادم

در پیش نمایش خود برگه که در حال تایپ مطالب هستم رنگ رو قرمز نشون میده اما در اجرای واقعی خود سایت اون برگه باز هم با رنگ مشکی نوشته شده!

مشکل از چیه؟

اگر نیاز به بررسی است لینک سایت خدمت شما

http://www.iranpishraft.com/%D8%A8%D8%B1%DA%AF%D9%87-%D9%86%D9%85%D9%88%D9%86%D9%87/

و یک سوال دیگه اینکه در عکسی که ضمیمه کردم چه طور میتونم ناحیه قرمز رنگ رو که مشخص کردم بردارم(حذف کنم) ؟

ممنونتون میشم

post-11271-0-04334700-1441639370_thumb.j

لینک به ارسال

سلام

برای قرمز شدن رنگ متن ها (فقط متن ها) این کد رو به استایل قالب اضافه کن

span {
color: red;
}

بخشی که در عکس مشخص شده سایدبار هست که میشه با تنظیمات قالب اون رو غیر فعال کرد. اگر قالبتون چنین امکانی نداره بازم باید به استایل کد بدی!

لینک به ارسال

خیر قالبم چنین امکانی نداره چه کدی باید به استایل بدم؟

اون کد رو که برای قرمز شدن دادید برای کل نوشته هاست؟ من میخواهم فقط یک قسمت خواص رنگی بشه!

بله برای قرمز شدن کل متن هاست. قسمتی رو که مد نظرتون هست رو عنوان کنید ( با ادرس )

یه برگه از سایت که با سایدبار هست رو آدرس بدید که کد حذف سایدبار رو بگم

لینک به ارسال

به عنوان مثال میخواهم عبارت "جمله آزمایشی1" فقط قرمز بشه درا ین صفحه

http://www.iranpishraft.com/%D8%A8%D8%B1%DA%AF%D9%87-%D9%86%D9%85%D9%88%D9%86%D9%87/

و فقط میخواهم ساید بار همین صفحه حذف بشه

با تشکر از شما

لینک به ارسال

به عنوان مثال میخواهم عبارت "جمله آزمایشی1" فقط قرمز بشه درا ین صفحه

http://www.iranpishr...com/برگه-نمونه/

و فقط میخواهم ساید بار همین صفحه حذف بشه

با تشکر از شما

به این صورت که فرمودید فقط متن های یک بخش خاص و سایدبار یک برگه خاص حذف شه. باید برگه های اختصاصی ایجاد کنید مثلا مانند برگه ی 404.php

پیشنهاد میکنم از قالب های حرفه ای استفاده کنید که امکان حذف سایدبار در هر پست یا برگه رو در اختیار شما قرار میده و میتونید رنگ های بخش ها رو هم مدیریت کنید.

قالب شما اگه اشتباه نکنم StyleShop هست که این قابلیت ها رو نداره متاسفانه!

لینک به ارسال

خب برادر من میدونم که اگر از قالب های حرفه ای استفاده کنم خیلی آپشن ها خواهد داشت.این یک چیز واضحه

اما من میخواهم با همین قالب تغییرات مورد نظرم رو ایجاد کنم!

الان من نمیدونم این خواسته من واقعا یعنی خواسته ای هست که من باید برم واسش قالب دیگه ای بخرم؟

یعنی انتظار درج یک جمله به رنگ قرمز از عهده قالب من ساقطه باید برم قالب بخرم؟ :)

دوستان کس دیگه ای نیست راهنمایی کنه! به خدا من چیز زیادی انتظار نداشتم

لینک به ارسال

خب برادر من میدونم که اگر از قالب های حرفه ای استفاده کنم خیلی آپشن ها خواهد داشت.این یک چیز واضحه

اما من میخواهم با همین قالب تغییرات مورد نظرم رو ایجاد کنم!

الان من نمیدونم این خواسته من واقعا یعنی خواسته ای هست که من باید برم واسش قالب دیگه ای بخرم؟

یعنی انتظار درج یک جمله به رنگ قرمز از عهده قالب من ساقطه باید برم قالب بخرم؟ :)

دوستان کس دیگه ای نیست راهنمایی کنه! به خدا من چیز زیادی انتظار نداشتم

بله متاسفانه این از عهده قالب شما ساقطه. شما با این قالب نمیتونی رنگ هر بخش از متن و سایدبار رو که خواستی عوض یا حذف کنی. منتظر جواب بقیه دوستان باشید

با تشکر

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...