رفتن به مطلب

اولین همایش آینده طراحی وب

Saeed Fard

پست های پیشنهاد شده

همایش آینده طراحی وب (Future of Web Design) یک رویداد دو روزه برای طراحان و توسعه‌دهندگان Front-End است که می‌خواهند اثری متفاوت در وب فارسی ایجاد کنند و از تجربیات و تخصص کسانی که دستی به آتش دارند استفاده کنند. در این رویداد علاوه بر مباحث و ارائه‌های فنی و تخصصی در حوزه وب و آینده طراحی وب، مسایل مربوط به راه‌اندازی کسب‌وکارهای نوپا در حوزه وب نیز مطرح و صاحبین کسب‌وکارهای موفق در این حوزه سخنرانی خواهند داشت.

این رویداد بصورت زنده و آنلاین پوشش داده خواهد شد و علاقمندان خارج از کشور و کسانی که امکان حضور ندارند می‌توانند بصورت آنلاین در این رویداد شرکت کنند.

web-wpparsi.jpg

مزایای شرکت در این همایش

• آشنایی با جدیدترین متدهای طراحی وب
  • استفاده از تجربیات افراد موفق در این حوزه
  • شبکه‌سازی و برقرای ارتباط با سایر اهالی وب
  • دریافت گواهی شرکت در همایش
  • دو روز خوش همراه با یادگیری و شبکه‌سازی

سخنرانان همایش

conf.png

وردپرس‌پارسی از این رویداد حمایت کرده و از شما دوستان برای شرکت در این همایش دعوت می‌کند.

کاربران وردپرس‌پارسی می‌توانند با استفاده از کد wp-parsi در هنگام ثبت‌نام از تخفیف ویژه برخوردار بشند .

جهت کسب اطلاعات بیشتر و ورود به سایت همایش کلیک کنید.

لینک به ارسال

همایش وردپرس پارسی رو که نتونستیم بیایم حداقل اینو دیگه از دست نمیدم :rolleyes:

لینک به ارسال

احساس میکنم وب فارسی داره مافیایی میشه یه عده همیشه همه جا هستن !!!

هستن افراد زیادی که با اخالاص دارن برای وب فارسی زحمت میکشن ولی در هیچ همایشی نامی ازشون برده نمیشه ، هستن کسب و کارای تازه راه اندازی شده و بسیار موفقی ( استارت اپی ) که تو هیچ همایشی حتی اسمی ازشون برده نمیشه هستن ....

امیدورام همایش خوبی باشه و دست اندرکارانش پول خوبی در بیارن ( البته همایش تبلیغاته برای پول خوب بعدش )

لینک به ارسال

هستن افراد زیادی که با اخالاص دارن برای وب فارسی زحمت میکشن ولی در هیچ همایشی نامی ازشون برده نمیشه ، هستن کسب و کارای تازه راه اندازی شده و بسیار موفقی ( استارت اپی ) که تو هیچ همایشی حتی اسمی ازشون برده نمیشه هستن ....

امیدورام همایش خوبی باشه و دست اندرکارانش پول خوبی در بیارن ( البته همایش تبلیغاته برای پول خوب بعدش )

بله متأسفانه یه عده نون اعتبارشون رو میخورن، نه سوادشون رو. خیلی از این افراد شاید سوادشون کمتر از خیلی از کاربرای این انجمن باشه، اما همیشه توی همه همایشی به عنوان ارائه‌دهنده حضور دارن و ارائه‌شون هم یه ارائه‌ی کاملاً مبتدی و بیخوده.

خیلی از افراد پاشون رو شونه‌ی دولوپرها گذوشتن و بالا رفتن، حتی اگه باهاشون هم‌صحبت بشید می‌بینید که اصلاً دولوپر نیستن و تو عمرشون 200 خط کد هم نزدن.

یه روز میرسه که این مافیا هم کنار میرن و افرادی با سواد بالاتر میان جاشون. اولین قدمش هم همایش وردپرس پارسی بود.

موفق باشید.

لینک به ارسال

به دور از بحث سواد سخنران ها ، هزینه شرکت بالا است و در ضمن امکان شرکت برای شهرستانی ها عملا ممکن نیست .

بهتره به جای این مراسم ها و سخنرانی ها کارگاه برگزار بشه تا یه چیزی یاد داده شده و اطلاعات فنی و تخصصی بالابره

لینک به ارسال
  • 3 هفته بعد...

سلام .

من مطمئنم هرکی قیمت رو دیده 250 تومان با خودش گفته چه خبره مگه! ولی روش نشده بگه چون فکر کرده اگه بگه داره بی کلاس بازی در میاره ولی من میگم .

با 250 تومن یه کتاب عالی PHP + پکیج های PHP سون لرن رو میشه خرید و کلی هم ازش چیز میشه یاد گرفت .....

تو یه روز همایش کسی برنامه نویس و دولوپر نمیشه نمیشه ... کسی هم که دولوپر باشه نیازی به شرکت در همایش ها نداره .... همون یه روز رو هم با بقیه پولش میشه رفت کنسرت برج میلاد به نظرم مفید تره ...... :D :D :D

یا علی ..

لینک به ارسال

سلام .

من مطمئنم هرکی قیمت رو دیده 250 تومان با خودش گفته چه خبره مگه! ولی روش نشده بگه چون فکر کرده اگه بگه داره بی کلاس بازی در میاره ولی من میگم .

با 250 تومن یه کتاب عالی PHP + پکیج های PHP سون لرن رو میشه خرید و کلی هم ازش چیز میشه یاد گرفت .....

تو یه روز همایش کسی برنامه نویس و دولوپر نمیشه نمیشه ... کسی هم که دولوپر باشه نیازی به شرکت در همایش ها نداره .... همون یه روز رو هم با بقیه پولش میشه رفت کنسرت برج میلاد به نظرم مفید تره ...... :D :D :D

یا علی ..

احســــــنت :wub:

لینک به ارسال

سلام .

یا علی ..

خدا خیرت بده حرف دلمو زدی :D :D :D:P :P :P :P

لینک به ارسال

سلام .

یا علی ..

سلام

قاعدتا هدف از شرکت در همایش فقط یادگیری نیست و نبایدم چنین انتظاری داشت .

تجربیاتی که شما می‌تونید ازش استفاده کنید و شبکه سازی و روابطش خیلی بیشتر از اینهایی که شما گفتید ارزش دارند ، در همین باب هم میتونم بگم که شما سرچ کنید خیلی از افراد موفق که در حوزه وب فعالیت می‌کنند ترجیحا برنامه‌نویس‌های خوب نیستند و مطمعنا دلیل دیگه‌ای داشته .

در مورد هزینه‌ همایش هم شما می‌تونید یک همایش مشابه خارجی رو ببینید که چه قیمت‌هایی دارند ،

در هر صورت همایش رو ما برگزار نمی‌کنیم و ازش به صورت رسانه‌ای حمایت می‌کنیم.

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

رضا جون من همیشه هرجا باشی هواتو دارم خیلی باصفایی فکر کنم الان سربازی باشی کاش زوتر تموم شه

لینک به ارسال
  • 2 هفته بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...