رفتن به مطلب

افزونه جهت آپلود

پست های پیشنهاد شده

با سلام و احترام.

یه افزونه میخوام برای آپلود در وردپرس.

ترجیحا افزونه ای که یه پوشه در هاست رو بهش اختصاص داد و آپلودها در اون پوشه انجام بشه. اگر هم نه، در رسانه خود وردپرس آپلود کنه.

آپلودها هم ویدئو هستن با حجم های بالا.

با تشکر.

لینک به ارسال

سلام

چرا از بخش رسانه ودپرس خودتون لستفاده نمیکنید ؟

چون محدودیت حجم آپلود هست و نمیشه هم دانلودهای ویدئو رو جدا کرد و تمام آپلودها یکجا قرار میگیرند.

محدودیت حجم هم هرکاری کردم درست نشد.

لینک به ارسال

چون محدودیت حجم آپلود هست و نمیشه هم دانلودهای ویدئو رو جدا کرد و تمام آپلودها یکجا قرار میگیرند.

محدودیت حجم هم هرکاری کردم درست نشد.

فقط شما به خاطر محدودیت حجم آپلود اینکار رو میکنید یا بخاطر اینکاه تمامی آپلود هاتون یه جا قرار میگیره ؟

+ برای رفع حجم آپلود میتونید با کمی ویرایش این حجم رو به انداه دلخواهتون تغییر بدید

لینک به ارسال

فقط شما به خاطر محدودیت حجم آپلود اینکار رو میکنید یا بخاطر اینکاه تمامی آپلود هاتون یه جا قرار میگیره ؟

+ برای رفع حجم آپلود میتونید با کمی ویرایش این حجم رو به انداه دلخواهتون تغییر بدید

اول از همه ممنون بابت پیگیریتون.

راستش گفتم اگر افزونه ای هست که مختص آپلود باشه چنین امکاناتی رو ارائه بده که خیلی عالی هست. در غیر این صورت ویرایش انجام بدم.

لازم به ذکره که ویرایش هایی رو هم انجام دادم اما نتیجه نگرفتم.

فایل php.ini، فایل htaccess و استفاده از یه افزونه برای افزایش حجم آپلود که هیچکدام نتیجه نداشت.

لینک به ارسال

اول از همه ممنون بابت پیگیریتون.

راستش گفتم اگر افزونه ای هست که مختص آپلود باشه چنین امکاناتی رو ارائه بده که خیلی عالی هست. در غیر این صورت ویرایش انجام بدم.

لازم به ذکره که ویرایش هایی رو هم انجام دادم اما نتیجه نگرفتم.

فایل php.ini، فایل htaccess و استفاده از یه افزونه برای افزایش حجم آپلود که هیچکدام نتیجه نداشت.

وقتی مدیر هاست حجم رو محدود کرده باشه شما با افزونه هم نمیتونید حجم رو زیاد کنید ... باید تیکت بزنید و بگید که سقف آپلود رو زیاد کنن که البته ممکنه قبول نکنن .

لینک به ارسال

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...