رفتن به مطلب

مشکل در قرار دادن دسته ها در فهرست

Aristo

پست های پیشنهاد شده

سلام خدمت دوستان

من الان در سایت وردپرسیم مثلا این دسته ها رو دارم ...

-محصولات

---- کاشی

----- عمارت

------ 25x60

------ 25x50

----- پارس میداس

----- 30x60

----- 25x60

---- سرامیک

---- نفیس

- ------ 60x60

---- تک سرام

------ 60x60

خب ببخشید یکم بهم ریخته شد ...

من میخوام همه دسته هایی که در فهرست میزارم قابل کلیک کردن نباشن و فقط کاربر بتونه بر روشون تا زیر دسته بیاد که در انتها به ابعاد برسه و بر اساس ابعاد وارد مطلب مورد نظر بشه ....

امید وارم منظورم رو فهمیده باشید ...

ممنون

لینک به ارسال

سلام دوست عزیز شما میتونید عنوان دسته رو به صورت لینک بزارید و آدرس لینک رو خالی بزارید ولی زیر دسته ها رو خودشونو منتقل کنید به زیر دسته اصلی امید وارم متوجه شده باشید

-محصولات ----------------------> به صورت پیوند ولی آدرس خالی باشه

---- کاشی

----- عمارت

------ 25x60

------ 25x50 ----------------------> خود دسته رو به اینجا منتقل کنید و کمی جابه جا کنید تا زیرش قرار بگیره تا زیر مجموعه بشه

----- پارس میداس

----- 30x60

----- 25x60

---- سرامیک

---- نفیس

- ------ 60x60

---- تک سرام

------ 60x60

لینک به ارسال

ممنون حل شد !

ببخشید یه سوال دیگه ...

افزونه لایت باکس خوب سراغ دارید که عکس هایی که در پست به صورت گالری از خود ورپرس میزارم رو با لایت باکس نشون بده ؟

افزونه Light box رو تست کردم مشکل داشت بعضی جاهاش ممنون

لینک به ارسال
ممنون حل شد ! ببخشید یه سوال دیگه ... افزونه لایت باکس خوب سراغ دارید که عکس هایی که در پست به صورت گالری از خود ورپرس میزارم رو با لایت باکس نشون بده ؟ افزونه Light box رو تست کردم مشکل داشت بعضی جاهاش ممنون

سلام ، به انجمن خوش اومدید.

لطفاً قبل از ارسال پست قوانین رو مطالعه فرمایید.

12- هرگونه درخواست کامل سازی پوسته در انجمن ممنوع است. اگر نیاز به تکمیل کد بخش خاصی از پوسته را دارید باید درخواست خود را در یک تاپیک جدید مطرح کنید و از درخواست تکمیل کدنویسی و یا طراحی یک پوسته جدا خودداری کنید.

لطفاً سؤالات رو جداگانه مطرح کنید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...