رفتن به مطلب

مشکل با autolink برای پست ها و سرچ باکس sitelink گوگل

siavash.m

پست های پیشنهاد شده

سلام

چطوری میشه تیتر مطالبمو اتوماتیک لینک بدم؟ یعنی مثلا من یک پست در سایتم دارم با تیتر "تعاریف مهم" حالا میخوام توی متن هر پستی هروقت هرجا نوشته بود "تعاریف مهم" لینک بشه به این پست.

افزونه اتولینک هست ولی باید دستی آدرس و اسم تک تک پست هارو بدم که تقریبا از بس زیاده ناممکنه.

آیا افزونه ای هست که خودکار این کارو بکنه؟؟؟

سوال دومم هم این که چطوری میشه به ساخت سایت لینک و سرچ باکس توی نتایج گوگل کمک کنیم تا گوگل بهتر و سریعتر اونارو قرار بده؟

ممنون میشم راهنمایی کنید.

لینک به ارسال

دوست عزیز یک مقدار صبر کنید اگه کسی بتونه کمک میکنه من خودم تاحالا همچین چیزی ندیم ولی اونو دیدم که خودتون پیدا کردید

لینک به ارسال

با سلام

افزونه برای سئوال اول شما

https://downloads.wo...matic-links.zip

سئوال دوم نامفهوم می باشد بیشتر توضیح دهید

خیلی ممنون از پاسخ شما

ولی در سوالم هم ذکر کردم که منظورم اون افزونه نیست چون باید دستی لینک ها را وارد کرد و برای تعداد زیاد پست کار دشواریه و من میخوام که خودکار اسم پست ها لینک بشن و مثال هم زدم

سوال دومم هم واضح است راجع به سایت لینک گوگل و سرچ باکسش توی لینک مقابل راجع بش بخونید : google site link

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...