رفتن به مطلب

آپدیت نشدن سایت

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان

وقتی مطلب جدیدی در سایتم ارسال می کنم خودم، توی کامپیوتر، اونو بلافاصله توی صفحه اصلی می بینم. اما وقتی با موبایل یا تبلتم وارد سایت میشم اینطور نیست. یکم طول می کشه تا مطالب ارسالیِ جدید بیان بالا. یعنی اگر همین الان پستی ارسال بکنم شاید چند ساعت بعد با تبلت بتونم اونو ببینم.

مشکل چیه؟

لینک به ارسال

با سلام

من نسخه انگلیسی وردپرس را نصب کردم سپس پوشه language وردپرس فارسی را در پوشه wp-content کپی کردم و بخش زبان فارسی هم اضافه شد. مشکلی که وجود دارد این که وقتی آپدیت جدید می آید و آپدیت می کنم صفحه آپدیت در وضعیت غیرفعال کردن گیر می کند یعنی به شکل زیر

به‌روزرسانی وردپرس

دریافت به‌روزرسانی از https://downloads.wordpress.org/release/fa_IR/wordpress-4.3.zip…

گشودن (باز کردن) بسته به‌روزرسانی…

در حال بازبینی پرونده‌هایی که از حالت فشرده خارج شده‌اند…

در حال آماده‌‌سازی جهت نصب آخرین نگارش…

فعال کردن حالت تعمیر…

در حال کپی پرونده‌های مورد نیاز…

غیرفعال کردن حالت تعمیر…

و جالت تر این که وقتی با کلیک روی پیشخوان صفحه جذید باز می کنم، هنوز پیغام وجود آپدیت می دهد که باید بروز رسانی شود؟

لطفاً راهنمایی کنید؟

یعنی بر خلاف توضیح این جمله: «در صورتی که سایت شما در حال به‌روزرسانی باشد. به حالت تعمیر در می‌آید. و به محض به‌روزرسانی کامل٬ سایت شما به حالت اول بر می‌گردد.» از حالت تعمیر حارج نمی شود. چگونه مشکل را برطرف کنم.

به‌روزرسانی وردپرس

دریافت به‌روزرسانی از https://downloads.wordpress.org/release/fa_IR/wordpress-4.3.zip…

گشودن (باز کردن) بسته به‌روزرسانی…

در حال بازبینی پرونده‌هایی که از حالت فشرده خارج شده‌اند…

در حال آماده‌‌سازی جهت نصب آخرین نگارش…

فعال کردن حالت تعمیر…

در حال کپی پرونده‌های مورد نیاز…

غیرفعال کردن حالت تعمیر…

لینک به ارسال

تو هاست میزبانی کنار فایل wp-config.php دنبال این فایل بگردین .maintenance و حذفش کنین .

مجددا به پیشخوان وردپرس رفته و اقدام به بروز رسانی کنید .

لینک به ارسال

برای این روند یک مقدار شکیبا باشید، اگر همچنان صفحه ی اصلی سایت در حالت تعمیر مونده بود، راهی که در بالا گفته شد رو انجام بدید و اگر بازهم مشکل تکرار شد به طور دستی بروزرسانی کنید. (بدون پاک کردن فایل های قبلی وردپرس رو دانلود، آپلود، و در جای خودش extract کنید).

لینک به ارسال

مربوط به کش باید باشه .

حالا شاید روی سایتتون از افزونه های کش استفاده میکنید در اینصورت غیر فعال کنید و مجددا برسی بفرمایید که مشکل همچنان پابرجاست یا خیر .

در صورتیکه رفع نشد به مدیر سرور بفرمایید که مورد را برسی کنند .

موفق باشید .

لینک به ارسال

با سلام و تشکر از دوستانی که پاسخ دادند. لازم به توضیح است که:

1. در مدیریت هیچ افزونه کشی نصب نیست

2. فایل

.maintenance

. هم هاست میزبان نیست. حتی از طریق Show Hidden Files (dotfiles) هم اقدام شد.

3. با وصف این که صفحه غیرفعال ذکر شده ظاهر می شد، بعد از نیم ساعت روی پیشخوان راست کیک و مدیریت را در صفحه جدید باز کردم و قبلاً که دو آپدیت نمایش می داد حال شد یک آپدیت ولی هرچه به بخش آپدیت می روم، چیزی برای بروز رسانی نیست بلکه نمایش می دهد که بروز رسانی مجدد یا دریافت فایل؟؟؟؟

4.حتماً خبر دارید که در نسخه 4.3 گزینه سربرگ/ header به بخش تنظیمات وردپرس اضافه شده است، در بخش دیداری ویرایشگر تغییراتی ایجاد شد، حال وقتی مثلاً به بخش تنظمیات می روم گزینه سربرگ اضافه نشده است در حالی که وردپرس را از سایت ورپرس فارسی و نیز نسخه انگلیسی آن که دانلود و در ولوکال هاست نصب کردم این گزینه وجود دارد.

لطفاً راهنمایی نمایید که چه باید بکنم؟

با سپاس

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...