رفتن به مطلب

اتصال فروشگاه ساز ووکامرس به درگاه شرکت پست

arezoo

پست های پیشنهاد شده

با سلام و خسته نباشید به دوستان

من یک فروشگاه اینترنتی با ووکامرس راه اندازی کردم و افزونه تخمین هزینه پست پیشتاز را در آن نصب کردم که مشتریان به راحتی سفارش داده و هزینه ارسال بار را تخمین میزنند و فاکتور برایشان ارسال میشود اما نحوه تحویل کالای من به صورت تحویل توسط اداره پست است که هزینه توسط شرکت پست از مشتری گرفته می شود طبق قراردادی که با شرکت پست دادرم به من یک پنل مدیریت در سایت ای بازار دادند که محصولاتم را در ان تعریف کردم و مرسوله های خودرا اماده به ارسال کرده و در سایت ای بازار مشخص میکنم که اماده برای ارسال است . اما مشکلی که من دارم این است که میخواهم به محض سفارش در سایت خودم سفارش به پنل مدیریتی من در شرکت پست منتقل شود و نیز به ثبت دستی نباشد و به صورت اتوماتیک انجام شود از شرکت پست سوال کردم به من لینک محصول را دادن ولی واقعا نمیدانم این لینک را باید چیکار کنم .چون طبق کلاس هایی که رفته بودم بهم گفتن که نیاز به پلاگین دارم برای ارتباط دادن فروشگاهم به اداره پست.

اگر مقدور است مرا راهنمایی کنید

باتشکر

لینک به ارسال

سلام

به انجمن خوش‌اومدید

متاسفانه خود پست این امکان رو نداره /:

و کسانی هم که مثل شما قصد ارسال محصول رو دارند می‌بایست از شرکت‌هایی که با پست قرار داد دارن استفاده کنن

مثل این و این (افزونه مورد نیاز رو خود شرکت داره)

لینک به ارسال
  • 1 سال بعد...

سلام خسته نباشید
من یه فروشگاه اینترنتی با ووکامرس راه اندازی کردم وحالا برای ارسال کالاها اداره پست گفته که باید یک فاکتور که با استانداردهای خودشان هست و فاکتور گیت وی هست برای ارسال کالاها بر روی بسته ها خورده شود. از طرفی من نمیخوام که اطلاعات محصولاتم رو در Ebazar پست وارد کنم چون همه اطلاعات در سایتم هست و اینکار برام خیلی زمانبر میشه تنها چیزی که توی سایتها خوندم اینه که میگن باید برای اینکه یوزر از سایت خودم خرید کنه و پیام به اداره پست صادر بشه و امکان چاپ فاکتور گیت وی باشه اینه که بین سایت خودم و ebazar اتصال برقرار بشه اما متاسفانه به تمام مراکز پست مراجعه کردم و هیچکس اطلاعی نداشت. توی پنل ebazar اداره پست یه سمپل کد وب سرویس گذاشتن و فقط میگن که اینو باید روی ساییتون فعال کنید ولی من نمیدونم این کدها رو در کجای سایتم و چطور باید استفاده کنم و بالاخره چطور به اون فاکتور گیت وی دسترسی پیدا کنم؟
میخواستم خواهش کنم دوستان راهنمایی کنند تا بتونم زودتر این سمپل کد رو در فروشگاهم راه اندازی کنم.
خیلی ممنون

لینک به ارسال
  • 7 ماه بعد...
در در 8/20/2015 at 02:38، مهدی گفته است :

سلام

به انجمن خوش‌اومدید

متاسفانه خود پست این امکان رو نداره /:

و کسانی هم که مثل شما قصد ارسال محصول رو دارند می‌بایست از شرکت‌هایی که با پست قرار داد دارن استفاده کنن

مثل این و این (افزونه مورد نیاز رو خود شرکت داره)

سایت Ebazar  پست امکان وب سرویس را اضافه کرده و میشه براش پنل افزونه نوشت. هنوز راهنماش را نخوندم

لینک به ارسال
  • 1 سال بعد...
  • 1 سال بعد...
  • 2 هفته بعد...

سلام

افزونه ای برای  حمل ونقل ووکامرس  نصب کنید و مستقل به اداره پست وصل بشوید، اداره پست می آیدو کالا را از درب شرکت شما می گیرد و به گیرنده درب منزل تجویل می دهد.

به ای بازار و دیگران احتیاجی پیدا نمی کنید.

امیدوارم سوالا را درست متوجه شده باشم و جوابم مفید باشد

لینک به ارسال
  • 1 ماه بعد...
در در ۱۳۹۹/۸/۱۴ در 20:37، mortezarrr گفته است :

سلام

افزونه ای برای  حمل ونقل ووکامرس  نصب کنید و مستقل به اداره پست وصل بشوید، اداره پست می آیدو کالا را از درب شرکت شما می گیرد و به گیرنده درب منزل تجویل می دهد.

به ای بازار و دیگران احتیاجی پیدا نمی کنید.

امیدوارم سوالا را درست متوجه شده باشم و جوابم مفید باشد

سلام افزونه حمل و نقل ووکامرس (روش های حمل ایران) رو نصب کردم چجوری به پست وصل بشم؟

لینک به ارسال
در 21 دقیقه قبل، مریم خاکسار گفته است :

سلام افزونه حمل و نقل ووکامرس (روش های حمل ایران) رو نصب کردم چجوری به پست وصل بشم؟

سلام 

به انجمن خوش آمدید

اگه پاسخ های بالا به کارتون نمیاد...

اینجا اشاره به محصولات تجاری و نال شده ممنوع هست ، به همین خاطر نمیدونم لینکی که الان مطالعه کردم نالش شده بود یا نه و نمیتونم لینک رو بزارم

ولی تو گوگل سرچ کنید افزونه درگاه الکترونیک شرکت ملی پست ووکامرس

ولی تو نظراتش خوندم که مستقیم و بدون واسطه وصل میشه به پست و پیامک و بارکد و پرینت هم داره

اما باید قرارداد پستی داشته باشین

یه مطالعه کنید و قبل از خرید ازشون بپرسید سوالاتتون رو

ویرایش شده توسط HAMRAH
لینک به ارسال

سلام

در 21 ساعت قبل، مریم خاکسار گفته است :

یکی از شرکتهایی که با پست قرار داد دارد  " پست تاپین " است.

شما باید با " پست تاپین "قرار داد ببندید . آنها همه تمهیدات لازم را انجام می دهند که محصول از محل سایت شما به درب منزل مشتری برسد.

افزونه حمل ونقل مخصوص برای ووکامرس دارد و مراحل دیگر وصل شدن به آن شرکت را طی میکنید و مسله حمل ونقل تان حل می شود.

امیدوارم مفید باشد.

لینک به ارسال
  • 10 ماه بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...