رفتن به مطلب

یک سوال در رابطه با واکنش گرا کردن

پست های پیشنهاد شده

سلام من یه قالب رو واکنش گرا کردم و کدهاشو تو یه فایل css قرار دادم حالا سوالم اینه که می خوام این فایل فقط زمانی بارگزاری بشه که صفحه نمایش کاربر زیر 960px باشه برای افزایش سرعت و کاهش فشار به سرور اگه میشه با جی کوئری باشه که خیلی خوب میشه چون چنتا کد هم با جی کوئری نوشتم که باید زمانی اجرا بشن که صفحه نمایش کاربر زیر 960 باشه لطفا راهنمایی کنید

لینک به ارسال

با سلام و احترام چرا لز

Media min-width

در css استفاده نمیکنید

لینک به ارسال

نه فک کنم منظورم رو درست نتونستم برسونم

قالب کامل واکنش گرا شده و اگر بصورت 960 و بالاتر هم کامل نشون میده ولی تو قالب بارگزاری میشه و این خودش زمان رو میگیره می خوام اصلا این فایل در نظر گرفته نشه تا زمانی که سایز صفحه نمایش زیر 960 بشه

ویرایش شده توسط reza_yki
لینک به ارسال

من راهی به جز استفاده از جاوا اسکریپت برای این چیزی که شما میخواهید بلد نیستم

ولی واقعا نمیدونم مشکل شما چیه که نمیتونید از سی اس اس استفاده کنید اونقدر سنگین نیست که شما فکر میکنید

http://www.w3schools.com/cssref/css3_pr_mediaquery.asp

لینک به ارسال

من راهی به جز استفاده از جاوا اسکریپت برای این چیزی که شما میخواهید بلد نیستم

ولی واقعا نمیدونم مشکل شما چیه که نمیتونید از سی اس اس استفاده کنید اونقدر سنگین نیست که شما فکر میکنید

http://www.w3schools..._mediaquery.asp

شما میشه همون جاوا اسکریپت رو بگید؟

من کامل به نقطه شکست و این جیزا اشنا هستم می گم فایل لود نشه

لینک به ارسال
  • 5 هفته بعد...

منظور شما از حجم چقدر هست ؟

حتی اگه نصف کدها قرار بدید اونقدر فشاری به سرور و یا زمانی در تاخیر نمیندازند که شما اهمیت خاصی میدهید

میشه با js کاربر محبود به دیدن 960px کرد اما اینکار شما عملا قانون ریسپنسیو زیر سوال میبره

دوستان گفتند که min تعریف کنید و خوب حتی اگر ساده فکر کنید میبینید مثل یک شرط min عمل میکند و نه بیشتر

لینک به ارسال

سلام،

شما تمام مدیا کویری هایی که نوشتید رو در انتهای فایل سی اس اس تون قرار بدید. مشکلی پیش نمیاد. مطمئن باشید اگر حجم و سنگینی هم داشته باشند کمتر از اینه که شما یک فایل سی اس اس دیگه رو فراخوانی کنید اون هم با جاوا اسکریپت.

به هر حال در جی کویری این طوری می تونید یک رویداد رو بنا بر عرض صفحه انجام بدید:

$(document).ready(function(){
if($(window).width() <= 980){
//kari anjam bede.
}
});

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...