رفتن به مطلب

مشکل با افزونه فرم تماس 7

پست های پیشنهاد شده

سلام دوستان.

من یک فرم درستم کردم که اطلاعات و عکس رو از بازدید کننده های سایت میگیره و ایمیل می کنه. فکر می کردم بدون مشکل هست ، اما چند نفر گزارش دادن که فرستادن اما من ایمیلی دریافت نکردم. با ios امتحان کردم متوجه شدم پیام موفقیت آمیر بودن میاد اما ایمیل ارسال نمیشه ، به احتمال بالا بخاطر ios بودن هستش فکر میکنم … راه حل چیه؟ اصلا تاثیری داره سیستم عامل؟ چکار کنم ؟ ممنونم

لینک به ارسال

سلام

به انجمن خوش اومدین

هیچ ربطی به سیستم عاملی که دارید استفاده می کنید نداره چه ios چه لینوکس چه اندروید چه ویندوز !!! باید فرم ارسال بشه با پشتیبان هاست تون تماس بگیرید ممکنه از تنظیمات میل سرور باشه .

یه احتمال دیگه هم تنظیمات افزونه هست بررسی کنید ادرس ایمیلی که برای ارسال فرم به افزونه دادی درست باشه .

لینک به ارسال

سلام

به انجمن خوش اومدین

هیچ ربطی به سیستم عاملی که دارید استفاده می کنید نداره چه ios چه لینوکس چه اندروید چه ویندوز !!! باید فرم ارسال بشه با پشتیبان هاست تون تماس بگیرید ممکنه از تنظیمات میل سرور باشه .

یه احتمال دیگه هم تنظیمات افزونه هست بررسی کنید ادرس ایمیلی که برای ارسال فرم به افزونه دادی درست باشه .

با سلام.

ایمیل برای من ارسال میشه و کاملا درسته ، فقط بعضی مورد ها ارسال نمیشه. که من امتحان کردم با چند گوشی اندروید و ایفون که آیفون ها این مشکل رو داشتند فقط.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...