رفتن به مطلب

معرفی شرکت هاست معتبر

پست های پیشنهاد شده

با سلام به دوستان وردپرسی

دوستان بنده سایتم با وردپرس ساخته شده ، میخوام سایتم رو انتقال به هاست ایران ،

همونطور که خودتون هم واقفید هاستینگ های زیادی وجود داره ولی فرداش میزارن و میرن یا اصلاً پشتیبانی ندارن و ...

من هاست فعلیم رو میهن وب هاست هستش از پشتیبانیش ، و هاستش راضی ام اما سرورهاشون گرونه و از اون طرف هم به دلیل حجم زیاد سایت گاهی وقت ها سرور سنگین میشه و اخطار دریافت میکنم.

الان دنبال یه هاست سی پنل ایران هستم از یک شرکت معتبر که امنیت ، کیفیت ، پشتیبانی مناسب داشته باشه ، از همه مهمتر با سابقه و جوابگو باشه و فردا نذاره بره.

بنده 98 هاستینگ و پارس سرور رو در نظر دارم ، 98 هاستینگ هاست ایرانش اگر حساب کنیم گرونتر درمیاد و پارس سرور رو جستجو کردم یکی میگه خوبه یکی میگه بده. بغیر از نت افراز و هاست ایران کدوم یکی از هاستینگ های معتبر رو میشناسین که سی پنل ایران با پهنای باند نامحدود بده؟!؟!

یا اصلاً این هاستینگ های که اعلام کردم ( 98 هاستینگ ) یا (سرور پارس) خوبه؟!؟ کسی ازشون هاست داره؟!؟

لینک به ارسال

بهترین پشتیبانی رو میهن وب هاست داره (توی ایران) همیشه هم پاسخگو هستن

منو دوستام هم از هاستینگش راضی هستیم

لینک به ارسال

بهترین پشتیبانی رو میهن وب هاست داره (توی ایران) همیشه هم پاسخگو هستن

منو دوستام هم از هاستینگش راضی هستیم

بله ، اطمینان هم دارم تو گیلانه من خودمم گیلانی هستم.

اما همانطور که اشاره شد ، من حداقل 5 گیگ فضا میخوام با پهنای باند نامحدود

سرور پارس دوتاش رو هم نامحدود میده اما نمیدونم چطوریه سرورهاشون

لینک به ارسال

ابتین وب

میهن وب هاست

سرور پارس

جز بهترین ها هستند. من به شخصه با این سه شرکت کار می کنم

لینک به ارسال

ابتین وب

میهن وب هاست

سرور پارس

جز بهترین ها هستند. من به شخصه با این سه شرکت کار می کنم

ممنون

یعنی میتونم به سرور پارس اعتماد کنم ، چون به یه جستجو نتیجه خوبی ازشون به دست نمیاد. همچنین زیاد ساسپند میکنن.

لینک به ارسال

هاست دی ال رو هم نگاهی بندازید

ممنون، هاست دی ال که بهترینه ، هزینه هاش هم بهترینه اما هاست اشتراکی میدن؟!؟

لینک به ارسال

دوست عزیز همان طور که خودتون میگید این شرکت ها اسم خوبی دارند ولی برای یه کار خوب اگه خوب پول ندی خدمات صفر بهت میدند

اینو ببینید بدک نیست سرویسش

http://drsweb.ir

ویرایش شده توسط امیر حسین حبیبی
لینک به ارسال

با سلام

بشخصه با سرور پارس همکاری داشتم و واقعا از همه نظر عالی هستند

هاست ایران از کدام دیتاسنر نیاز دارید ؟

بهتر است این تاپیک را در انجمن وب هاستینگ تالک مطرح نمایید تجربه دوستان در این زمینه بیشتر است

سلام دوست عزیز ، ممنون . فرقی نداره کدوم دیتاسنتر باشه. فقط مطمئن باشه ، از لحاظ کیفیت ، امنیت ، و قطعی نداشته باشه. همچنین پشتیبانی هم خوب باشه.

الان رو سرور پارس سرویس دارید؟!؟

تو هاستینگ تالک هم اکانت رو مسدود کردن متاسفانه.

لینک به ارسال

من سرور پارس بودم مسدود شدم

رفتم هزار سرور عوض کردم یکی از یکی بدتر

الان نت افراز هستم خیلی کارشون خوبه اپتایم بالاست هیچ مشکلی هم ندارم سرعت پاسخگوییشان نیز عالی است

لینک به ارسال

با سلام به دوستان وردپرسی

دوستان بنده سایتم با وردپرس ساخته شده ، میخوام سایتم رو انتقال به هاست ایران ،

همونطور که خودتون هم واقفید هاستینگ های زیادی وجود داره ولی فرداش میزارن و میرن یا اصلاً پشتیبانی ندارن و ...

من هاست فعلیم رو میهن وب هاست هستش از پشتیبانیش ، و هاستش راضی ام اما سرورهاشون گرونه و از اون طرف هم به دلیل حجم زیاد سایت گاهی وقت ها سرور سنگین میشه و اخطار دریافت میکنم.

الان دنبال یه هاست سی پنل ایران هستم از یک شرکت معتبر که امنیت ، کیفیت ، پشتیبانی مناسب داشته باشه ، از همه مهمتر با سابقه و جوابگو باشه و فردا نذاره بره.

بنده 98 هاستینگ و پارس سرور رو در نظر دارم ، 98 هاستینگ هاست ایرانش اگر حساب کنیم گرونتر درمیاد و پارس سرور رو جستجو کردم یکی میگه خوبه یکی میگه بده. بغیر از نت افراز و هاست ایران کدوم یکی از هاستینگ های معتبر رو میشناسین که سی پنل ایران با پهنای باند نامحدود بده؟!؟!

یا اصلاً این هاستینگ های که اعلام کردم ( 98 هاستینگ ) یا (سرور پارس) خوبه؟!؟ کسی ازشون هاست داره؟!؟

از نت افراز در خدمتتون هستم اما دایرکت ادمین ، هم بخاطر سرعت هم امنیت ، دایرکت ادمین فارسی ، جایی اگر گیر کنید تیکت بدین پشتیبانی انجام میدن ، اگر خواستین پلن الماس ، 50 گیگ فضا ، پهنای باند نامحدود ، حداکثر بازدید یکتا روزانه 15000 و ...

تشریف بیارین ببینید ، سرویس الماس 2 هم هست که حداکثر بازدید یکتا روزانه 45000 تاست و ... سایت هایی بزرگی روی سرور الماس و الماس دو هستند و مشکلی هم نیست .

تفاوت دایرکت ادمین با سی پنل و مزیت های آن ... کلیک کنید

لینک به ارسال

از نظر کیفیت و قیمت بخوای بدون شک میتونم بگم این سه تا از همه بهتر هستن

سرور پارس

نت افراز

هاست ایران

هاست دی ال هم هست ولی خیلی گرونه و اشتراکی نداره توی هاست های اشتراکی واقعا میگم نت افراز من خودم حدود 4-5 سالی ازشون سرویس دارم و خیلی هم خوب و عالی هست از نظر پشتیبانی نت افراز بهترین هست واقعا دارم میگم حرف نداره

لینک به ارسال

سلام

دوست عزیز

شما هرچقدر پول بدی همون قدرم آش میخوری، درمیان شرکت های بزرگ و مطرح هاست دی ان رو پیشنهاد میکنم که این شرکت هم هاست اشتراکی ارائه نمیده میتونید سرور مجازی تهیه کنید و روش پنل دلخواه خودتون رو نصب و راه اندازی کنید

موفق باشید

لینک به ارسال

هز بهترین هاستینگهای ایران پارس پک هست که پنل ابری میده و خودتون میتونید براحتی پنلتون رو از نظر سخت افزار و موقعیت سرور مدیریت کنید .

لینک به ارسال

من سرور پارس بودم مسدود شدم

رفتم هزار سرور عوض کردم یکی از یکی بدتر

الان نت افراز هستم خیلی کارشون خوبه اپتایم بالاست هیچ مشکلی هم ندارم سرعت پاسخگوییشان نیز عالی است

ممنون چرا مسدود شدین؟!

چون من بعضی از سایتها که مراجعه میکنم میبینم آرم سرور پارس میاد و نوشته مسدود میباشد.

نت افراز که خیلی خوبه ، اما تنها مشکلش دایرکت ادمین هستش که من به هیچ وجه از دایرکت ادمین خوشم نمیاد

از نظر کیفیت و قیمت بخوای بدون شک میتونم بگم این سه تا از همه بهتر هستن

سرور پارس

نت افراز

هاست ایران

هاست دی ال هم هست ولی خیلی گرونه و اشتراکی نداره توی هاست های اشتراکی واقعا میگم نت افراز من خودم حدود 4-5 سالی ازشون سرویس دارم و خیلی هم خوب و عالی هست از نظر پشتیبانی نت افراز بهترین هست واقعا دارم میگم حرف نداره

رو سرور پارس ، هاست داشتین؟!

سلام

دوست عزیز

شما هرچقدر پول بدی همون قدرم آش میخوری، درمیان شرکت های بزرگ و مطرح هاست دی ان رو پیشنهاد میکنم که این شرکت هم هاست اشتراکی ارائه نمیده میتونید سرور مجازی تهیه کنید و روش پنل دلخواه خودتون رو نصب و راه اندازی کنید

موفق باشید

سرور مجازی فعلاً نیاز ندارم اون ضرب المثل هم واسه من صدق نمیکنه چون من پول میدم مشکلی ندارم ولی اون پولی که میدم باید یه چیزی خوب بگیرم یا نه.

از نت افراز در خدمتتون هستم اما دایرکت ادمین ، هم بخاطر سرعت هم امنیت ، دایرکت ادمین فارسی ، جایی اگر گیر کنید تیکت بدین پشتیبانی انجام میدن ، اگر خواستین پلن الماس ، 50 گیگ فضا ، پهنای باند نامحدود ، حداکثر بازدید یکتا روزانه 15000 و ...

تشریف بیارین ببینید ، سرویس الماس 2 هم هست که حداکثر بازدید یکتا روزانه 45000 تاست و ... سایت هایی بزرگی روی سرور الماس و الماس دو هستند و مشکلی هم نیست .

تفاوت دایرکت ادمین با سی پنل و مزیت های آن ... کلیک کنید

ممنون، فعلاً دایرکت ادمین نیازی ندارم. اگر دیدم جواب نمیده . به ترتیب : نت افراز ، دریاوب هاست ، 98 هاستینگ یکی رو انتخاب میکنم. ممنون

لینک به ارسال

سرور مجازی فعلاً نیاز ندارم اون ضرب المثل هم واسه من صدق نمیکنه چون من پول میدم مشکلی ندارم ولی اون پولی که میدم باید یه چیزی خوب بگیرم یا نه.

خب اگه صدق نمیکنه میتونیم به شما از ovh فرانسه بصورت نامحدود و تضمینی سرویس ارائه بدیم

لینک به ارسال

اگر هاستی میخوایی که مدت ها ازش استفاده کنی و پشتیبانی بگیزی حتما یکی از اینهارو انتخاب بکن

- میهن وب هاست

- نت افراز

تمام ! :D

ممنون.

میهن وب هاست واسه شروع خوبه. نمیخوام این شرکت رو خراب کنم ولی

2 ماه فقط خطای اتصال به دیتابیس رو داد بزور رفعش کردن.

الان از دیروز تا حالا 5 تا ارور 504 داده.

لینک به ارسال

ممنون.

میهن وب هاست واسه شروع خوبه. نمیخوام این شرکت رو خراب کنم ولی

2 ماه فقط خطای اتصال به دیتابیس رو داد بزور رفعش کردن.

الان از دیروز تا حالا 5 تا ارور 504 داده.

متوجه هستم . ایراد برای همه شرکت ها هست . اما ملاک اونیه که پیگیری و پشتیبانی بده .

باید بپرسید چرا این همه مدت ارور دیتا بیس داشتید . باید درخواست میدادید که شمارو بندازن روی سرور دیگه . معمولا ایرادهای دیتابیسی برای اونهای هست که انجمن نصب دارن روی سایتشون .

در کل شرکت خوبیه . نت افراز همه عالیی .

لینک به ارسال

HostDl

i-whost

Netafraz

برای ارتباط با HostDl از این لینک استفاده کنید و از طریق تیکت در ارتباط باشید

http://cp.hostdl.com/

ویرایش شده توسط Hamid
لینک به ارسال

سلام

من حدود 3 سالی هست که بعضی از سایت هایی رو که طراحی میکنم میزبانیش رو میسپارم به سرور پارس

از لحاظ مبلغی که در قبال سرویسش دریافت میکنه خیلی عالیه

ولی خب سرعتش چنگی به دل نمیزنه

در کل حد متعادلی داره

مهر هاست هم خوبه ، تجربه خوبی از همکاری با این شرکت داشتم

لینک به ارسال

آقا ما برای یه سایت پر بازدید هاست ایران گرفتیم، کانفیگش اصلا برای وردرس مناسب نیست. پشتیبانیش هم به هیچ وجه همکاری نمیکنه و حتی از ساعت اداری تا 7 صبح فردا پاسخگو نیستن.

بنده هم میهن وب هاست رو پیشنهاد میکنم. چند ساله باهاش کار میکنم و کیفیت و پشتیبانیش عالیه. سابقه داشته ساعت 2 نیمه شب در عرض 10 دقیقه درخواست پشتیبانی رو پاسخ دادن.

هاست دی ال هم پشتیبانی و کیفیت عالی داره. با بقیه کار نکردم.

لینک به ارسال

سلام دوستان امیدوارم حالتون خوب باشه.

من قصد دارم یک سایت جدید با وردپرس راه اندازی کنم.

قبلا با میهن وب هاست کار میکردم که از کارشم ناراضی نبودم خوب بود.

اما توی سرچ هام به میزبان وردپرس برخوردم ( http://mizbanwp.com/ ) که طبق گفته خودشون سروراشونو برای وردپرس کانفیگ کردن و میگن که برای وردپرس بهتره و سرعتش بهتره نسبت به سایتای دیگه.

خواستم ببینم نظر شما چطوره و ایا میهن وب هاست رو پیشنهاد میکنید یا میزبان وردپرس؟

با سپاس

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...