رفتن به مطلب

مشکل در انتخاب مجدد تصویر شاخص موجود در هاست

پست های پیشنهاد شده

سلام و خدا قوت خدمت عزیزان

جسارتا قالب من یک مشکلی داره که اگه بزرگواران کمک کنن تا اون رو رفع کنم ممنون میشم.مشکل من اینه که نمیتونم تصاویر شاخص قبلی که بارگزاری کردم برای خبرهای قدیمی رو مجدد از توی تصاویر خودم به عنوان تصویر شاخص خبر جدید انتخاب کنم.

به عنوان مثال مثلا من یک عکس دارم به نام sarhang که برای خبر یک ماه پیش به عنوان شاخص استفاده کردم.حالا میخوام همون عکس رو به عنوان تصویر شاخص خبر جدیدم قرار بدم.قاعدتا باید از طریق قرار دادن به‌عنوان تصویر شاخص تصاویری که قبلا بارگزاری کردم رو که اسمش sarhang بوده رو انتخاب کنم و به عنوان تصویر شاخص تاییدش کنم.

این مورد انجام میشه و حتی توی کادر پست هم نشون میده که اون عکس قرار گرفته شده ولی موضوع اینه که وقتی خبر رو پست میکنم ، تصویر پیشفرض نداشتن عکس نشون میده و مجبورم مجددا عکس رو توی سیستم خودم ذخیره کنم و مجددا به هاست انتقال بدم تا در صفحه ی اصلی سایتم نشون بده.اینجوری از یک عکس 50 تا هست و باعث ایجاد سردرگمی برای من شده

امبدوارم که تونسته باشم منظورم رو بیان کنم.

لینک به ارسال

اساتید عذرخواهی میکنم کسی در این زمینه نمیتونه برای رفع مشکلم به بنده کمک کنه؟

لینک به ارسال

سلام ، لطفاً کد حلقه اتون رو بذارین که با ببینیم آیا شرطی وجود داره توی حلقه که اینکار رو میکنه (مشکل یکم نامعموله)

باید یه جایی یه کدی تداخل داشته باشه باهاش ، اوّل از حلقه شروع کنیم.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...