رفتن به مطلب

عدم مطابقت لینک پست سایت در گوگل

miladerahmani

پست های پیشنهاد شده

سلام خدمت دوستان عزیز

وقتی عنوان پستی رو در گوگل سرچ میکنم و با کلیک کردن روی مطلب به صفحه اول سایت هدایت میشم.

در گوگل مطلب سرچ شده در توضیحات و لینک اصلی تایتل صفحه اول هستش.

تشکر میکنم کمکم کنید

111111.png

لینک به ارسال

سلام

به عنوان مثال با جستوجوی عبارات " ده عادت بد مردانه " "راه های دوپینگ حافظه " "و تمام پست های سایت" و کلیک بر روی لینک موجود، بجای اینکه کاربر به صفحه مربوطه همان پست هدایت شود به صفحه اول سایت "giloff.ir" برده می شود/آیا در تنظیمات پیوندهای یکتای سایت باید تغییراتی ایجاد شود؟

در صورت امکان راهنمایی کنید ممنون میشم.

لینک به ارسال

سلام

الان 2 تا رو چک کردم درست بودن...!

با سلام

تست کردم ، درسته که !!!! شما عنوان اصلی سایت رو در سرچ میبینید ، اگر میخواین ببینید لینک ها درست ایندکس شدن یا نه در گوگل اینو بنویسید site:giloff.ir تمام ایندکس های شما میاد ، لینک ها رو تست کنید

site:giloff.ir

موفق باشید

ویرایش شده توسط saman123
لینک به ارسال

سلام

بسیار ممنون بابت پاسختون

بطور مثال با جستجوی (ده عادت بد مردانه) نتیجه جستجو مثل تصویر بالا میاد، ولی همونطور که میبینید کاربر با کلیک بر روی لینک به صفحه اصلی هدایت میشهgiloff.ir / اتفاقا پست ها درست ایندکس شدند ولی در نتایج جستجو به این صورت نمایش داده میشه.

بنظر شما افزونه yoast seo ارتباطی به این مشکل نداره؟

لینک به ارسال

سلام

بسیار ممنون بابت پاسختون

بطور مثال با جستجوی (ده عادت بد مردانه) نتیجه جستجو مثل تصویر بالا میاد، ولی همونطور که میبینید کاربر با کلیک بر روی لینک به صفحه اصلی هدایت میشهgiloff.ir / اتفاقا پست ها درست ایندکس شدند ولی در نتایج جستجو به این صورت نمایش داده میشه.

بنظر شما افزونه yoast seo ارتباطی به این مشکل نداره؟

درود

همه چیز درسته دوست عزیز

وقتی عنوان مطالب رو سرچ میکنم همون مطالب در نتایج بالا میان نه صفحه اصلی .

این احتمال وجود داره که به خاطر تاثیر گوگل پلاس شما صفحه اصلی رو میبینید، شما یکبار از اکانت گوگل خودتون خارج بشید و دوباره اون مطلب رو سرچ کنید، میبینید که همه چیز درسته .

لینک به ارسال

بسیار ممنون

مشکل از اکانت لاگین شده جیمیل بود/

ولی نمیدونم که چه ربطی به این موضوع داره

خواهش میکنم

وقتی لینکی رو در گوگل پلاس به اشتراک میذارید در نتایج جستجو براتون تاثیر میذاره یعنی اگه مطلبی رو سرچ کنید که مرتبط با اون لینک به اشتراک گذاشته شده باشه، گوگل اول اون ها رو بهتون نشون میده و احتمالا چون صفحه اصلی سایتتون بیشتر در گوگل پلاس به اشتراک گذاشتین اون رو به شما نشون میداده.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...