رفتن به مطلب

رفع نشدن Not found در گوگل وبمستر

sajjads3

پست های پیشنهاد شده

سلام

من تو یه پستای سایتام اشتابی به یه آدرس لینک دادم که بعد از انتشار مطلب متوجه شدم و لینکو درستش کردم ولی همین ادرس اشتابه تو گوگل وبمستر not found شده mark as fixed هم کردم ولی بعد دو روز دوباره ارورش اومد :unsure:

از Remove URLs هم میترسم استفاده کنم آخه یه جا نوشته بود ممکنه کل سایتو اینداکسشو پا کنه و چنجام نوشته بود که Remove URLs برای ارور 404 هستش و نه not found

حالا راهنمایی کنید چجوری از گیر این ارور راحت شم؟؟ ولش کنم خودش میره ؟؟

پیشاپیش مرسی :wub:

لینک به ارسال

سلام

من تو یه پستای سایتام اشتابی به یه آدرس لینک دادم که بعد از انتشار مطلب متوجه شدم و لینکو درستش کردم ولی همین ادرس اشتابه تو گوگل وبمستر not found شده mark as fixed هم کردم ولی بعد دو روز دوباره ارورش اومد :unsure:

از Remove URLs هم میترسم استفاده کنم آخه یه جا نوشته بود ممکنه کل سایتو اینداکسشو پا کنه و چنجام نوشته بود که Remove URLs برای ارور 404 هستش و نه not found

حالا راهنمایی کنید چجوری از گیر این ارور راحت شم؟؟ ولش کنم خودش میره ؟؟

پیشاپیش مرسی :wub:

دوست عزیز بهترین کار استفاده از افزونه redirect ، نصبش کن و با خیال راحت به سایتت برس.

من برای خودم هم پش اومده بعد نصب این افزونه بستگی داره 5 روز 1 هفته کمتر بیشتر notfoun ها تو گوگل وب مستر حذف میشه.. اینی که می گم خودم تجربه کردم.

اینم لینکش

https://wordpress.org/plugins/404-redirection/

البته شاید بهتر از این هم باشه ولی خوب من خودم از این استفاده می کنم.

لینک به ارسال

دوست عزیز بهترین کار استفاده از افزونه redirect ، نصبش کن و با خیال راحت به سایتت برس.

من برای خودم هم پش اومده بعد نصب این افزونه بستگی داره 5 روز 1 هفته کمتر بیشتر notfoun ها تو گوگل وب مستر حذف میشه.. اینی که می گم خودم تجربه کردم.

اینم لینکش

https://wordpress.or...04-redirection/

البته شاید بهتر از این هم باشه ولی خوب من خودم از این استفاده می کنم.

یعنی شما میگی صبر کنم نمیره ارورش؟

من یه جاخونده بودم ریدایرت کردن بازم یه ضرر سایته و گوگل میفهمه و ممکنه به soft 404 هم تبدیل بشه

نظرتون؟

لینک به ارسال

از چه افزونه ای برای سایت مپ خود استفاده می کنید ؟

سایت مپ ها به صورت دیفالت ، آپدیت مطالب رو (Weekly) هفته ای به گوگل ارسال می کنند .

لینک به ارسال

از چه افزونه ای برای سایت مپ خود استفاده می کنید ؟

سایت مپ ها به صورت دیفالت ، آپدیت مطالب رو (Weekly) هفته ای به گوگل ارسال می کنند .

از سایت مپ Yoast SEO

رو اپیدت هفته گی هستش

من رو ارور not found ش mark as fixed زدم ارورش رفت ولی بعد دو روز دوباره اومد

با اپدیت سایت مپ بعد یه هفته شما میگین درس مشه؟

لینک به ارسال

احتمالا بعد از 1 هفته حل بشه .

چون آپدیت مطالب با افزونه فوق به صورت هفتگی هست .

اگر حل نشد ، با یک سئو کار حرفه ای در رابطه با مشکلتان صحبت کنید .

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...