رفتن به مطلب

درخواست پوسته موتور جست و جو بین مطالب سایت

پست های پیشنهاد شده

سلام، خسته نباشید . . .

من یه سوال یا یه درخواست دارم ، اینکه میخوام یه سایتی رو راه بندازم که صفحه اولش یک موتور جست و جو بین مطالب خود سایت هست.

و با جست و جو کردن ، مطالب مرتبط و دارای اون کلید واژه ها یا برچسب ها نمایش داده بشن...

ممنون میشم قالب یا افزونه مرتبط با این نیاز رو بهم معرفی کنید یا اگه چیزی رو سراغ ندارین یه کمکی بکنین و بگین من چیکار میتونم بکنم.

ممنون میشم جواب بدید و کمک کنید . . .

لینک به ارسال

سلام| به انجمن خوش آمدید

اینکه خود این قالب رو بتونید پیدا کنید بعید میدونم...

اما به راحتی میتونید اینو درست کنید... البته من کدنویسی بلد نیستم ولی راهکارش اینه که توی ایندکس قالب یه فرم جستجو قرار بگیره دیگه... برای همین خیلی باید راحت باشه...

لینک به ارسال

سلام| به انجمن خوش آمدید

اینکه خود این قالب رو بتونید پیدا کنید بعید میدونم...

اما به راحتی میتونید اینو درست کنید... البته من کدنویسی بلد نیستم ولی راهکارش اینه که توی ایندکس قالب یه فرم جستجو قرار بگیره دیگه... برای همین خیلی باید راحت باشه...

متاسفانه من اصلا کدنویسی php و وردپرس بلد نیستم و نمیتونم اینکارو انجام بدم...

شما راهکار دیگه ای دارین؟

لینک به ارسال

باید بدید به کسی که بلذه...

لینک به ارسال

عزیز دل برادر بهتره بری توی این سایت های ابزار وبلاگدهی و از اونجا ابزار جستجو در وبلاگ رو برداری و کمی ویرایشش کنی بعد بزاری توی صفحه

بنظرم یه فرومی درست کن که بالا جستجو (البته گوگل یا هر موتور جستوجوی دیگر ) رو بزنی و در زیرش یه فرومی رو بزار که اون بالا هر چی مینویسی رو پایین بیاره کمی وقت بر هست ولی خیلی خوبه هم از نظر رتبه سایتت چون از موتور جستجو بازدید میاد و در ضمن اگه کمی css بلد باشی میتونی خیلی عالی طراحی کنی که دیگه محشر میشه

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...