رفتن به مطلب

سوال در مورد تبدیل قسمت پست ها به وردپرس

پست های پیشنهاد شده

سلام

یک سایت فروشگاهی درست کردم که مرحله طراحی html آن در حال اتمام است

حالا تو قسمت index.php کلا 2 محصول در هر ردیف قرار میگره

عکس :

36199143978958031240_Untitled.png

من به "box شماره 1 " pulll right دادم و به "box شماره2 " pull left دادم.

حالا اون رنگ border هم همینطوری گذاشتم تا بتونم که باید چطوری و کدوم یک از باکس ها را تبدیل به وردپرس کنم

به نظر شما کدوم یک از اینا را باید داخل حلقه وردپرس بزارم و تبدیلش کنم به وردپرس ؟

اگه سمت راستی رو به وردپرس تبدیل کنم ، تو وردپرس هرچی محصولات ایجاد کنم ، همشون pull-right میگرن

اگه سمت چپی رو به وردپرس تبدیل کنم ، تو وردپرس هرچی محصول ایجاد کنم ، همشون pull-left میگرن.

لینک به ارسال

سلام. pull left و pull right منسوخ شده اند مگر اینکه از نسخه قدیمی بوت استفاده می کنید.

استایلی که دادید هم اشتباهه اینجوری طراحی کردن بعدا باعث مشکلتون میکنه به جای شناور کردن این دو جعبه بینشون فاصله بندازید مثلا مارجین بدید.

ولی اگز نه دوست دارید همین طوری ادامه بدید ، می تونید قبل از حلقه یه متغییر با مقدار 0 بگذارید و توی حلقه اول یه شرط بگذارید اگر این عدد زوج بود بذاره پول رایت و اگر فرد بود بگذاره پول لفت ، انتهای حلقه هم متغییر رو به علاوه یک کنید.

موفق باشید.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...