رفتن به مطلب

مشکل در نمایش شورت کدها

پست های پیشنهاد شده

سلام

دوستان به دلیل اینکه مصرف رم و سی پیو سایتم زیاد شده میخوام خیلی از افزونه هارو حذف کنم و مصرف رو بیارم پایین.

بنده از همون اول که سایت رو راه اندازی کردم با افزونه "فرم تماس 7" کار میکردم و فعال بود ، حالا مصرفش خیلی بالاست و باید غیر فعالش کنم.

اما وقتی غیر فعالش میکنم خیلی از شورت کد های دیگه سایت که اصلا مربوط به فرم 7 نیست هم غیر فعال میشن و در نمایش سایت اختلال ایجاد میکنند...

اما وقتی افزونه فعالعه چیزی مشکل نداره...

وقتی غیر فعالش میکنم اینجوری میشه

short_cod.png

لینک به ارسال

خب زمانی که افزونه غیرفعال باشه شورت کدها عمل نمی کنن. باید از داخل کد قالب شورت کدها رو حذف کنید

لینک به ارسال

خب زمانی که افزونه غیرفعال باشه شورت کدها عمل نمی کنن. باید از داخل کد قالب شورت کدها رو حذف کنید

آره میدونم ، اما شورت کد هایی که کار نمیکنند هیچ ربطی به افزونه "تماس 7" نداره...

و کلن فرق دارن....

مثل افزونه : Alex Is User Logged In

که برای نمایش قسمتی از سایت برای اعضا و غیر اعضا استفاده میکنم ازش .... که کاملا از افزونه "تماس 7" جداس ...

یا افزونه : Widget Shortcode

که برای درست کردن شورت کد ابزارک هاست ... که بازهم هیچ ربطی به افزونه "تماس 7" نداره...

کد های اینا کار نمیکنند ....

با کد های "تماس 7" کاری ندارم و در تصویر هم روشون ضربدر زدم و دور شورت کد های دیگر دایره کشیدم...

لینک به ارسال

بعضی افزونه ها برای فرم هاشون از cf7 استفاده می کنند. اگه به هم مرتبط نبودن مشکل پیش نمی اومد. در هر صورت اینجوری که مشخصه فرم های دو افزونه ای که تصب کردین هم با cf7 بوده که غیرفعال شده. من فکر می کنم مشکل این باشه.

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...