رفتن به مطلب

کمک درباره دسترسی کاربر به پیشخوان وردپرس

پست های پیشنهاد شده

سلام

ببخشید من می خوام تو وردپرس وقتی کاربر عضو میشه و آدرس مثلا www.site.com/wp-admin/edit-comments.php

رو میزنه با عبارت "شما مجوز دسترسی به این صفحه را ندارید "روبه رو میشه ولی می خوام با کد php یه کار کنم که کلیه ای این صفحات با ارور دسترسی مواجه بشه به جای این صفحه بره به صفحه ی 404

خواهش می کنم یه راهنمایی بکنید

سوال دیگه ای هم در مورد کیچا دارم که بعد جواب گرفت سوال بالایی دومی رو مطرح می کنم :mellow:

خیلی ممنون

لینک به ارسال

دوست عزیز سوالتون اصلاً واضح نیست، بیش‌تر توضیح بدید. ضمناً حداقل یک روز صبر کنید بعد آپ بدید.

موفق باشید.

لینک به ارسال

سلام

ممنون از پاسختون

وقتی ادمین وارد سایت میشه خوب می تونه بره پیشخوان و کلا مدیر هست دیگه و می تونه مثلا پلاگینا رو ببینه یا نوشته ارسال کنه که اینا تو وردپرس آدرسی دارن که اگر یه کاربر معمولی این آدرس رو مثلا بزنه با ارور "دسترسی برای شما مجاز نمی باشد" مواجه می شود که من می خوام کلا وقتی این صفحه ها رو زد به صفحه اصلی سایت هدایت بشه

کلا این آدرس رو ببینید www.site.com/wp-admin/plugins.php

اگر این ادرس رو مدیر سایت بزنه خوب بهش دسترسی داره و به پیشخوان میره ولی من می خوام ادرس رو چک کنم اگر تو ادرس wp-admin بود کاربر رو هدایت کنم به صفحه اصلی حالا بعد wp-admin هر چی بود دیگه نادیده بگیره و بره به صفحه اصلی یا ارور 404

نمی خوام افزونه باشه می خوام با جاوا یا php این کارو کنم

لینک به ارسال

خوب وقتی مجوز نداشته باشه وردپرس اجازه ی ورود به این صفحه رو نمیده !

دیگه مشکل چیه ؟:|

لینک به ارسال

خوب وقتی مجوز نداشته باشه وردپرس اجازه ی ورود به این صفحه رو نمیده !

دیگه مشکل چیه ؟:|

شما که به وردپرس تسلط دارین اگر نمی خواین کمک کنید لاقل بقیه رو که می خوان جواب بدن دلسرد نکنید

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...