رفتن به مطلب

اضافه شدن خودکار کاربر به سایت با ایمیل های مشکوک

پست های پیشنهاد شده

سلام به اساتید محترم..

تو سایتم برای عضویت از افزونه profile builder استفاده کردم. گزینه تایید توسط مدیر رو هم براش فعال کردم.. یسری کاربر هر ساعت اضافه میشه به سایت که ایمیلهای خارجی مشکوکی دارن.. میخواستم ببنیم قضیه چیه؟؟

دوتا از ایملها اینه : bobwilcoxbbj@yahoo.com و fwptybiepvc@yahoo.com

لینک به ارسال

به احتمال زیاد این ثبت نام ها از طریق ربات ها انجام می پذیرند. شما می تونید برای فرم عضویت از کد کپچا یا روش های دیگری استفاده کنید که جلوی ثبت نام ربات ها گرفته شود.

لینک به ارسال

به احتمال زیاد این ثبت نام ها از طریق ربات ها انجام می پذیرند. شما می تونید برای فرم عضویت از کد کپچا یا روش های دیگری استفاده کنید که جلوی ثبت نام ربات ها گرفته شود.

ممنونم از پاسختون.. برای فرم از کپچا هم استفاده کردم ولی باز همون مشکل رو داشتم.. فعلا مجبور شدم کلا راه عضویت رو ببندم.. برای اینکه جلوی ورود ربات هارو بگیرم چه راهکاری وجود داره؟؟

لینک به ارسال

دوست عزیز کپچاتونو عوض کنید چند مدل رو تست کنید

لینک به ارسال

همونطور که جناب حبیبی گفتند می تونید چندین کپچای مختلف را امتحان کنید و ببینید با کدوم یکی ددیگه ربات ها نمی تونند ثبت نام کنند. همچنینی می تونید به جای کپچا از یک سوال امنیتی استفاده کنید که تنها کاربرای ایرانی و فارسی زبانها بتوانند به آن پاسخ دهند.

لینک به ارسال

دوست من این ابزارک رو نصب کن مشکلت برطرف میشه

من هم دقیقا همین مشکل شما رو داشتم که برطرف شدش

این هم لین دانلود : https://downloads.wo...ptcha.4.1.4.zip

ویرایش شده توسط ashkan67
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...