رفتن به مطلب

مشکل جدی کش شدن صفحه اصلی سایت

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان من سایتم بعد از انتقال سرور مشکل براش پیش اومده اونم اینه که صفحه اصلی سایت کش شده و مطلب جدید میدم یا تغییری میدم توش اعمال نمیشه ولی صفحات سینگل و کتگوری سالمه .

افزونه ی کش اصلا هیچی نصب نکردم . بعد ارسال مطلب f5 میزنم میاد ولی باز ریفرش میکنم میشه مثل قبلش و میره مطالب !!! یه مطلب میدم تو سایت مثلا بعد چند ساعت نمایش میده برام و کشش یکم بروز میشه ولی بازم مشکل داره مثلا دکمه های لایک صفحه اصلی کار نمیکنه بعد لایک زدن ریفرش میکنم دوباره میپره لایک که زدم !

با پشتیبانی هاست گفتم تلاششون رو کردن ولی از هاست نبود چون سایتای دیگم رو همین هاست سالمن .

میشه راهنمایی کنید خیلی رو اعصابه این مشکل . همکار کردم از آپتیمایز کردن دیتابیس ، تغییر نام قالب و غیر فعال کردن افزونه ها و ... هیچکدوم جواب نداد . اصلا نمیدونم چی هست این مشل قبلنا این مشکلو داشتم با تغییر قالب رغع نیشد ولی اینبار با اینکارم درست نشد و قالبم عوض میکنم صفحه اصلی همون قبلیه باز ! از کش مرورگرم نیست با چنتا سیستم چک کردم همینجوره .

http://www.takmusic.org

ویرایش شده توسط Ali.Graph
لینک به ارسال

یعنی هیشکی این مشکلو نمیدونه چیه ؟ تو نت هرچی گشتم کسی نمیدونه !!

اول فک کردم کش isp هست ولی من با سرور مجازی هم چک کردم باز همینجوره ! مشکل از خود سایته .

کمک کنید لطفا .

ویرایش شده توسط Ali.Graph
لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...