رفتن به مطلب

تبدیل لینک پاسخ به دکمه نقل قول (باپرداخت هزینه)

saman123

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت شما

من هنوز به نتیجه نرسیدم ، ولی باید اینکار انجام بشه ، من میخوام لینک پاسخ از نظرات حذف بشه ، و بخش نظرات بشه مثل همین انجمن ،

فرض کنید الآن ده تا کامنت هست ، من میخوام به کامنت شماره 5 پاسخ بدم ، وقتی روی دکمه پاسخ کلیک میکنم ، نظر شماره 5 بین دو تگ نقل قول بیاد توو ادیتورم بعد من پاسخ رو که براش مینویسم و ارسال رو میزنم این کامنت بشه کامنت شماره 11 یعنی یک کامنت مجزا و آخرین کامنت هزینه این کارو برام پ خ کنید ... راستی میخوام کامنت هام شمارنده هم داشته باشند ، یعنی هر کامنت یک شماره

دقیقا مثل نقل قول همین انجمن ، پوسته ای که استفاده میکنم بروز هست ،

هزینه رو برام پخ کنید ، من آدرس ی پست که داخلش نظر باشه رو براتون میگذارم

پست با کامنت ، کلیک کنید

لینک به ارسال

بله ، متشکرم از پاسخ هاتون ، حداقل راهنمایی میکردین ، فقط یک نفر بمن پیام خصوصی داد که اون بنده خدا فکر کرده بود میخوام استایل کامنت ها عوض بشه... برنامه نویس بودن ایشون ،،، گفتن چنین کاری رو در وردپرس نمیشه انجام داد!!!!

علی رغم میل باطنیم مجبورم برم و این ی سایتم رو جوملا کنم .... ولی با یکی از اساتید وردپرس که صحبت میکردم گفتن با js میشه و باید فایل کامنت و فانکشن و غیره رو بدین به برنامه نویس تا براتون درست کنه ....

بهرحال من همیشه فکر میکردم در وردپرس نمیشه وجود نداره .... با تشکر از دوستانی که جواب دادن حدود 50 بازدید دریغ از یک جواب سلام ...

• امتیاز 1
لینک به ارسال

:huh:

عزیز شما میدونی اصن کدوم بخش ارسال کردی؟ بخش خریده!!! کسی اینجا جواب نمیده، هرکی بخواد انجام بده پیام خصوصی میزنه. این قسمت با بقیه قسمت‌ها فرق دارن. ما بیایم این تو جواب سلام به شما بدیم؟ خونه خاله‌اس اینجا؟

دوست عزیز اون گوگل به نشانی google.com دکوراسیون نیست، گذوشتن بگردید که آیا راه‌حلی هست یا نه بعد بیاید تو انجمن بپرسید بعد تو بخش خرید بعد هم برید رو جوملا.

این لینک مربوط به دکمه نقل قول!:

https://wordpress.org/plugins/quote-comments/

ضمناً هر کسی مختاره هر کاری دلش خواست بکنه، نیازی هم نیست که راپورت ثانیه به ثانیه اینجا بده. مثلاً شما رفتید روی جوملا به کسی ربطی داشت؟

• امتیاز 3
لینک به ارسال

علیک السلام دوست عزیز

(راستی کارتونم شدنیه)

چطوری ؟ !!!

آخه ادیتور وردپرس با iframe لود شده و نمیشه متن داخل اونو تغییر داد (از طریق فایل js جاری توی صفحه)

ویرایش شده توسط ایگل دیزاین
  • امتیاز 1
لینک به ارسال

چطوری ؟ !!!

آخه ادیتور وردپرس با iframe لود شده و نمیشه متن داخل اونو تغییر داد (از طریق فایل js جاری توی صفحه)

ما توی وردپرسم کامنت آیدی داریم کافیه فقط یه تغییر کوچیک توی اینپوت وردپرس بدیم و با آیدی چاپ کنیم کامنت قبلی رو توی کامنت جدید

• امتیاز 1
لینک به ارسال

ما توی وردپرسم کامنت آیدی داریم کافیه فقط یه تغییر کوچیک توی اینپوت وردپرس بدیم و با آیدی چاپ کنیم کامنت قبلی رو توی کامنت جدید

نه منظور دوستمون رو متوجه نشدید

اینطور که پیداست ایشون میخوان توی textbox باکس نقل قول رو بیارن (نه فقط متن ( با استایل ) )

یعنی وقتی روی پاسخ کلیک کرد متن کامنت مورد نظر هم توی textarea بیاد

ویرایش شده توسط ایگل دیزاین
  • امتیاز 1
لینک به ارسال

:huh:

عزیز شما میدونی اصن کدوم بخش ارسال کردی؟ بخش خریده!!! کسی اینجا جواب نمیده، هرکی بخواد انجام بده پیام خصوصی میزنه. این قسمت با بقیه قسمت‌ها فرق دارن. ما بیایم این تو جواب سلام به شما بدیم؟ خونه خاله‌اس اینجا؟

دوست عزیز اون گوگل به نشانی google.com دکوراسیون نیست، گذوشتن بگردید که آیا راه‌حلی هست یا نه بعد بیاید تو انجمن بپرسید بعد تو بخش خرید بعد هم برید رو جوملا.

این لینک مربوط به دکمه نقل قول!:

https://wordpress.org/plugins/quote-comments/

ضمناً هر کسی مختاره هر کاری دلش خواست بکنه، نیازی هم نیست که راپورت ثانیه به ثانیه اینجا بده. مثلاً شما رفتید روی جوملا به کسی ربطی داشت؟

M]

همه این کارایی که شما گفتید رو انجام دادم ، افزونه ای که شما معرفی کردید منسوخ شده ، آخرین بروز رسانی 2 سال قبل ، من یکماه پیش نصبش کردم اصلا کار نمیکنه ، یعنی روی نقل قول که میزنی هیچ اتفاقی نمیوفته ، مورد بعدی اینکه فرض محال که این افزونه کار کنه ، چون نظرات تو در تو هست نقل قول بزنی دوبار یک کامنت در هم تکرار میشه ،

من گفتم که من همه رو گشتم ، 6 تا سایت وردپرسی دارم و مطمئنم که در وردپرس نشد وجود نداره و همه چی شدنیه ،

فرض کنید ما در یک مطلب 100 تا نظر داریم ، ی نفر نسبت به نظر 50 انتقاد داره و میخواد پاسخ بده ، با امکان پاسخ وردپرس پاسخ در همون نظر درج میشه ، درسته ؟؟؟ من میخوام وقتی کسی روی پاسخ کلیک کرد یک نقل قول ازون نظر 50 بره توو ادیتور و بشه نظر 101 که بتونن پیداش کنن ، مثل انجمن .

در جوملا این امکان هست ، من با چندتا از سایت های خبری و ورزشی پربازدید که مکاتبه داشتن معتقد بودند وردپرس بهتر از جوملاست ولی این امکان درش نیست ...

علیک السلام دوست عزیز

(راستی کارتونم شدنیه)

سلام و عرض ادب

خیلی ممنون ، مطمئنم که شدنیه ولی من دانشش رو ندارم ، از خودم نمیگم شدنیه ها ، از لسان بزرگان وردپرس میگم ، من با آقای پارسایی صحبت کردم گفتن باید قالبتون رو بدین برنامه نویس و با js براش بنویسه ، آقای پارسایی رو معمولا همه میشناسن از بزرگان cms هست ولی متاسفانه جزیره هستن و منم تایمی ندارم که صبر کنم تا بیاد ... ولی شدنیه ...

نه منظور دوستمون رو متوجه نشدید

اینطور که پیداست ایشون میخوان توی textbox باکس نقل قول رو بیارن (نه فقط متن ( با استایل ) )

یعنی وقتی روی پاسخ کلیک کرد متن کامنت مورد نظر هم توی textarea بیاد

سلام

بله ، به علاوه اینکه متن نظر بیاد در ادیتور بین دو تگ نقل قول ، بعد از کلیک روی ارسال پاسخ یک کامنت جدید ایجاد بشه

لینک به ارسال

متأسفانه من الآن دسترسی به سیستم ندارم که بتونم دقیق تر راهنماییتون کنم ولی اینکه در آخر نشون بده رو به راحتی میتونید با get_comments اجرا کنین ٬ ولی اینکه کامنت رو داخل تگ quoted بذاره و بعدش که چاپ شد تگ رو تبدیل کنه به استایل نیاز به برنامه نویسی داره و کارش یه مقدار سخته‌.

لینک به ارسال

متأسفانه من الآن دسترسی به سیستم ندارم که بتونم دقیق تر راهنماییتون کنم ولی اینکه در آخر نشون بده رو به راحتی میتونید با get_comments اجرا کنین ٬ ولی اینکه کامنت رو داخل تگ quoted بذاره و بعدش که چاپ شد تگ رو تبدیل کنه به استایل نیاز به برنامه نویسی داره و کارش یه مقدار سخته‌.

با سلام ، استایلش رو نوشتم ، یعنی وقتی نظر بره ما بین تگ نقل قول استایل معمولی داره و نمایش داده میشه ، من میخوام فقط ی کاری بشه که وقتی روی پاسخ کلیک کردن این عملیات اتفاق بیوفته و نظر بره بین تگ quote ، با اساتید در خصوصی صحبت کردم حتی گفتن بصورت ابتداییش بدون برنامه نویسی هم میشه ...
لینک به ارسال
  • اضافه کردن...