رفتن به مطلب

استرس یا وسواس در یادگیری php !!!

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان خسته نباشید

امیدوارم خوب باشید

بنده یک مشکلی دارم که اونم وسواس اموزش برنامه نویسیه.

ینی فک میکنم برای اینکه بتونم برنامه نویسی یاد بگیرم حتما باید جزوه بنویسم و همین باعث شده که خیلی دیر پیش برم یا اصلا پیش نرم !!!

راستش زیاد علاقه ای به خوندن کتاب ندارم و الان بیشتر دوست دارم فیلم اموزشی نگاه کنم و وقتی که میشینم پای فیلم حتما باید ازش یک جزوه بنویسم و اینطور فک کنید مثلا اگه فیلم اموزشی 1 ساعت باشه با جزوه ای که می نویسم تقریبا 2 ساعت یا کمتر یا بیشتر زمان میگیره.

و همین امرم باعث شده که هر وقت میخوام بشینم پای یادگیری و فیلم اموزشی میترسم و میگم وقت گیره و میذارمش کنار در صورتی که خیلی به php علاقه دارم و هنو به شی گرایی در php هم نرسیدم بعد از چند وقت که از استارتم گذشته.

ممنون میشم اگه کمکم کنید یا راهی بگید که نیاز نباشه جزوه بنویسم که وقتم رو بگیره.

یا اینکه اصن نیاز به نوشتن جزوه نکت به نکت هست یا نه؟

با سپاس فراوان

لینک به ارسال

همین‌که شما به این صورت به یادگیری این زبان علاقه دارین، خودش مشخص می‌کنه که با کمی تلاش حتماً موفق میشید.

توصیه‌ای که من می‌کنم اینه که هر فیلم آموزشی رو کامل تا آخر نگاه کنید، کتاب رو اون قسمت و فصلش رو بخونید و ...، ولی با دقت.

بعد از این‌که تموم شد، همون چیزایی که یاد گرفتید رو به صورت یه پروژه دلخواه خودتون یا همون پروژه مثال‌زده بنویسید.

مثلاً: اگه مبحث آموزشی درمورد MySQL هست، بعد از این‌که مطالعه‌تون تموم شد همون موقع یه پروژه کاربردی باهاش بنویسید. هر چی که دلتون میخواد مثلاً لیست خریدهای منزل :D یا نمرات کجا.

یادتون نره که اگه الان خوب توی برنامه‌نویسی تمرین کنید، بعداً دیگه مرتباً نمیخواید به داکیومنت‌ها و کتاب‌ها مراجعه کنید.

موفق باشید.

لینک به ارسال

همین‌که شما به این صورت به یادگیری این زبان علاقه دارین، خودش مشخص می‌کنه که با کمی تلاش حتماً موفق میشید.

توصیه‌ای که من می‌کنم اینه که هر فیلم آموزشی رو کامل تا آخر نگاه کنید، کتاب رو اون قسمت و فصلش رو بخونید و ...، ولی با دقت.

بعد از این‌که تموم شد، همون چیزایی که یاد گرفتید رو به صورت یه پروژه دلخواه خودتون یا همون پروژه مثال‌زده بنویسید.

مثلاً: اگه مبحث آموزشی درمورد MySQL هست، بعد از این‌که مطالعه‌تون تموم شد همون موقع یه پروژه کاربردی باهاش بنویسید. هر چی که دلتون میخواد مثلاً لیست خریدهای منزل :D یا نمرات کجا.

یادتون نره که اگه الان خوب توی برنامه‌نویسی تمرین کنید، بعداً دیگه مرتباً نمیخواید به داکیومنت‌ها و کتاب‌ها مراجعه کنید.

موفق باشید.

بسیار ممنون بابت راهنمایی که کردید.

ایا کتاب خوبی سراغ دارین که بتونه خوب پاسخگو نیاز های برنامه نویسی php باشه؟

لینک به ارسال

هیچ چیز بهتر از یه کتاب خوب نیست !

کتاب طراحی وب با php , mysql رو پیشنهاد میکنم

از انتشارات نص ؛ نویسنده : ولیانگ / تامسون

برای شروع خیلی خوبه

لینک به ارسال

هیچ چیز بهتر از یه کتاب خوب نیست !

کتاب طراحی وب با php , mysql رو پیشنهاد میکنم

از انتشارات نص ؛ نویسنده : ولیانگ / تامسون

برای شروع خیلی خوبه

مترجمش کیه؟

خوب ترجمه شده؟

سپاس

لینک به ارسال

مترجمش کیه؟

خوب ترجمه شده؟

سپاس

رضا ابراهیمی

من که راضی بودم

کتاب جعفر نژاد رو هم که خریدم - بزرگ ترین اشتباه زندگیم بوده D:

لینک به ارسال

رضا ابراهیمی

من که راضی بودم

کتاب جعفر نژاد رو هم که خریدم - بزرگ ترین اشتباه زندگیم بوده D:

جعفر نژاد !!! :|

میگن یه اپارتمان داره ده دوازده تا مترجم جم کرده هی گتاب میده براش ترجمه کنه اونم روزی دوتا کتاب میده بیرون :|.

رفتم دیدم این کتاب ولیانگ رو ، ولی یه خورده قدیمی نیس؟ سال 2013

چه نسخه ای از پی اچ پی رو یاد میده؟

لینک به ارسال

جعفر نژاد !!! :|

میگن یه اپارتمان داره ده دوازده تا مترجم جم کرده هی گتاب میده براش ترجمه کنه اونم روزی دوتا کتاب میده بیرون :|.

رفتم دیدم این کتاب ولیانگ رو ، ولی یه خورده قدیمی نیس؟ سال 2013

چه نسخه ای از پی اچ پی رو یاد میده؟

- قرار نیست که کتاب دقیقا ماله همین امسال باشه !!!

- php 5

لینک به ارسال

- قرار نیست که کتاب دقیقا ماله همین امسال باشه !!!

- php 5

خب معمولا تو هر نسخه یه سری چیزا اضاف میشه

یه سری چیزا منسوخ میشه

برا این گفتم !!!

لینک به ارسال

خب معمولا تو هر نسخه یه سری چیزا اضاف میشه

یه سری چیزا منسوخ میشه

برا این گفتم !!!

درسته ولی توسط نسخه‌های PHP 5 تابع‌های اساسی و کاربردی منسوخ نمیشن. خیالتون راحت.

موفق باشید.

لینک به ارسال

درسته ولی توسط نسخه‌های PHP 5 تابع‌های اساسی و کاربردی منسوخ نمیشن. خیالتون راحت.

موفق باشید.

ینی تا اومدن php 6 تابع های اصلیش تغییر یا منسوخ نمیشن؟

لینک به ارسال

ینی تا اومدن php 6 تابع های اصلیش تغییر یا منسوخ نمیشن؟

PHP 6 که نمیاد :) نسخه بعد از 5، هفت میشه. نسخه‌ی 7 هم مثل این‌که API MySQL دیگه پشتیبانی نمیشه و از MySQLI یا PDO باید استفاده کرد. تغییر اساسی به حساب میاد ولی تغییر مهمی نیست، چون دیگه کسی از api mysql استفاده نمیکنه.

تابع‌هایی هم که منسوخ میشن مطمئن باشید که بهتر و آسون‌ترشون جایگزین میشن.

موفق باشید.

لینک به ارسال

سلام داداش .

منم مثل شما بودم ولی پک آموزش پی اچ پی سون لرن رو خریدم خداییش حرف نداره اونو بگیر خوب بهت یاد میده .

درباره یادگیری هم نیاز نیست جزوه بنویسی هر جلسه رو نگاه کردی بعدش همونو چنبار تمرین کن و ایده های خودتو روش پیاده کن مثلا شرط ها رو تو ذهنت بگو اگه این شد این اگه اون شد این و همونو بنویس اینجوری خوبه .

درباره کامل یادگیری هم نمیشه داداش ببین الان این پک رو بری جلو نباید کاملا فول بشی صد در صد یه جاهایی یادت میره و گنگ میشه برات زیاد سخت نگیر به خودت اینا بعد ها به مرور زمان و با تمرین ها که کمی بری جلو میری رو دور یاد میگیری اول کار اگه قرار باشه همرو فول بشی که دیگه خیلی آسون میشه یادگیری همه ملت میشن برنامه نویس !! به مرور میتونی خوب یاد بگیری . همش تمرین و ساخت مینی پروژه های کوچیک ، کلن اصل یادگیری همینه .

ویرایش شده توسط Ali.Graph
لینک به ارسال

سلام داداش .

منم مثل شما بودم ولی پک آموزش پی اچ پی سون لرن رو خریدم خداییش حرف نداره اونو بگیر خوب بهت یاد میده .

درباره یادگیری هم نیاز نیست جزوه بنویسی هر جلسه رو نگاه کردی بعدش همونو چنبار تمرین کن و ایده های خودتو روش پیاده کن مثلا شرط ها رو تو ذهنت بگو اگه این شد این اگه اون شد این و همونو بنویس اینجوری خوبه .

درباره کامل یادگیری هم نمیشه داداش ببین الان این پک رو بری جلو نباید کاملا فول بشی صد در صد یه جاهایی یادت میره و گنگ میشه برات زیاد سخت نگیر به خودت اینا بعد ها به مرور زمان و با تمرین ها که کمی بری جلو میری رو دور یاد میگیری اول کار اگه قرار باشه همرو فول بشی که دیگه خیلی آسون میشه یادگیری همه ملت میشن برنامه نویس !! به مرور میتونی خوب یاد بگیری . همش تمرین و ساخت مینی پروژه های کوچیک ، کلن اصل یادگیری همینه .

ممنون از انگیزه ای که دادی.

من دارم با اموزش های اقای عباس مقدم مدیر سایت ازاد دانلود پیش میبرم که فک کنم در نوع خودش واقعا بی نظیره این بشر تو اموزش ، سون لرن هم هنوز باهاش کار نکردم ولی چند باری که بهش سر زدم معلوم اونام خیلی خوب دارن کار میکنن و کارشون درسته.

پ حله دیگه از امروز استارتشو میزنم که بدون جزوه برم جلو دیگه هر چی خدا بخواد :D

ممنون دمت گرم

لینک به ارسال

ببینید توی هر آپدیت زبان به فکر مسنوخ شدن و تبدیل شدن خودتون به یک بی سواد نباشید اینگونه نیست

مثال اگر قرار یک یا 10 عدد منسوخ بشن قطلا جایگزین ها ساده تر و امن تر و سریع تر و... خواهند شد و وقتی شما base یادبگیرید

قطعا با آپدیت ها هم مشکل نخواهید داشت

موفق باشید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...