رفتن به مطلب

عدم نمایش دسته ها در قسمت ابزارک ها

پست های پیشنهاد شده

پوسته ات رو خودت ساختی ؟

اگه نه اسمش رو بگو

لینک به ارسال

سلام

ممنون ازینکه جواب دادید

نه خودم خیلی تازه واردم

پوسته ColorMag

افزونه ای هم نصب نکردم که با اونا مشکل داشته باشه فقط از Widget Importer & Exporter استفاده کردم برای راه اندازی قالب

ویرایش شده توسط mamaloo79
لینک به ارسال

این ابزارکی که انتخاب کردی مربوط به فهرست ها هست نه دسته بندی اون گزینه هایی که در قسمت گزینش فهرست داره نمایش میده نام اون فهرست هایی هست که در بخش فهرست ها ساختی

ساختار فهرستی که در بخش فهرست ها ساخته میشه باید با یه نامی ذخیره بشه و اون نام در این قسمت نمایش داده میشه

ویرایش شده توسط mr123
لینک به ارسال

این ابزارکی که انتخاب کردی مربوط به فهرست ها هست نه دسته بندی اون گزینه هایی که در قسمت گزینش فهرست داره نمایش میده نام اون فهرست هایی هست که در بخش فهرست ها ساختی

ساختار فهرستی که در بخش فهرست ها ساخته میشه باید با یه نامی ذخیره بشه و اون نام در این قسمت نمایش داده میشه

فکر می کنم ابزارکش درسته آقا

نباید اینجوری باشه - با پوسته های پیش فرض خود وردپرس تست کنید

اگر جواب نداد یه وردپرس تازه نصب کنید - چون ممکنه یه بروزرسانی ناقص رخ داده باشه - البته قبلش یه بروزرسانی دستی از وردپرستون انجام بدین

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...