رفتن به مطلب

اضافه کردن نوشته به علاقه مندی ها

Alireza

پست های پیشنهاد شده

دوتا سوال داشتم :wub:

- آیا افزونه ای هست که کاربر یک پست رو به عنوان علاقه مندی ها انتخاب کنه و این پست در قسمت کاربری کاربر هم نمایش داده بشه مثلا : پست های مورد علاقه

- و این که ایا میشه پستی رو به یک کاربر اختصاص داد . مثلا بگیم این پست مربوط به این کاربر هست و در قسمت کاربری هم نمایش داده بشه . مثلا : پست های من

ممنون میشم کسی کمک کنه

لینک به ارسال

می تونی از پلاگین wp favorite posts استفاده کنی

برا یاینکه هر پست به اون کاربر اختصاص داده بشه بهتره برای نویسندگان ( author ) یک قالب در نظر بگیرید ( author.php ) اون وقت با مراجعه به پروفایل اون نویسنده پستهای ارسالی اون نیز نمایش داده میشن

مثل این صفحه http://www.yekweb.com/author/nested/

لینک به ارسال

یعنی نمیشه به پروفایل "مشترک" مطلبی رو اضافه کرد که این مطلب متعلق به این مشترکه . حتما باید نویشنده باشه ؟ مورد من اینطوری بود که یک پست رو به پروفایل "مشترک" یا عضو عادی سایت اضافه کنم که مثل مثال شما وقتی بری تو پروفایلش پست هاشو نشون بده

لینک به ارسال

خب کسی که عضو ساده سایت هست پستی نیز برای ارسال نداره

می تونه از همون لیست پستهای مورد علاقه ( علاقه مندیها ) بهره ببره

لینک به ارسال

خب پس مجبورم کاربر رو از مشترک به نویسنده نغییر بدم . میشه یکم درباره author.php توضیح بدید. باید چیکار بکنم

لینک به ارسال

ببیخشید یه سوال دیگه WP Favorite Posts رو فعال کردم و تنظیماتشم انجام دادم ولی توی سایت چیزی نمایش داده نمیشه .

لینک به ارسال

خب پس مجبورم کاربر رو از مشترک به نویسنده نغییر بدم . میشه یکم درباره author.php توضیح بدید. باید چیکار بکنم

ساخت برگه‌ای مخصوص برای نویسنده

لینک به ارسال

ببیخشید یه سوال دیگه WP Favorite Posts رو فعال کردم و تنظیماتشم انجام دادم ولی توی سایت چیزی نمایش داده نمیشه .

برای نمایش لینکش در صفحه قالب از کد زیر در مکان مربوطه استفاده کنید :

<?php if (function_exists('wpfp_link')) { wpfp_link(); } ?>

بعد اینکه یک برگه جدید بسازد به هر اسمی که میخوایم و برا ینمایش لیست پستهای مورد علاقه شورت کد زیر در برگه ایجاد شده بذارید :

{{wp-favorite-posts}}

لینک به ارسال

واقعا ممنونم ازتون . انجام میدم . خیلی عالیه که یه کاربر تو این انجمن جواب همه ی سوالاتشو میگیره . ایول دارید به مولا :wub:

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...