رفتن به مطلب

لیست سیاه گوگل ؟؟

Hadi00

پست های پیشنهاد شده

سلام

دوستان سایت بنده حدود دو سه ماهی هست که درجا زده و توو یه رنج از آی پی متوقف شده!

خدمتتون عرض کنم که یکی از سئوکاران فرمودن که سایت بنده به احتمال 90درصد توو لیست سیاه گوگل قرار گرفته! واسه همین پیشرفت نمی کنه

حالا خواستم بدونم واقعا چطور میشه مطمئن شد که این اتفاق افتاده یا نه. چون در وبمستر که هیچ پیغامی نیومده و ورودی های گوگل هم نه کم شده و نه زیاد!

از سایتهایی که پنالتی رو تشخیص میدن هم چک کردم اما اروری نداده ...

لطفا اگه تجربه ای در این زمینه دارید راهنمایی کنید. ادرس سایتم توو امضام هست(پزشکی)

لینک به ارسال

درود

اینطور که بنده ساییتون رو چک کردم هیچ مشکلی نداره !

بعدشم اگه قرار باشه سایتی پنالتی بشه از طریق گوگل وب مستر 100% اطلاع میدن و اینکه ورودی گوگل خیلی افت میکنه

در مورد اینکه به عنوان مثال سایتی پنالتی بشه میدونید که بیشتر سئو کارا مبالغ بسیار بالایی دریافت میکنند

چند وقت پیش سایتی در مورد خارج شدن از لیست پنالتی گوگل فیلم آموزشی گذاشت که خیلی خوب بود

http://www.modiresite.com/blog/google-spam

ولی چون سایت شما پنالتی نشده این فیلم رو اگه ببینید میتونید پیشگیری کنید !

با تشکر

لینک به ارسال

ممنون از شما

سئو کار ِ هم نفرمودن حتما پنالتی شده! گفتن بنا به تجربه ای که دارن گوگل سایتو برده توو لیست سیاه :-؟؟

نمی دونم دیگه. منتظر نظر احتمالی دوستان هستم

لینک به ارسال

اگر وب مستر اروری نداده پس 100 درصد اسپمی در کار نیست برای ادامه کار نگران نباشید طبق الگوریتم جدید گوگل پیش روید حتما فرجی میشود

طراحی سایت پزشکی

ویرایش شده توسط ahmadi22
لینک به ارسال

با سلام .

لطفا آمار ورودی های گوگلتون رو اعلام بفرمایید. اگر از گوگل آنالیز استفاده میکنید یک شات قرار دهید .

با احترام .

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...