رفتن به مطلب

عدم نمایش تصویر شاخص در فیسبوک

پست های پیشنهاد شده

سلام

ما تو سایت وردپرسی که پست میذاریم واسه هرپست یدونه هم تصویر شاخص میذاریم

و پستها رو تو پیج فیبوکس هم قرار میدیم

قبلا میومدیم لینک پست رو تو پیج کپی میکردیم و صبر میکردیم تا تصویر شاخص پست تو پست فیسبوک آپلود و نمایش داده بشه و سپس لینک رو حذف میکردیم و تمام

کاربر فیسبوکی هم با کلیک روی عکس ریدایرکت میشد به پست مربوطه تو سایت

حالا این روش کار نمیکنه تو فیسبوک

لینک رو کپی میکنم تو ادیتور فیسبوک

ولی تصویر شاخص دیگه آپلود نمیشه

لطفا راهنمایی بفرمائید که باید چیکار کنیم اینو

آیا راهی برای حل مشکل هست ؟

لینک به ارسال

با سلام و احترام از افزونه سئو استفاده میکنید ؟

لطفا آدرس سایت خود را قرار دهید تا بررسی شود

لینک به ارسال

این افزونه رو نصب کنید و تست کنید

https://wordpress.org/plugins/wordpress-seo/

لینک به ارسال

سلام ؛

1 - میتونید افزونه کوتاه کننده لینک رو نصب کنید ؛ بعد از این که افزونه رو نصب کردید ؛ در قسمت تنظیمات افزونه نوع لینک کوتاه رو مشخص کنید که به چه صورت باشه و در نوشته های فیسبوک خودتون از لینک کوتاه استفاده کنید.

2 - افزونه جت پک رو نصب وفعال کنید و مطالبتون رو به صورت خودکار در شش شبکه اجتماعی اشتراک گذاری کنید.

لینک به ارسال

سلام ؛

1 - میتونید افزونه کوتاه کننده لینک رو نصب کنید ؛ بعد از این که افزونه رو نصب کردید ؛ در قسمت تنظیمات افزونه نوع لینک کوتاه رو مشخص کنید که به چه صورت باشه و در نوشته های فیسبوک خودتون از لینک کوتاه استفاده کنید.

2 - افزونه جت پک رو نصب وفعال کنید و مطالبتون رو به صورت خودکار در شش شبکه اجتماعی اشتراک گذاری کنید.

کوتاه کننده لینک چه ربطی به سوال من داره ؟ :huh:

نه نمیخام اتوماتیک همه پستها شیر بشن

همه پستها نیاز به شیر شدن ندارند

و مشکل من هم شیر کردن نیست

مشکل آپلود نشدن تصویر شاخص در فیسبوک هست

لینک به ارسال

سلام ؛ دوست عزیز ، اگر شما لینکی رو در صفحه فیسبوک قرار بدین اون لینک تصویر شاخص رو در صفحه فیسبوک لود میکنه ؛و دیگه نیازی نیست تا شما دوباره لینک رو پاک کنید.وجود لینک کوتاه شده در صفحه فیسبوک باعث میشه تا کاربران توانایی این رو داشته باشن مطلب شما رو توی هر شبکه اجتماعی به اشتراک بذارن و نوشته شما تنها مختص فیسبوک نباشه،یعنی لینک نوشته شما توی دست کاربران مختلف پخش میشه و برای سایتتون بازدید کننده میاره و باعث افزایش رتبه شما میشه.

لینک به ارسال

این مشکل نیست ؛ احتمالا افزونه سئو یا افزونه های دیگه ای رو فعال کردید که برای جلوگیری از هدر رفتن منابع سایتتون نمیذارن تصویر توی فیسبوک نمایش داده شه.

لینک به ارسال

افزونه سئو که فعال هست

ولی وقتی افزونه سئو غیرفعال هست بازم لود نمیشه تصویر شاخص

افزونه چندانی هم نداریم

افزونه کانتکت هست و کش و چن تا افزونه معمول دیگه

و جالب اینکه وقتی افزونه سئو فعال هست یکی از پستهای قدیمی رو که میذارم تو فیسبوک تصویر شاخصش لود میشه

تنظیماتش رو نگاه کردم و خاستم رو پستهای جدید هم اعمال کنم ولی باز هم جواب نداد !!!

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...