رفتن به مطلب

افزودن تنظیمات حرفه ای به قالب

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان ازتون یه خواهشی داشتم اونم این که هر کسی آموزشی درباره افزودن تنظیمات به قالب چیزی میدونه در اینجا قرار بده تا استفاده کنیم

1) آیا میشه تنظیمات قالبی دیگر رو به قالبی دیگه اضافه کرد و اگه میشه چطور میشه این کار رو کرد ؟

2) کجا ها رو باید تغییر داد تا تنظیمات رو بتونیم اضافه کنیم / آیا باید از قبل جایی که باید در تنظیمات تنظیم بشه باید مشخص بشه ؟

3) من میخوام تنظیمات قالب های دیگه رو باهم ادغام کنم و یه قالب کامل و فول از امکانات داشته باشم آیا میشه ؟

4) آیا ابزاری / افزونه ای / نرم افزاری و... هست تا بشه تنظیمات رو ایجاد کرد ؟

5) ساده ترین راه برای ایجاد تنظیمات چیه ؟

6) میتونم به تنظیمات قالبم بخش سئو و اضافه کنم و آیا کد خاصی و یا .... داره ؟

لطفا هر چی که میدونین نه تنها به من بلکه به اون دسته از افرادی که قراره بیا اینجا و ببینن و یاد بگیرن آموزش بدین

پیشاپیش از لطفی که در حق من میکنید ممنونم

لینک به ارسال

شما یه مشکلی دارید !

نه برنامه نویسی بلدید نه طراحی

فقط میخواید رایگان همه ی کارهارو بقیه پیش ببرن !

لینک به ارسال

شما یه مشکلی دارید !

نه برنامه نویسی بلدید نه طراحی

فقط میخواید رایگان همه ی کارهارو بقیه پیش ببرن !

درسته من این چیزا بلد نیستم ولی اگه شما به جای این حرفها یه کلمه آموزشی میگفتید حداقل به یه نفری که دوست داره یاد بگیره کمکی کرده بودید

لطفا اگه نمیخواهید دونسته هاتونو به بقیه یاد بدید حداقلش اینطور برخورد نکنید

من تا حالا رایگان اومدم و از این به بعد هم رایگان میرم و رایگانم ارائه میدم هستن کسانی که بخوان رایگان این آموزش هارو به یکی یاد بدن

منم تا جایی که از دستم بربیاد دونسته هامو رایگان دست بقیه قرار میدم

ویرایش شده توسط محمد حمزه
لینک به ارسال

درسته من این چیزا بلد نیستم ولی اگه شما به جای این حرفها یه کلمه آموزشی میگفتید حداقل به یه نفری که دوست داره یاد بگیره کمکی کرده بودید

لطفا اگه نمیخواهید دونسته هاتونو به بقیه یاد بدید حداقلش اینطور برخورد نکنید

من تا حالا رایگان اومدم و از این به بعد هم رایگان میرم هستن کسانی که بخوام رایگان این آموزش هارو به یکی یاد بدن

منم تا جایی که از دستم بربیاد دونسته هامو رایگان دست بقیه قرار میدم

برادر، شما چون به قول دوستمون برنامه‌نویسی بلد نیستید، نمیدونید هم کجا دنبالش بگردید.

اگه کسی واقعاً علاقه‌مند باشه، با یه سرچ ساده توی همین انجمن میتونه بهترین آموزش‌هایی که Parsa و دیگران نوشته‌اند رو پیدا کنه.

لطفاً یه کم سطح انتظاراتتون رو بیارید پایین و یه نگاهی هم به اون سرچ بالای انجمن بندازید.

موفق باشید.

لینک به ارسال

برادر، شما چون به قول دوستمون برنامه‌نویسی بلد نیستید، نمیدونید هم کجا دنبالش بگردید.

اگه کسی واقعاً علاقه‌مند باشه، با یه سرچ ساده توی همین انجمن میتونه بهترین آموزش‌هایی که Parsa و دیگران نوشته‌اند رو پیدا کنه.

لطفاً یه کم سطح انتظاراتتون رو بیارید پایین و یه نگاهی هم به اون سرچ بالای انجمن بندازید.

موفق باشید.

ممنونم

من اول سرچ کردم و چون یه چیزی پیدا نکردم (یا من اشتباهی سرچ کردم یا ندیدم)

لطفا خواهشن اون ها رو اینجا لینکشون رو بزارید تا بتونم برم اونجاها

در ضمن همچین بی سواد هم نیستم یه چیزایی هالیمون هست ولی چون کاربردی نمیتونم بکنمشون و اصلاحاتشون رو زیاد دیگر نشدم و وقت زیادی برای یادگیری ندارم نمیتونم یه جا متمرکز بشم

لینک به ارسال

https://codex.wordpress.org/Creating_Options_Pages

بهترین آموزش... ضمناً حالیمون نه "هالیمون" :huh:

لینک به ارسال

https://codex.wordpress.org/Creating_Options_Pages

بهترین آموزش... ضمناً حالیمون نه "هالیمون" :huh:

وای ده ده اینو کی میخواد ترجمه کنه باید بشینم خودم ترجمه کنم با این نرم افزارای به درد نخور

ممنونم دوست عزیز از این راهنماییتون

مرجع فارسی نداره ؟

لینک به ارسال

دوست عزیز اون چیزی که شما یخواید صد درصد باید بگم نشدنی می باشد

چه طوری مثال بزنم که متوجه بشید

ببینید مثل این میمونه که یک نفر پرواز بلد نباشه بعد موتور هواپیما به خودش ببنده بخواد پرواز کنه

عجب مثال بدی زدم :)

در کل نشدنی میباشد شما ابتدا باید برنامه نویسی یاد بگیرید حداقل در حد مقدماتی بعد با یک سرچ ساده میتونید به نتیجه برسید

برای مثال بنده یک پنل ساز رایگان برای تم شما در اینجا قرار میدم که در صورتی که یک مقدار دانش برنامه نویسی بلد باشید میتونید از اون استفاده کنید

https://reduxframework.com/

موفق باشید

ویرایش شده توسط امیر حسین حبیبی
لینک به ارسال

دوست عزیز اون چیزی که شما یخواید صد درصد باید بگم نشدنی می باشد

چه طوری مثال بزنم که متوجه بشید

ببینید مثل این میمونه که یک نفر پرواز بلد نباشه بعد موتور هواپیما به خودش ببنده بخواد پرواز کنه

عجب مثال بدی زدم :)

در کل نشدنی میباشد شما ابتدا باید برنامه نویسی یاد بگیرید حداقل در حد مقدماتی بعد با یک سرچ ساده میتونید به نتیجه برسید

برای مثال بنده یک پنل ساز رایگان برای تم شما در اینجا قرار میدم که در صورتی که یک مقدار دانش برنامه نویسی بلد باشید میتونید از اون استفاده کنید

https://reduxframework.com/

موفق باشید

ممنونم

لینک به ارسال

ای کاش به جای وقت گذاشتن توی این تایپک توی گوگل یه سرچی میکردم

من خودم رفتم یه سرچ زدم و دیدم حاضر و آماده بعضی از این دوستان ارائه دادن و بهتر از اینه که بیام اینجا و هی بهم بگین تو از برنامه نویسی هیچی نمیفهمی

آیا شما وقتی از شکم مادر تون به دنیا می اومدید برنامه نویس و طراح بودید ؟

به خاطر این حرفتون هم که شده میرم خودم طراحی رو تا ته ادامه میدم و مثل بعضیا که چند خط برنامه نویسی بلد نیستن ولی هی سرکوفت میزنند به بقیه هم یاد میدم و تا جایی که بتونم نون شما ها رو سنگ میکنم حالا ببینین

من درسته برنامه نویسی به نحو احسن بلد نیستم ولی میتونم خط ها رو بخونم و بفهمم این کد حداقل مفهومش چیه ( آیا سطح مقدماتی اینقدر لازمه یا باید یه چند تا سایت رو هک کنم بعد بهتون ثابت بشه)

ویرایش شده توسط Morteza
لینک به ارسال

دوست گرامی

کی سر کوفت زد ؟

چرا نمیخواهید قبول کنید که برای درک یک سری چیز ها مقدماتی هم وجود دارد من به شما بهترین پنل ساز رو معرفی کردم که خیلی ساده و رایگان میباشد اگر قدرت درک کد ها رو دارید بسم الله...

یه طراح رو هم با هک کردن سایت سنجیده نمیشه

لینک به ارسال

دوست گرامی

کی سر کوفت زد ؟

چرا نمیخواهید قبول کنید که برای درک یک سری چیز ها مقدماتی هم وجود دارد من به شما بهترین پنل ساز رو معرفی کردم که خیلی ساده و رایگان میباشد اگر قدرت درک کد ها رو دارید بسم الله...

یه طراح رو هم با هک کردن سایت سنجیده نمیشه

ممنونم

ولی من رفتم اون سایت و چیزی ازش سر درنیاوردم رفتم بیرون اگه میشه بگین باید کجا برم و چی کار کنم (حداقل من ندونستم یکی میدونه و میره یاد میگیره و کارش راه میفته )

صبر کنین من برم آموزشش رو از این سایت ها بردارم بزارم سایتم تا یه نفر هم استفاده کنه من که از شما کمک رسون ندیدم

اگه آموزشی دارید بدید تا ما هم استفاده کنیم

لینک به ارسال

ببینید برای استفاده از اون پنل باید بعد از این که طراحی قالب شما تمام شد

افزونه زیر را دانلود و نصب کنید کنید

https://wordpress.org/plugins/redux-framework/

بعد از نصب به فولدر افزونه رفته

وارد فولدر sample شوید

تمام محتویات این پوشه نمونه مثالی آماده میباشد از این پنل

لینک به ارسال

اگه من بخوام برای قالبی که خودش پنل داره یه چمد تا مورد رو اضافه کنم باید چی کار کنم ؟ کدوم پوشه رو ویرایشش کنم ؟

لینک به ارسال

جایی نباید بزارید دوست عزیز ببینید اون فولدر در اصل الان تنظیمات پنل و امکانات میباشد در اون فولدر برای مثال تمام امکانات این پنل رو اورده

که به صورت خلاصه میشه شما فولدر این افزونه یعنی فولدر redux-framework را در فولدر تم خود اپلود کنید

و مقدار زیر را در فانکشن خود وارد کنید

require_once (TEMPLATEPATH . '/redux-framework/redux-framework.php');
require_once (TEMPLATEPATH . '/redux-framework/sample/sample-config.php');

که مسیر دوم

sample-config.php

همان امکاناتی میباشد که شما میخواهید در پنل تنظیمات قالب داشته باشید

مثلا فیلد آپلود عکس یا تغییر رنگ بک گراند یا ....

در کل یک مقدار باهاش کار کنید متوجه میشید زیاد سخت نیست

بستگی داره قالب چی باشه بعضی از قالب ها برای پنل کد نویسی اختاصی شده و مشخص نیست دقیقا کجاست تنظیمات

لینک به ارسال

خب من اون ها رو کجا بزارمشون و باهاشون چی کار کنم

سلام

دوست عزیز همون طور که بقیه بچه ها گفتن نیازه که با مفاهیم آشنا باشید.

اما چندین آموزش ساده و فارسی هم داخل انجمن موجوده. کافیه جستجو کنید ساخت پنل تنظیمات برای قالب

نمونه:

نظم تاپیک بهم بخوره بایگانی می کنم.

لینک به ارسال

سلام

دوست عزیز همون طور که بقیه بچه ها گفتن نیازه که با مفاهیم آشنا باشید.

اما چندین آموزش ساده و فارسی هم داخل انجمن موجوده. کافیه جستجو کنید ساخت پنل تنظیمات برای قالب

نمونه:

http://forum.wp-pars...ای-قالب-وردپرس/

نظم تاپیک بهم بخوره بایگانی می کنم.

خب من رفتم اونجا ولی چیزی گیرم نیومد

لینک به ارسال

قرار نیست لقمه رو بگیریم و بزاریم تو دهن کسی!

اگر علاقمند هستید باید پایه ها رو اصولی یاد بگیرید

شما پایه ها رو اصولی یادنگرفتید برای همین مشکل دارید

بهتره به جای این تاپیک ها بیس خودتون رو قوی کنید

لینک به ارسال

در کنار نظر باقی دوستان شما آموزش زیر رو که خیلی آسون هست و فارسی توضیح داده شده دانلود کنید و یک مدتی کوتاه مطالعه کنید. توی فهم شما تاثیر خواهد گذاشت و کار شما آسونتر خواهد بود.سپس کدنویسی رو آغاز کنید مشکلی داشتید در انجمن در مورد کدها بپرسید

http://www.yasdl.com/67097/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-%D8%A2%D9%85%D9%88%D8%B2%D8%B4-php.html

لینک به ارسال

ok فهمیدم

دوستان ممنونم از راهنمایی هاتون

ببخشید یه پیشنهاد میتونم به مدیران این انجمن بدم ؟

پیشنهاد :

لطفا برای این انجمن یه برنامه آندرویدی بسازید تا راحتر بتونیم با این انجمن در ارتباط باشیم و کل امکاناتی که توی نسخه کامپیوتر داریم رو توی گوشی هم داشته باشیم

ببخشید که پیشنهادم رو اینجا مطرح کردم چون من زیاد با انجمن آشنایی ندارم

اگه درست شد بهم خبر بدید

لینک به ارسال

ok فهمیدم

دوستان ممنونم از راهنمایی هاتون

ببخشید یه پیشنهاد میتونم به مدیران این انجمن بدم ؟

پیشنهاد :

لطفا برای این انجمن یه برنامه آندرویدی بسازید تا راحتر بتونیم با این انجمن در ارتباط باشیم و کل امکاناتی که توی نسخه کامپیوتر داریم رو توی گوشی هم داشته باشیم

ببخشید که پیشنهادم رو اینجا مطرح کردم چون من زیاد با انجمن آشنایی ندارم

اگه درست شد بهم خبر بدید

اپلیکیشن Tapatalk برای این کار هست:

http://www.farsroid.com/tapatalk-forum-app/

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...