رفتن به مطلب

ایجاد چند زیر دسته در دسته اصلی

پست های پیشنهاد شده

کد درست بود فقط مشکل این بود که شما در جای درست کپی نکرده بودید و برای همین میرفت پشت سایدبار شما و مشخص نبود.

پیوست رو بررسی کنید.

category.rar

لینک به ارسال

ممنون ،بله الان کد درست عمل میکنه، فقط اگر بخوام برای هر زیر دسته یک تصویر ثابت قرار بدم یا یک تصویر گرافیکی ،باید چیکار کنم؟

لینک به ارسال

یه مورد یادم رفت. مطالبی که در دسته اصلی قرار گرفته رو مثل سابق نمایش میده.یعنی مثل زیر دسته ها نیست که روی او کلیک بشه و وارد مطالب اون زیر دسته بشم.برای این هم میشه کاری کرد؟

لینک به ارسال
ممنون ،بله الان کد درست عمل میکنه، فقط اگر بخوام برای هر زیر دسته یک تصویر ثابت قرار بدم یا یک تصویر گرافیکی ،باید چیکار کنم؟

افزونه باید استفاده بشه. مثلا category icon

راه دیگه استفاده از استایل برای هر دسته هست که کمی براتون پیچیده میشه و کارها همه دستی میشن.

یه مورد یادم رفت. مطالبی که در دسته اصلی قرار گرفته رو مثل سابق نمایش میده.یعنی مثل زیر دسته ها نیست که روی او کلیک بشه و وارد مطالب اون زیر دسته بشم.برای این هم میشه کاری کرد؟

مطالب اصلی چون زیر دسته نستن باید معمولی نشون بده.

لینک به ارسال

افزونه رو نصب کردم وتا حدودی میشه گفت مسیر ها رو درست رفتم نمیدونم کجای کار اشتباست که درست بشو نیست

تو این قسمت ها این رو وارد کردم

مسیر محلی برای آیکون­ها

wp-content/uploads/icon/1

نشانی به آیکون ها

www.blogsport.info/wp-content/uploads/icon/1

ویرایش شده توسط کیوان65
لینک به ارسال
  • 3 هفته بعد...

آقا مرتضی الان وقتی کد مربوط به زیر دسته ها رو گذاشتم در هر دسته ای که زیر دسته هم نباشه، محل قار گرفتن زیر دسته ها نمایش داده میشه؛ آیا میشه کاری کرد که فقط وقتی زیر دسته داره ،نمایش داده بشه؟

ویرایش شده توسط کیوان65
لینک به ارسال

کد زیر رو تست کنید و در جایی که مشخص شده کد قبلی رو قرار بدید:

$cat_ID = get_query_var('cat');
$is_child = cat_is_ancestor_of(get_cat_id($cat_ID), get_query_var('cat'));
کدی که داده شده رو اینجا قرار بدید
if($is_child){

}else{
echo '';
}

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...