رفتن به مطلب

مشکل در اشتراک مطلب در تلگرام

پست های پیشنهاد شده

سلام

بنده وقتی لینک یه مطلب از سایتم رو در تلگرام میزنم و می خوام ارسال کنم بعد ارسال عنوان مطلب همه به هم چسبیده است حروفش

خواهش می کنم راهنمایی کنید برای حل این مشکل

چون می خوام یه ربات طراحی کنم این جوری نمیشه واقعا

عکس مشکل رو هم ضمیمه کردم

آدرس سایت توی امضا هست

2be68febf490efba31ae21b77698bd9b.jpg

ویرایش شده توسط saeed4641
لینک به ارسال

شما در نامک مطلبتون از حروف فارسی استفاده می‌کنید یا از حروف انگلیسی استفاده کنید و یا قبل از اشتراک لینکتون رو به وسیله‌ی کوتاه کننده‌ها لینک کوتاه کنید.

کوتاه کننده‌ی لینک وردپرس فارسی که افزونه هم داره به کارتون میاد: لینک

لینک به ارسال
شما در نامک مطلبتون از حروف فارسی استفاده می‌کنید یا از حروف انگلیسی استفاده کنید و یا قبل از اشتراک لینکتون رو به وسیله‌ی کوتاه کننده‌ها لینک کوتاه کنید.

کوتاه کننده‌ی لینک وردپرس فارسی که افزونه هم داره به کارتون میاد: لینک

ممنونم

ولی مشکل من بلند بودن لینک نیست

مشکل من به هم چسبیدن حروف عنوان مطلبه

اینو چطور رفعش کنم؟

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

لینک به ارسال

سلام ، از og ها استفاده کنید تا عنوان + تصویر + توضیحات دلخواه شما نمایش داده بشن ، مثال http://gallery.naslno.com

لینک به ارسال
سلام ، از og ها استفاده کنید تا عنوان + تصویر + توضیحات دلخواه شما نمایش داده بشن ، مثال http://gallery.naslno.com

میشه بیشتر توضیح بدید؟

من فقط می خوام تو لینک اشتراکی حروف عنوان مطلب به هم چسبیده نباشن

لینک به ارسال
میشه بیشتر توضیح بدید؟ من فقط می خوام تو لینک اشتراکی حروف عنوان مطلب به هم چسبیده نباشن Sent from my SM-N910C using Tapatalk

ببینید یه سری متا تگ ها وجود دارند که برای معرفی سایت به شبکه های اجتماعی و دیگر سایت ها استفاده میشن که در صورتی که سایتی بخواد یه پیشنمایش از سایت دیگه رو نمایش بده از این نوع متاتگ ها استفاده میکنه (مثل فیس بوک و بقیّه شبکه های اجتماعی که پیشنمایش میدن برای لینک ها)

تگرام هم از این قابلیّت پشتیبانی میکنه

مثلاً برای عنوان یه سایت:

<meta property="og:title" content="گالری تصاویر نسل نو">

یا اون توضیحی که زیرش مینویسه:

<meta property="og:description" content="تصاویر زیبا و دیدنی از موضوعات مختلف به همراه بیوگرافی مشاهیر و اطلاعات برخی تصاویر.">

البتّه برای فیس بوک و توییتر کد های جداگانه ای هم هست که میتونید جستجو کنید ، اگر آدرس سایت من رو توی تگرام ارسال کنید علاوه بر عنوان و توضیحات کوتاه یه عکس هم نمایش میده

اون عکس ها به این وسیله نوشته میشن:

<meta property="og:image" content="http://gallery.naslno.com/wp-content/plugins/all-in-one-seo-pack/images/default-user-image.png">

برخی از افزونه ها این متاتگ ها رو پشتیبانی میکنن که all seo in one pack یکیشون هست که با فعّال کردن اکستنشن شبکه های اجتماعیش میتونید به همه ی پست هاتون و صفحاتتون توضیحات + عکس + عنوان و... رو اضافه کنید

لینک به ارسال

ببینید یه سری متا تگ ها وجود دارند که برای معرفی سایت به شبکه های اجتماعی و دیگر سایت ها استفاده میشن که در صورتی که سایتی بخواد یه پیشنمایش از سایت دیگه رو نمایش بده از این نوع متاتگ ها استفاده میکنه (مثل فیس بوک و بقیّه شبکه های اجتماعی که پیشنمایش میدن برای لینک ها)

تگرام هم از این قابلیّت پشتیبانی میکنه

مثلاً برای عنوان یه سایت:

<meta property="og:title" content="گالری تصاویر نسل نو">

یا اون توضیحی که زیرش مینویسه:

<meta property="og:description" content="تصاویر زیبا و دیدنی از موضوعات مختلف به همراه بیوگرافی مشاهیر و اطلاعات برخی تصاویر.">

البتّه برای فیس بوک و توییتر کد های جداگانه ای هم هست که میتونید جستجو کنید ، اگر آدرس سایت من رو توی تگرام ارسال کنید علاوه بر عنوان و توضیحات کوتاه یه عکس هم نمایش میده

اون عکس ها به این وسیله نوشته میشن:

<meta property="og:image" content="http://gallery.naslno.com/wp-content/plugins/all-in-one-seo-pack/images/default-user-image.png">

برخی از افزونه ها این متاتگ ها رو پشتیبانی میکنن که all seo in one pack یکیشون هست که با فعّال کردن اکستنشن شبکه های اجتماعیش میتونید به همه ی پست هاتون و صفحاتتون توضیحات + عکس + عنوان و... رو اضافه کنید

ممنونم از توضیحاتتون

من این افزونه رو دارم

منظورم all in one seo

ولی این قسمتی که شما میگید رو پیدا نکردم

اگه ممکنه بیشتر راهنمایی کنید

شرمنده

لینک به ارسال

خواهش می کنم اگه کسی اطلاعات داره راهنمایی کنه

چون یه ربات ساختم با هزینه ولی مطالب اشتباه ارسال میشه

ممنون میشم این مشکلم رو حل کنید

لینک به ارسال

پیشنهاد میکنم از افزونه Yoast SEO استفاده کنید و دوباره امتحان کنید

لینک به ارسال
پیشنهاد میکنم از افزونه Yoast SEO استفاده کنید و دوباره امتحان کنید

ممکنه این مشکل به خاطر قالبم باشه؟

چون افزونه all in one seo رو غیرفعال کردم بازم همین مشکل رو دارم

لینک به ارسال
دوست عزیز شما یه تست بکنید Yoast SEO

رو

آخه شنیدم all in one seo بهتره.نیست

بعید می دونم از افزونه باشد

لینک به ارسال

رو

نصب کردم

فرقی نکرد

مشکل پابرجاست

ممنون میشم اگه بازم راهنمایی کنید

لینک به ارسال

رو

ممنون ولی این چیزی که شما میگین مربوط به سئو هست و ربطی به این تاپیک نداره ، من all seo in one pack رو به عنوان مثال مطرح کردم

نصب کردم فرقی نکرد مشکل پابرجاست ممنون میشم اگه بازم راهنمایی کنید Sent from my SM-N910C using Tapatalk

توی منو روی all seo in one pack که هستید یه قسمت داره به نام Feature Manager که توش میتونید مختصات این افزونه رو فعّال کنید (که خیلی خیلی از افزونه یوآست هم حرفه ای تر میشه)

Social Meta رو فعّال کنید ، یادتون باشه که حالا باید برید تنظیمات Social Meta رو هم درست کنید ، با اینکار نه تنها تلگرام شما درست میشه بلکه شبکه های اجتماعی دیگه هم از og های شما استفاده میکنن.

لینک به ارسال

ممنون ولی این چیزی که شما میگین مربوط به سئو هست و ربطی به این تاپیک نداره ، من all seo in one pack رو به عنوان مثال مطرح کردم

من برای og میگم اون افزونه رو نصب کنه چون الان بنده تست کردم فیسبوک نتونست هیچیشو تشخصی بده حتی عنوان رو

لینک به ارسال
من برای og میگم اون افزونه رو نصب کنه چون الان بنده تست کردم فیسبوک نتونست هیچیشو تشخصی بده حتی عنوان رو

به احتمال زیاد اشتباه تنظیمات رو گذاشتید ، چون من مدّت هاست که از این افزونه استفاده میکنم برای شبکه های اجتماعی و به هیچ مشکلی برنخوردم.

لینک به ارسال

توی منو روی all seo in one pack که هستید یه قسمت داره به نام Feature Manager که توش میتونید مختصات این افزونه رو فعّال کنید (که خیلی خیلی از افزونه یوآست هم حرفه ای تر میشه)

Social Meta رو فعّال کنید ، یادتون باشه که حالا باید برید تنظیمات Social Meta رو هم درست کنید ، با اینکار نه تنها تلگرام شما درست میشه بلکه شبکه های اجتماعی دیگه هم از og های شما استفاده میکنن.

میشه بگید قسمت social meta دقیقا باید چیکار کنم؟

به زبان فارسی این قسمت چی میشه؟

کدوم افزونه؟

مطمئنید این مشکل من به خاطر افزونه است؟

چون با افزونه yoast هم بازم همین مشکل رو دارم

لینک به ارسال
میشه بگید قسمت social meta دقیقا باید چیکار کنم؟ به زبان فارسی این قسمت چی میشه؟ Sent from my SM-N910C using Tapatalk

باید تنظیم کنید که برای شبکه های اجتماعی چه چیزی رو نمایش بده ، مثلاً موقعی که توی تلگرام لینکی رو میدید یه عکس + یه توضیح + یه عنوان بیاره ، یا به فیس بفهمونه که این پست یه مقاله هست ، یا نویسنده این پست لینک پروفایل فیس بوکش کجاست.

به فارسیش میشه متا های شبکه های اجتماعی :| یعنی کد های شبکه های اجتماعی ، خب ترجمه اش نکرده خود افزونه...

لینک به ارسال

باید تنظیم کنید که برای شبکه های اجتماعی چه چیزی رو نمایش بده ، مثلاً موقعی که توی تلگرام لینکی رو میدید یه عکس + یه توضیح + یه عنوان بیاره ، یا به فیس بفهمونه که این پست یه مقاله هست ، یا نویسنده این پست لینک پروفایل فیس بوکش کجاست.

به فارسیش میشه متا های شبکه های اجتماعی :| یعنی کد های شبکه های اجتماعی ، خب ترجمه اش نکرده خود افزونه...

این قسمت social meta رو فعال کردم

ولی بازم لینک رو که کپی می کنم همین طوره

دیگه گیر کردم واقعا

لینک به ارسال

این قسمت social meta رو فعال کردم

ولی بازم لینک رو که کپی می کنم همین طوره

دیگه گیر کردم واقعا

تنظیماتش رو انجام دادید؟

لینک به ارسال

تنظیماتش رو انجام دادید؟

نه همون تنطیمات دیفالتشه

جسارتا امکان هست شمارتون رو بدید با نرم افزارهای ارتباطی باهم صحبت کنیم ممنونتون میشم

خصوصی پیام بدین

واقعا ممنون میشم

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...