رفتن به مطلب

حذف کتگوری از دسته ها و ریداریکت ۳۰۱

پست های پیشنهاد شده

سلام خدمت دوستان

خواستم از اول دسته هام نام " category " رو حذف کنم و دسته ها با خود عنوان شروع بشن. چطور می تونم اینکار رو انجام بدم ؟

نمیخوام ۴۰۴ بگیرم. من شنیدم با افزونه WordPress SEO by Yoast میشه اینکار رو انجام دارد . اما چطوریه ؟

نمیخوام ایندکس هام لطمه بخوره .

باتشکر.

لینک به ارسال

در پلاگین مذکور قسمتی هست که میشه "category" رو از url‌ دسته ها حذف کرد. تست کرده ریداریکت هم میشه به آدرس جدید.

نمیدونم مشکل ایندکس دسته ها در گوگل هم حل میشه ؟

و سوال دیگه

آدرس صفحات من به این شکله :

www.domain.com/id/namepost.html

که میخوام به شکل زیر تغییر کنه

www.domain.com/name-category/namepost

چطور این تغییر رو انجام بدم که موقعیت اندکس ها در گوگل تغییر نکنه. مثل اگر پستی رنک ۶ گوگله رنک ۶ بمونه

بعضی جاها خوندم که از طریق فایل htaccess میشه آدرس جدید رو معرفی کرد که توسط ریداریکت ۳۰۱ بدون از دست دادن رتبه انتقال انجام بشه.

کسی از دوستان میتونه راهنمایی کنه ؟

و اینکه آیا پلاگین های مربوط به ریداریکت ۳۰۱ مشکلم رو برطرف می کنن و میشه بهشون اعتماد کرد ؟

اگر جواب بلی است آیا پلاگینی کسی کار کرده بشناسه معرفی کنه ؟

لینک به ارسال

تا جایی که من می دونم اگر شما حتی آدرس URL ها رو درست و بدون خطا تغییر بدین بازهم یه کم از لحاظ موتورهای جستجو ضرر می کنید

درسته که این تغییرات آدرس داخلی وردپرس هست ولی چندین پارامتر دیگه هم دخیل هستن ، مثل ماهیت پوسته تون ، چون من خودم دیدم که پیوند های یکتا در برخی پوسته رفتار متفاوتی رو دارن

امیدوارم پوسته فعلی شما یک پوسته معتبر و استاندارد باشه که این مشکلات به حداقل برسه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...