رفتن به مطلب

مشکل در include

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

از یک اسکریپت برای محاسبه bmi استفاده می کنم، الان می خوام این اسکریپت رو در قالب برگه نمایش بدم، یعنی در صفحه مجزا بدون قالب نباشه

لینک اسکریپت

برای این کار 'گفتن باید از include استفاده کنم، به نحوی که فایل اصلی اسکریپت کهindex.php هست رو با include نمایش بدم اما هر کاری کردم طبق آموزش های وب، ارور میاره و نمایش داده نمیشه، یعنی خود قالب و برگه نمایش داده میشه در قالب برای inclode ارور میاره

ممنون میشم راهنمای کنید به چه طریقی این کار رو انجام بدم

لینک به ارسال

سلام

اسکریپت مربوط به وردپرس نیست. به تنهایی با php ران میشه.

لینک به ارسال

با سلام و احترام و با اجازه دوست خوبم SM-Mahdavi

میشه دقیق بفرمایید چطوری فراخوانی میکنید

ببینید دوست عزیز شما میتونید یه برگه جدا بسازید با استایل دلخواه که آموزشش اینجا موجود میباشد

و سپس اینکلود را انجام دهید

لینک به ارسال

سلام دوستان

از یک اسکریپت برای محاسبه bmi استفاده می کنم، الان می خوام این اسکریپت رو در قالب برگه نمایش بدم، یعنی در صفحه مجزا بدون قالب نباشه

لینک اسکریپت

برای این کار 'گفتن باید از include استفاده کنم، به نحوی که فایل اصلی اسکریپت کهindex.php هست رو با include نمایش بدم اما هر کاری کردم طبق آموزش های وب، ارور میاره و نمایش داده نمیشه، یعنی خود قالب و برگه نمایش داده میشه در قالب برای inclode ارور میاره

ممنون میشم راهنمای کنید به چه طریقی این کار رو انجام بدم

سلام

خدمت شما:

bmi.zip

فقط باید فایل ها و پوشه هایی که در فایل bmi.zip هستن رو درون پوشه قالب قرار بدید و سپس از قسمت افزودن برگه و در قسمت قالب های برگه BMI Page رو انتخاب کنید.

لینک به ارسال

سلام

خدمت شما:

bmi.zip

فقط باید فایل ها و پوشه هایی که در فایل bmi.zip هستن رو درون پوشه قالب قرار بدید و سپس از قسمت افزودن برگه و در قسمت قالب های برگه BMI Page رو انتخاب کنید.

از راهنمای شما ممنونم، منتها الان در صفحه ای نمایش داده میشه که قالب رو نمایش نمیده،یعین فقط همون محاسبه گر هست، در حالی که من می خوام در برگه طوری نمایش داده بشه که در قالب سایت باشه

لینک به ارسال
با سلام و احترام و با اجازه دوست خوبم SM-Mahdavi میشه دقیق بفرمایید چطوری فراخوانی میکنید ببینید دوست عزیز شما میتونید یه برگه جدا بسازید با استایل دلخواه که آموزشش اینجا موجود میباشد و سپس اینکلود را انجام دهید

این مراحل رو از قبل انجام دادم، اما الان هم وقتی از include استفاده می کنم ناقص نمایش داده میشه

<?php include (TEMPLATEPATH . '/bmi/index.php'); ?>

در این کد فایل index.php که داخل پوشه ی bmi هست که این پوشه ی bmi داخل پوشه ی قالب لود میشه .

bmi3.jpg

ویرایش شده توسط keyvan
لینک به ارسال

از راهنمای شما ممنونم، منتها الان در صفحه ای نمایش داده میشه که قالب رو نمایش نمیده،یعین فقط همون محاسبه گر هست، در حالی که من می خوام در برگه طوری نمایش داده بشه که در قالب سایت باشه

فایل page.php قالبتون رو اینجا بزارید.

لینک به ارسال
فایل page.php قالبتون رو اینجا بزارید.
lممنون از اینکه پیگیر هستید، الان تونستم با include اسکریپت رو در قالب نمایش بدم، منتها یه سری مشکلات داره 1-خبرنامه در سایدبار هست، برای وارد کردن ایمیل input داره در خودم فرم هم input هست، این دوتا باهم تداخل پیدا کردن، یعنی input خبرنامه یه خط میاد پایین تر، چطور میشه به طور مستقیم استایل رو در خود فایل نمایش اسکریپت اضافه کنم؟ به خاطر این مشکل به طور موقت input رو از css اسکریپت حذف کردم، یا راهی هست بدون این دو کاری که اشاره کردم، بشه input ها رو بدون تداخل حفظ کرد؟2-مورد بعدی این هست که اسکریپت در حالت عادی در وسط قرار می گیره اما الان در قالب در سمت راست هست3-همچنین در این حالت بر اساس تصویر زیر متن توصیه میره زیر اعلام نتیجه وزن، کدهای مربوط به این بخشbmi5.jpg

ویرایش شده   توسط keyvan

لینک به ارسال

دوستان مشکلات رو رفع کردم، فقط الان مشکل ریسپانسیو بودن فرم محاسبه رو دارم، اگر اطلاعی داشتید ممنون میشم راهنمایی کنید

ویرایش شده توسط keyvan
لینک به ارسال

دوستان مشکلات رو رفع کردم، فقط الان مشکل ریسپانسیو بودن فرم محاسبه رو دارم، اگر اطلاعی داشتید ممنون میشم راهنمایی کنید

اندازه ها رو از داخل css درصدی بدید حل میشه.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...