رفتن به مطلب

مشکل ایندکس تایتل نوشته در گوگل

wpbaz

پست های پیشنهاد شده

درود بر اساتید محترم

متاسفانه جدیدآ پس از اینکه مطلب ارسال می کنم به جای اینکه تایتل نوشته ام در گوگل ایندکس بشه , تایتل صفحه اصلی سایتم ایندکس میشه, کسی میدونه دلیلش چی هست؟

به عنوان مثال تایتل نوشته ام این است (عکس های بازیگران و خواننده های ایرانی) که ایندکس نمیشه و بجاش تایتل صفحه اصلی سایت که این است (عکس بازیگران) ایندکس می شود

لینک به ارسال

سلام. وقتی یه مطلب رو باز میکنید (single page) ، عنوان صفحه درست نشون داده میشه؟ (با نگهداشتن ماوس روی تب باز شده می شه عنوان رو به صورت کامل دید)

لینک به ارسال

سلام. وقتی یه مطلب رو باز میکنید (single page) ، عنوان صفحه درست نشون داده میشه؟ (با نگهداشتن ماوس روی تب باز شده می شه عنوان رو به صورت کامل دید)

درود بر شما

بله مطلب درست نشون داده میشه

لینک به ارسال

درود بر اساتید محترم

متاسفانه جدیدآ پس از اینکه مطلب ارسال می کنم و تایتل نوشته رو در گوگل سرچ میکنم, به جای اینکه تایتل نوشته ام رو ببینم , تایتل صفحه اصلی سایتم رو میبینم و تایتل نوشتم پایین تر از تایتل صفحه اصلی و حتی در صفحه دوم و سوم نتایج گوگل می بینم , کسی از دوستان میدونه دلیلش چی هست؟

مدیریت محتوام هم وردپرس است

به عنوان مثال

تایتل نوشته ام که این است (عکس های بازیگران و خواننده های ایرانی) در نتایج پایین تر از

تایتل صفحه اصلی سایتم که این است (عکس بازیگران) قرار می گیرد

لینک به ارسال

به عنوان مثال

تایتل نوشته ام که این است (عکس های بازیگران و خواننده های ایرانی) در نتایج پایین تر از

تایتل صفحه اصلی سایتم که این است (عکس بازیگران) قرار می گیرد

اگه مشکل فقط اینه که نوشته ها تو نتایج جستجو بعد از صفحه اصلی سایت ایندکس میشن فکر نمیکنم اصلا مشکل باشه. اما اگر صفحه ی نوشته با عنوان صفحه اصلی ایندکس شده مشکل هست.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...