رفتن به مطلب

بازدید و ورودی گوگلم کمه!!!!

پست های پیشنهاد شده

سلام من بازدید و یا ورودی گوگلم کمه میشه لطفن چند راهکار به من بگید تا زیاد بشه!!!!!!

اگه نرم افزاری هستش که واقع رتبه سایت رو در الکسا بالا ببره میشه لطفن به من معرفی کنید (واقعی باشه) اگه وجود داره

یه سوال دیگه هم داشتم :ایا نصب قالب های نال ضرر داره چقدر ضرر داره ؟؟؟؟؟؟؟؟

ویرایش شده توسط samirhm
لینک به ارسال

دوست عزیز.

بازدید واقعی و هدفمند اگه میخواید که خیلی پیچیده هستش برای گرفتن رتبه و بازدید بیشتر ... اما به شما پیشنهاد میکنم موضوع تخصصی رو انتخاب کنید که رقبای کمتری داشته باشه و مطالب ناب و دسته اول بنویسید.

مباحث سئو رو مطالعه کنید که پیشرفتتون سریع تر باشه...

سیستم های بازدید برای کاهش رنک الکسا کاملا بی فایده هستش... هزینه نکنید بهتره.

قالب و اسکریپت های نال شده هم ضرر های زیادی دارن توصیه نمیشه اما اگه خیلی دوست دارید استفاده کنید از سایت های معتبر فایل های مربوطه رو دانلود کنید...بازم تضمین نمیشه- در ضمن فکر میکنم توی این انجمن هم خلاف قوانین باشه اینجور محصولات نال و تجاری.

لینک به ارسال

سلام

بهترین کار به نظر من اینه که توی بالارهای گفتگو مطالبتون رو بازنشر کنید

مثلا یه لیست از تالارهای فارسی زبان و غیر فارسی تهیه کنید و هر مطلبی که تو سایتتون میزارید توی اون تالارها هم بازنشر کنید

همینطور میتونید چندین وبلاگ تو سیستم های بلاگدهی مختلف درست کنید و مطالبتون رو توی اونها هم بازنشر کنید

در هر دو حالت حتما لینک سایتتون رو به عنوان کلمه عبور فایل حتما قید کنید

لینک به ارسال

سلام ممنون ببخشید اگر من بخوام مطالبم رو داخل وبلاگ هایم باز نشر کنم بصورت اتوماتیک یعنی این که هر مطلب که داخل سایت قرار میدم بره داخل وبلاگم میشه لطفن به صورت کامل و مبتدیانه تو ضیح دهید

ممنون میشم

لینک به ارسال

سلام ممنون ببخشید اگر من بخوام مطالبم رو داخل وبلاگ هایم باز نشر کنم بصورت اتوماتیک یعنی این که هر مطلب که داخل سایت قرار میدم بره داخل وبلاگم میشه لطفن به صورت کامل و مبتدیانه تو ضیح دهید

ممنون میشم

هیچ راهی برای این کار نیست

لینک به ارسال

سلام من بازدید و یا ورودی گوگلم کمه میشه لطفن چند راهکار به من بگید تا زیاد بشه!!!!!!

برای ورودی گوگل و سایتتون ، بستگی به میزان آپدیت روزانه و سایت مپ شما داره .

اگه نرم افزاری هستش که واقع رتبه سایت رو در الکسا بالا ببره میشه لطفن به من معرفی کنید (واقعی باشه) اگه وجود داره

این نوع افزایش بازدید ها به صورت تقلبی هستند و حتی تاثیر منفی در رتبه گوگل شما خواهد گذاشت .

قائدتا هر چیز رایگانی ، معایبی رو هم به دنبال خواهد داشت .

لینک به ارسال

خیر نه به اون معنی !

دیگه نال به اون معنی که فک میکنید وجود نداره .... امروزه اگه هزینه رو برای لایسنس های قالب پرداخت کنید ضمن اینکه احترام به حق طراح گذاشتید از پشیتبانی هم برخوردار میشید . ولی اگه میخواید از مارکت ایرانی بخرید به نظر بنده همون نال رو استفاده کنید .

بازدید و .... نیاز به محتوای تخصصی و سئوی سایت شما داره ...... اولیتتون باید ورودی گوگل باشه تا الکسا

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...