رفتن به مطلب

اضافه کردن فونت B Koodak به CKEditor

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان خسته نباشید

واقعیتش من چند روز پیش افزونه ی CKEditor رو به وردپرس اضافه کردم و حالا میخوام فونت B Koodak رو بهش اضافه کنم، به طوری که با همه ی کامپیوترها(چه این فونت رو داشته باشند چه نداشته باشند) و همه ی مرورگر ها سازگار باشه...اما نمیدونم چطوری؟ ممنون میشم راهنماییم کنید

لینک به ارسال

سلام

به انجمن خوش اومدین دوست عزیز

کلا باید فونت جدید به ادیتور معرفی بشه. یکی از دو آموزش زیر رو دنبال کنید:

http://maxfoundry.com/blog/how-to-add-google-web-fonts-to-your-tinymce-editor-in-wordpress/
http://cheesefather.com/?p=184

لینک به ارسال

سلام مرتضی جان ممنون از پاسخت...اما من میخوام فونت جدید رو در ادیتور ckeditor اضافه کنم، اما فکر کنم این آموزشی که لینکشو دادی واسه tinymce باشه...بنا به دلایلی ادیتور tinymce واسه من مناسب نیست و فعلا تنها ادیتوری که در وردپرس به کارم اومده این ادیتور ckeditor هست...حالا اگه یخورده راهنماییم کنی که چطوری میتونم فونت رو در این ادیتور اضافه کنم خیلی ممنونت میشم...

لینک به ارسال

به مسير

/plugins/ckeditor-for-wordpress/ckeditor

بريد و فايل config.js رو باز كنيد و اين رو اضافه كنيد

config.contentsCss = 'fonts.css';
//the next line add the new font to the combobox in CKEditor
config.font_names = 'fontnametodisplay/yourfontname;' + config.font_names;

نام فونت مورد نظرتون رو داخل كد قرار بديد .. براي فونت كودك هم بايد اون رو با FontFace فراخواني كنيد كه فايل Fonts.css رو در مسير ايجاد كنيد و فونت رو فراخواني كنيد با ‍CSS3 كه آموزش در انجمن هست .. اين كد

@font-face {
font-family: "yourfontname";
src: url( ../fonts/font.eot ); /* IE */
src: local("realfontname"), url("../fonts/font.TTF") format("truetype"); /*non-IE*/
}

فكر ميكنم جواب بده ..

موفق باشيد ../.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...