رفتن به مطلب

عدم ورود به پنل

پست های پیشنهاد شده

سلام ، چند وقته يه مشكلي پيش امده،

وقتي ميخوام لاگين كنم تو سايت ، رمز رو درست وارد ميكنما ولي كار نميكنه و وارد نميشه ، حتي اون اروري رو كه ميده و ميگه رمزتون خرابه رو نميده چون رمز درسته! حتي رمز رو بازيابي ميكنم يا همون فراموشي... باز كار نميكنه و لاگين نميشه! و منم رفتم از توي پنل توي لوكال ، كد هاي فيلد پسورد رو از ديتابيس برداشتم (تو لوكال هاستم) بعد رفتم كپي كردمش توي همون بخش ديتابيس تو سايت ، كار كرد و وارد شد ولي الان باز لاگ اوت كردم و ميخوام دوباره لاگين كنم دوباره باز نميشه!!!! علتش چيه؟؟

لینک به ارسال

سلام

یک کاربر جدید بسازید.

بعد با او تست کنید که همین مشکل رو داره؟

لینک به ارسال

نه كوكي نيست ، چون من هميشه پاكشون ميكنم ، رو اين مساله كوكي حساسم هميشه..

اقا مرتضي ، همشه اينطوري نميشه كه مثلا من يك ماه يه بار عوض ميكنم رمز رو ، جديدا توي 3 چهار روز يك بار اينطوري ميشه!!! الان كه درسته ولي بعضي وقتا 10 بار ميزنم نميشه دفعه مثلا 11 هم درست ميشه و وارد ميشه! يه بار نفوز داشتيم كه تو انجمن بيانش كردم! بعد اون اينطوري شده! سعي ميكنم شركت هاستينگ رو عوض كنم سريع!

لینک به ارسال

اینطور که شما میگید بیشترین احتمال از طرف سرور میره که مورد دار باشه.

لینک به ارسال

اخه برای من هم یبار پیش امد مدیر سرور گفت کوکی را پاک کن و یه بار با فیلتر شکن برو رفتم اوکی شد .

لینک به ارسال

اخه برای من هم یبار پیش امد مدیر سرور گفت کوکی را پاک کن و یه بار با فیلتر شکن برو رفتم اوکی شد .

اره اين كوكي ها هميشه دردسر ساز ميشن ولي من بيشتر مواقع پاك ميكنمشون..

لینک به ارسال

نه كلا مساله از اين قرار ها نيست دوست گلم، تو بالاتر هم عرض كردم كه يه بار نفوز داشتيم بعد اون اينطوري شده و الا توي سالها كار چرا پيش نيامده بوده!! البته خودم احتمال ميدم كه از سرور هم باشه مثلا از زماني كه به اين سرور جديد امديم ، هر وقت بخوايم پلاگين نصب و يا اپديت كنيم ازمون رمز هاست و اف تي پي ميخواد تو پنل وردپرس!!

كلا بحث مرورگرش نيست، درسته ما در مقابل اساتيد گرامي چيزي به حساب نميايم ولي در اون حدي هستيم كه كاملا با مرور گرها و كوكي ها و ....... اطلاع داشته باشيم و مطمعنا اگر از مرورگر و اين مسائل ساده مي بود اصلا اينجا مطرح نميكردم..

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...