رفتن به مطلب

مشکل در نصب wp sms

پست های پیشنهاد شده

با سلام خدمت دوستان و مشاوران محترم

من هنگام نصب افزونه wp sms با این مشکل رو به رو میشوم

Fatal error: Call to a member function GetCredit() on a non-object in /home/azartarh/public_html/3d-models.ir/wp-content/plugins/wp-sms/notifications.php on line10

مشکل چیست؟

لینک به ارسال

خب ارور که معلومه چی میگه .. داره از متد GetCredit استفاده میکنه در حالی که اصلا داخل وبسرویس همچین متدی وجود نداره ....

حدس بنده اینه که این وبسرویسی که شما داری استفاده میکنی جز وبسرویسهای موجود در مخزن نبوده و مسئول سامانه پیامکی شما خودش شخصا اومده وبسرویسشو اضافه کرده که درست اضافه نکرده ....

البته فقط حدس زدم و هیچ دلیلی بر درست بودن حدسم وجود نداره .. ;)

لینک به ارسال

خب ارور که معلومه چی میگه .. داره از متد GetCredit استفاده میکنه در حالی که اصلا داخل وبسرویس همچین متدی وجود نداره ....

حدس بنده اینه که این وبسرویسی که شما داری استفاده میکنی جز وبسرویسهای موجود در مخزن نبوده و مسئول سامانه پیامکی شما خودش شخصا اومده وبسرویسشو اضافه کرده که درست اضافه نکرده ....

البته فقط حدس زدم و هیچ دلیلی بر درست بودن حدسم وجود نداره .. ;)

احتمالا حدس شما درست بوده باشه

من قبلا این افزونه رو نصب کرده بودم و به درستی کار میکرد اما یک بار به دلیل مشکلاتی که در وردپرس به وجود اومد کل افزونه ها رو غیر فعال کردم و وقتی فعال کردم بقیه افزونه ها فعال شد ولی این یکی نه . به نظر شما باید چی کار کنم تا مشکلم حل بشه؟

با تشکر از جوابتون

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...