رفتن به مطلب

سوال از تی نی اسلایدر

Alireza

پست های پیشنهاد شده

سلام . من افزونه تی نی اسلایدر رو نصب کردم ولی از ابزارک پشتیبانی نمیکنه که بذارم بالای سایت . فقط یه کد داره که اونو تو هدر فراخوانی میشه که اونم افزونه رو بدون کادر و اینا زیر هدر نمایش میده . میخواستم ببینم چطوری میشه از این افزونه به صورت ابزراک استفاده کرد یا چطوری میشه بهش کادر و عنوان و اینا اضافه کرد . مرسی :wub:

لینک به ارسال

خب شما می تونید از پلاگین php widget استفاده کنید تا بتونید بجای استفاده از ابزارک متن از ابزارک php بهره ببرید و کد رو مستقیم در اون ابزارک بذارید

استایل دهی هم که روش مرسومش تغییرات در کلاسه بندی ظاهری و فایل استایل هست

لینک به ارسال

اصلا میتونید از افزونه های دیگه استفاده کنید،چکاری هست که حتما از این استفاده کنید؟

لینک به ارسال

ممنوووووون . مشکلم حل شد .

کد

<?php tinyslider(); ?>

رو با استفاده از افزونه php widget گذاشتم درست شد . مرررسی

لینک به ارسال

مرتضی جان اکثر اسلایدر ها ا از زمینه های دلخواه پشتیبانی نمیکنن و نمیتونم از اونا استفاده کنم . چون من تصاویر رو با استفاده از زمینه های دلخواه وارد میکنم و در این صورت اسلایدر ها عکس ها رو نمایش نمیدن . مجبورم از افزونه های این شکلی استفده کنم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...