رفتن به مطلب

چندتا سایت یک سایت بشن

iran1404

پست های پیشنهاد شده

سلام

من 3 تا سایت دارم که میخوام تمام مطالب این 3 سایت رو به سایت اصلیم که رتبه خوبی هم داره انتقال بدم!

ایا این کار مشکلی نداره؟

لینک به ارسال

سلام ، مطالب رو کپی برداری کنین (حالا میخواد از توی دیتابیس یا بک آپ هاتون یا هرجای دیگه) ، یه سری کلمات کلیدی رو تغییر بدید ، سایت های دیگه اتون رو با کد جاوا اسکریپت ریدایرکت کنین روی سایت اصلیتون.

لینک به ارسال

سلام ، مطالب رو کپی برداری کنین (حالا میخواد از توی دیتابیس یا بک آپ هاتون یا هرجای دیگه) ، یه سری کلمات کلیدی رو تغییر بدید ، سایت های دیگه اتون رو با کد جاوا اسکریپت ریدایرکت کنین روی سایت اصلیتون.

سلام

میخوام با برون ریزی و سپس درون ریزی مطالب رو منتقل کنم ایا برا سئو مشکلی نداره

لینک به ارسال

سلام

میخوام با برون ریزی و سپس درون ریزی مطالب رو منتقل کنم ایا برا سئو مشکلی نداره

عرض کردم که ، در هر صورت باید یه سری کلمات رو تغییر بدین ، مثلاً به جای کلمه مثلاً استفاده کنین به عنوان مثال ، اسم سایتتون رو که توی پست هاتون آوردین تغییر بدید ، یه سری چیز ها که اسپم شناخته نشه پستتون (البتّه این برای این هست که به یه سری احتمالات غریب بر نخوریم)

اگر به صورت عادی بذارین ممکن هست به عنوان اسپم شناخته بشه ، تغییر کلمات رو میتونین از فایل برون ریزی شده انجام بدید یا به وسیله توابع جایگزینی php.

لینک به ارسال

بهترین حالت کپی تک تک محتواست

بقیه راه حل ها مخصوصاً اگر آینده نگری توش نباشه مشکل ساز میشن

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...