رفتن به مطلب

انتقال دیتاها از طریق phpmyadmin

پست های پیشنهاد شده

دوستان سلام

من ی ساب دامین دارم به اسم shop.XXXXX.com

روی این ساب دامین حدود سیصد تا محصول دارم با کلی محصول،نظر و سفارش.

ی قالب جدید گرفتم برای سایتم که اون رو داخل ساب دامین دیگه ای به اسم php.XXXX.com بارگزاری کردم و داخل اون هم ی سری محصولات دمو وجود داشت.من به هر دلیلی نمیتونم خود قالب رو عینا داخل ساب دامین اصلیم بالا بیارم.چون قالب به گونه ای هست که برای اینکه به صورت کامل باشه،باید ی سری دیتابیس از پیش تعریف شده همراه با اون بارگزاری شه.پس مستقیم داخل ساب دامین اصلیم که همون shop هست نمیتونم بارگزاری کنم.چون دیتابیس قالب رو باید آپلود کنم.

حالا خودم کاری که مد نظرم بود این هست که بیام قالب رو با دیتابیس از پیش ایجاد شده اش رو داخل ساب دامین موقت php بالا بیارم،بعد از ساب دامین اصلیم که همون shop هست از طریق پیشخوانش برون ریزی کنم داخل php که با این کار محصولات دامین اصلی با تنظیمات قالب یکی بشه..بعد برم از داخل phpmyadmin دیتابیس php رو دانلود کنم و جایگزین دیتابیس دامین اصلیم کنم.

امیدوارم تونسته باشم توضیح داده باشم.

حالا به نظرتون مشکلی پیش نمی آد؟میشه همچین کاری کرد؟کار دیگه ای بهتر پیشنهاد دارین؟تمام این ساب دامین ها داخل یک هاست هستند.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...