رفتن به مطلب

آیا شما wp statistics رو به عنوان یک آمارگیر، پیشنهاد میکنید؟+چند سوال مهم در رابطه با این افزونه

پست های پیشنهاد شده

سلام ببخشید یه تاپیک دیگه ایجاد کردم...نمیخاستم اون تاپیک شلوغ بشه....یه سوال دارم...

آیا شما افزونه ی wp statistics رو پیشنهاد میکنید؟ افزونه ای بهترش سراغ دارید؟ یک سوال مهمی که خیلی ذهنم رو مشغول کرده اینه که ممکنه به هر دلیلی آمار این افزونه یهویی صفر بشه؟ یا بعد از مدتی صفر بشه؟ سوال مهمتر اینکه آیا این افزونه به سرور(هاست) فشار زیادی وارد میکنه؟ و ممکنه سایت رو داون کنه؟ یا خدماتیا، هاستمو بخاطر فشار بخوابونن؟

ممنون میشم دقیق توضیح بدید در حد یک بررسی.

لینک به ارسال

باسلام

بله میتوانید از افزونه برای آمار استفاده کنید

تا الان مشکلی در افزونه ندیدم

تو تنظیمات افزونه میتوانید بهینه سازی کنید

یعنی چی بعد از مدتی آمار صفر شود؟

لینک به ارسال

با تشکر بابت پاسخگوییتون، آخه سابقا تجربه کار با افزونه های مشابه(شایدم خود همین بوده به هر حال یادم نیست مربوط میشه به خیلی سالها پیش) رو داشتم که یهویی بعد از گذشت مدت معلومی آمار رو کاملا صفر میکردن !!!! گفتم شاید این افزونه هم همینطور باشه و مثلا بعد از گذشت N روز یا N سال به صورت خودکار آمار رو صفر کنه.

لینک به ارسال

سلام ، نخیر آمار این افزونه چون توی دیتابیس ذخیره میشن برعکس wp postviews صفر نمیشن.

همچنین برای اطمینان میتونید از سرویس آمارگیری گوگل یا سرویس ها مشابه هم استفاده کنید (البتّه امکانات این افزونه خب خیلی بیشتر هست)

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...